Kinek mi a perverz a szexben és merjük e vállalni?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A perverzió az emberi viselkedés azon formáira vonatkozó kifejezés, amelyek eltérnek a hagyományostól és normálisnak tekintettől. Eredeti definíciója szerint "elhajlás az eredeti jelentéstől vagy tantól", szó szerint elfordulás a normáktól. A perverz szót többnyire pejoratív értelemben használjuk az ilyen viselkedést követő személyekre."

Élmények és eszmecsere.

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#164   2016. 10. 04. kedd 12:49
koferi69 koferi69
Szintén a kedvencek! smile
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2016. 07. 29. péntek 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 29. péntek 21:41
Hármas,többes,cuckold,duci nők,meztelenkedés.Ezeket vállalom,és élvezem.
#163   2016. 10. 04. kedd 10:19
X Törölt felhasználó (914074)
Az perverz ha az én kezemben, számban többet van a férj farka mint a feleségéében ? : )
#162   2016. 10. 02. vasárnap 08:43
X Törölt felhasználó (1468742)
Nálam most ebbe a kategóriába tartozik, hogy egy pár kis kurvája lehessek. Használjanak, kényeztessem őket, a hölgytag segítségével női rucikkal, sminkkel is teljessé tegyük az élményt. Elég perverz, de nagyon-nagyon izgató számomra : )
#161   2016. 10. 01. szombat 17:52
coupling coupling
uramisten de szép vagy...
(Ez egy válasz 81tigris81 üzenetére (2016. 07. 11. hétfő 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 11. hétfő 11:00
ez tényleg nagyon szubjektív. Mi az átlaghoz képest az extrémebb dolgokat szeretjük, amire mások sokszor mondják azt ,hogy perverz. De nekünk ez a normális. Szóval érdekes kérdés. Nekem "normális" dolog, ha a párom előtt egyszerre akár több férfival is szexelek, vagy ahogy most a Soundon is volt, tök idegen pasikkal akár köszönés és egymás nevének tudta nélkül is szexelek egy fa mellett. Ráadásul a perverz szerintem nem is azt jelenti, hogy az már nekünk sok, hanem valami olyat, ami a határainkat feszegeti.
#160   2016. 10. 01. szombat 14:07
judy-tony judy-tony
A férjem! smile , és idővel én is az lettem ,mert teljesítek minden kérését... Az a baj, hogy már ki is fogyott az ötletekből... mf1
#159   2016. 10. 01. szombat 14:01
judy-tony judy-tony
minket érdekel, mi az amit perverznek ítélsz, és eddig nem merted kipróbálni...
(Ez egy válasz KezdoBiFiu üzenetére (2016. 10. 01. szombat 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 01. szombat 13:33
Szep napot. Kinek mi a perverz? Jo kerdes. Manapsag mar eleg sok olyan dolgot csinalnak az emberek ami par eve annak szamitott. De ma valahogy magasabb az ingerkuszob.es ez jo smile van par dolgog ami erdekel, szeretnem megelni,kiprobalni. Ha erdekel mi, kerdezz nyugodtan
#158   2016. 10. 01. szombat 13:33
KezdoBiFiu KezdoBiFiu
Szep napot. Kinek mi a perverz? Jo kerdes. Manapsag mar eleg sok olyan dolgot csinalnak az emberek ami par eve annak szamitott. De ma valahogy magasabb az ingerkuszob.es ez jo smile van par dolgog ami erdekel, szeretnem megelni,kiprobalni. Ha erdekel mi, kerdezz nyugodtan
#157   2016. 09. 13. kedd 10:34
tonitoni tonitoni
Nekem pl. ha farokverés közben olyan hölgyeményre gondolok aki erőteljesen a tabu kategóriába tartozik. smile
#156   2016. 07. 29. péntek 21:41
Caracas79 Caracas79
Hármas,többes,cuckold,duci nők,meztelenkedés.Ezeket vállalom,és élvezem.
#155   2016. 07. 28. csütörtök 02:03
Lac1111 Lac1111
Engem a pisi és a harisnya - különösen együtt - izgat fel nagyon. A kedvencem, ha a lány harisnyanadrágban, de bugyi nélkül fölémtérdel és a farkamra, testemre pisil.
Általában rábeszélhetők voltak a lányok.
#154   2016. 07. 25. hétfő 20:14
Caracas79 Caracas79
A perverz szónak sokak számára a mai napig negatív csengése van.Viszont a másoknak ártani nemakaró emberek szájából ez a szó kellemes szexuális élményt jelent.Ha maradunk a perverz szónál,akkor tegyünk utána a mosolygós arcot,jelezve,hogy a szó használója nem aberrált,hanem különleges szexuális élményre vágyódik anélkül,hogy bárkinek testileg,lelkileg baja esne!Vagy ha más kifejezést kezdünk el használni,akkor javaslom az extrém erotika szót.A topik eredeti témájához visszatérve nekem van több vágyam is,aminek egy jó részét már meg is éltem.Többes,cuckold,szerepjáték,kikötözés,enyhe biszex.
