Kinek mi a perverz a szexben és merjük e vállalni?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A perverzió az emberi viselkedés azon formáira vonatkozó kifejezés, amelyek eltérnek a hagyományostól és normálisnak tekintettől. Eredeti definíciója szerint "elhajlás az eredeti jelentéstől vagy tantól", szó szerint elfordulás a normáktól. A perverz szót többnyire pejoratív értelemben használjuk az ilyen viselkedést követő személyekre."

Élmények és eszmecsere.

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#144   2016. 06. 19. vasárnap 07:05
nyitopar nyitopar
8 hónappal ezelőttig még annak a gondolata is perverz volt, hogy egy kívülálló harmadik férfit beengedjünk az ágyunkba, kedvesem örömére.

Mára elfogadott, alkalmanként amikor kedves is nyitott rá, kedvére élvezheti a két férfi által nyújtott lehetőségeket!

Ha ez perverzió, akkor örömmel vállaljuk, hogy azok vagyunk smile
#143   2016. 06. 18. szombat 19:04
X Törölt felhasználó (1245022)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 18. szombat 17:50
Nekünk egy(!) srácot sikerült találni. Igaz nem most, legalább két éve. Azóta szoktunk vele találkozni és kellemes együttlét volt mind. Nem kell irányítani, mindenki ismeri a másik igenyeit. Minden tekintetben megfelelünk, csak sajnos ritkán ér rá. Viszont olyan baráti lett a kapcsolat, hogy semmi stressz, nincs. Beszélgetünk, nevetgéles, vacsora... és természetesen az érzéki szeretkezés. Kölcsönös a bizalom smile
#142   2016. 06. 18. szombat 17:50
X Törölt felhasználó (1350152)
Nekünk egy(!) srácot sikerült találni. Igaz nem most, legalább két éve. Azóta szoktunk vele találkozni és kellemes együttlét volt mind. Nem kell irányítani, mindenki ismeri a másik igenyeit. Minden tekintetben megfelelünk, csak sajnos ritkán ér rá. Viszont olyan baráti lett a kapcsolat, hogy semmi stressz, nincs. Beszélgetünk, nevetgéles, vacsora... és természetesen az érzéki szeretkezés. Kölcsönös a bizalom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 17:33
Ez nálunk is így van, rám értve, de itt lehetetlen olyat találni, akivel egy síkon lenne a gondolata, mert ugye sokan csak a puncimat látják, hogy mindegy hogyan és miként, csak legyen.
Perverzió: Régen perverziónak gondoltam, hogy a számba vegyem egy pasi farkát, ma pedig elképzelhetetlennek tartom, hogy ne. Ez természetes, ami nem volt az. Van akinek az anális szex is perverzió és van akinek a kutyával sem. Nem vagyunk egyformák.
#141   2016. 06. 18. szombat 17:33
X Törölt felhasználó (1245022)
Ez nálunk is így van, rám értve, de itt lehetetlen olyat találni, akivel egy síkon lenne a gondolata, mert ugye sokan csak a puncimat látják, hogy mindegy hogyan és miként, csak legyen.
Perverzió: Régen perverziónak gondoltam, hogy a számba vegyem egy pasi farkát, ma pedig elképzelhetetlennek tartom, hogy ne. Ez természetes, ami nem volt az. Van akinek az anális szex is perverzió és van akinek a kutyával sem. Nem vagyunk egyformák.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 18. szombat 17:03
Amit sokan sztem meg se tudnak érteni, hogy nálunk pl. egy ilyen együttlét nem b@szás. Szeretkezés... a feleségem abszolut kényeztetese. Más nem is elképzelhető, csak az érzéki, finom dolgok.
#140   2016. 06. 18. szombat 17:03
X Törölt felhasználó (1350152)
Amit sokan sztem meg se tudnak érteni, hogy nálunk pl. egy ilyen együttlét nem b@szás. Szeretkezés... a feleségem abszolut kényeztetese. Más nem is elképzelhető, csak az érzéki, finom dolgok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 12:51
Köszönöm, hogy pasik hozzászólásaiból is kiderül, hogy van, aki megéli, érti és értelmezni tudja felsőfokon, hogy mit is jelent ez a komoly embereknek, pasiknak, nőknek, pároknak.
#139   2016. 06. 18. szombat 12:52
X Törölt felhasználó (1245022)
Köszike.
(Ez egy válasz Télanyó üzenetére (2016. 06. 18. szombat 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 18. szombat 11:04
Tömören, ám mégis kifejtősen, hibátlanul megfogalmaztad a lényeget! Ennyi, erről szól a feltétlen bizalom, ki keresgéli mi az, min "agyalhat" - mi amúgy is tök felesleges, így kár belevágni - az bizonytalan énképpel s bizonytalan párkapcsolati tőkével bír.
Mi minden esetben egymás élvezetét is élvezzük - hármas esetén néha épp férfi tagunk passzívan- ehhez komoly, érett mentális hozzáállás szükséges, s nem rendelünk alá, s fölé, főleg nem hasonlítgatunk, hisz harminc évnyi együtt élés után, normális a kémia esetleges túltengése egy idegen s ettől izgalmas férfi/nő iránt. Jó esetben a többes hozzáad, többlettel telit, felturbóz, s szex közben akár verbálisan is előkerülve az átéltek, még teljessebbé, izgalmassabbá teszi együtt létünket!