#153   2016. 07. 23. szombat 22:42
X Törölt felhasználó (68714)
Harisnyát felvenni!!!
#152   2016. 07. 16. szombat 08:02
fazonkirály fazonkirály
szia. nem, csak 1 kis tanga, semmi más
(Ez egy válasz ogussy üzenetére (2016. 07. 07. csütörtök 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 07. csütörtök 09:32
Szia! Izgalmas dolgokat írsz. Különösen a tanga+monokini izgat. Az milyen? Két bugyi van rajta és nincs melltartó? Egyszínűek a bugyik, vagy különböző minta?
#151   2016. 07. 11. hétfő 11:34
kisjanko kisjanko
A szendvics szex (DP) perverz ? Nagyon ritkán jön össze, pedig jó .
#150   2016. 07. 11. hétfő 11:00
81tigris81 81tigris81
ez tényleg nagyon szubjektív. Mi az átlaghoz képest az extrémebb dolgokat szeretjük, amire mások sokszor mondják azt ,hogy perverz. De nekünk ez a normális. Szóval érdekes kérdés. Nekem "normális" dolog, ha a párom előtt egyszerre akár több férfival is szexelek, vagy ahogy most a Soundon is volt, tök idegen pasikkal akár köszönés és egymás nevének tudta nélkül is szexelek egy fa mellett. Ráadásul a perverz szerintem nem is azt jelenti, hogy az már nekünk sok, hanem valami olyat, ami a határainkat feszegeti.
#149   2016. 07. 07. csütörtök 09:32
ogussy ogussy
Szia! Izgalmas dolgokat írsz. Különösen a tanga+monokini izgat. Az milyen? Két bugyi van rajta és nincs melltartó? Egyszínűek a bugyik, vagy különböző minta?
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2016. 06. 27. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 27. hétfő 18:53
éna spermámmal szeretek játszadozni minden formában. azzal is szoktam perverzkedni, hogy beleverem farkam a páro kvjába, tumixába, rántottájába stb.ma reggel a fogkeféjére vertem rá. mindemellett imádom amikor közönség előtt masztizom, imádom amikor a strandon a páromat bámulják (tanga + monokini)
#148   2016. 06. 28. kedd 06:42
greatom greatom
Türelmes lehet a párod... neki meg ez a perverziója!
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2016. 06. 27. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 27. hétfő 18:53
éna spermámmal szeretek játszadozni minden formában. azzal is szoktam perverzkedni, hogy beleverem farkam a páro kvjába, tumixába, rántottájába stb.ma reggel a fogkeféjére vertem rá. mindemellett imádom amikor közönség előtt masztizom, imádom amikor a strandon a páromat bámulják (tanga + monokini)
#147   2016. 06. 27. hétfő 19:11
X Törölt felhasználó (1170202)
A topic kérdése magában foglalja a választ is "kinek mi?" . Ez egy szubijektív dolog kinek a pap kinek a paplan. Sokan nem is tudják mi az amit élveznének mi az amit nem, hiszen ehez kell egy partner akivel ki lehet próbálni. Ehez hozzátartozik a bizalom ahogy az előttem szólók is remekül megfogalnazták. Ugyanakkor minden "perverzió" is teljesen más hatást vált ki egy emberből, párból attól függően hogy élvezi -e vagy nem. Ugyan nem perverzió de én nagyon szeretem az orális szexet, imádom hosszan kényeztetni a párom. Figyelni minden rezdülését miközben nyalom a punciját irányítani, hol lassaban hol gyorsabban. Valószínüleg ezért is élvezte mindenki és mondta hogy mennyire jól csinálom mert én is élvezem és ha szeretsz valamit csinálni akkor azt a másik is érzi. smile
#146   2016. 06. 27. hétfő 18:53
fazonkirály fazonkirály
éna spermámmal szeretek játszadozni minden formában. azzal is szoktam perverzkedni, hogy beleverem farkam a páro kvjába, tumixába, rántottájába stb.ma reggel a fogkeféjére vertem rá. mindemellett imádom amikor közönség előtt masztizom, imádom amikor a strandon a páromat bámulják (tanga + monokini)
#145   2016. 06. 19. vasárnap 08:01
X Törölt felhasználó (1350152)
Az. De jó!!! smile
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 06. 19. vasárnap 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 19. vasárnap 07:05
8 hónappal ezelőttig még annak a gondolata is perverz volt, hogy egy kívülálló harmadik férfit beengedjünk az ágyunkba, kedvesem örömére.

Mára elfogadott, alkalmanként amikor kedves is nyitott rá, kedvére élvezheti a két férfi által nyújtott lehetőségeket!

Ha ez perverzió, akkor örömmel vállaljuk, hogy azok vagyunk smile
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2008. 07. 05. szombat
Üzenetek: 344db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!