S bizony, nem beszélni róla, megélni!
#138   2016. 06. 18. szombat 12:51
X Törölt felhasználó (1245022)
Köszönöm, hogy pasik hozzászólásaiból is kiderül, hogy van, aki megéli, érti és értelmezni tudja felsőfokon, hogy mit is jelent ez a komoly embereknek, pasiknak, nőknek, pároknak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 18. szombat 12:47
Nekünk még pont egy hónap... de már nagyon várjuk. smile
#137   2016. 06. 18. szombat 12:47
X Törölt felhasználó (1350152)
Nekünk még pont egy hónap... de már nagyon várjuk. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 12:43
Bocsika, csak nyaralni voltunk, ezért nem voltam aktív a fórumon.
#136   2016. 06. 18. szombat 12:43
X Törölt felhasználó (1245022)
Bocsika, csak nyaralni voltunk, ezért nem voltam aktív a fórumon.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 18. szombat 11:36
Csak vagyunk akik ezt megértik/megélik és vanak akikből az irigy, rosszindulat beszél.
Azért jól esik, hogy Ti is hozzá szoltatok a témához és a sok privát levélnek, akik ugyan nyilvanosan nem szerettek volna állást foglalni, de maximálisan egyet értettek velünk. worship
#135   2016. 06. 18. szombat 12:24
Télanyó Télanyó
Már eleve, kinek mi a perverz, ez annyira emberfüggő, ösztönfüggő, Freud után szabadon tudat alatti ösztön, fajfenntartás, mely az emberi agy intelligencia hányadosával bővülve - már, akinek van olyanja - totális szexuális drog. Bukkake, gusztustalan..., miért is, kinek is? Van nő, ki eszét hátra hagyva élvezi, ha több pasi rá élvez, akár szájba, arcra, mert ezt szereti, kívánja. Megítélni, hogy fujj, itt? Pont ezen az oldalon? Anális szex, sokaknak tabu - ez pont nekünk is, fiziológiai okokból - és? Lehet élvezni, szeretni, kivánni beindulni rá, kinek pont azért, mit a férfiból kivált..., csináld, s élvezd, hogy élvezzem élvezeted - s nem feltétlen azért engedem, mert nőként én annyira oda vagyok érte. Ennek az oldalnak nem a mások feletti pálca törésről kéne szólnia, s épp oda lehetünk azért, ha nőnket többen is dugják, férjünk más nőket dug szenvedéllyel, s orbitális mód felizgulunk, a látványtól, az érzéstől, hogy hagytuk szabadon repülni, s látni élveztét, mert az maga is totális élvezet.Ezért tesszük, ezért járunk klubba, nekünk is van perverzió, nem is egy, s mi is átéltünk klubban más perverz vágyát kielégítő pillanatokat, ketten egy punciban, mely ötlet nem tőlünk eredt, de öröm volt megadni, látva a másik pár hölgytagjának fékevesztett gyönyörét!
Férfi tagunk élvezett többször már úgy szájába különböző partnernőinek - van kinek ez is tabu -, hogy hölgyünk nem féltékeny irigykedéssel, hanem mosolygó boldogsággal figyelte a pillanat mindent felülíró extázisát.
Biszex férfi, nekünk nem, de tegye, élje át, teljesítse ki vele életét, ha neki öröm, s talál hozzá társat.

Mi mindig azt mondjuk a többes szex nem játék, nem dobálózás a szavakkal, komoly dolog, komoly emberek felnőtt szórakozása, fejben ott kell lenni, s mégis, néha el kell magunktól engedni tudatos énünket, hogy a maga teljességében átélhessük mit nyújtani tud, s utána a hétköznapokban anyák, apák, férjek, feleségek vagyunk éljük a mindennapi életünket, megfelelünk kötelességeinknek..., ám van egy kis titkunk, olyat merünk, mit mások nem, csak álmodoznak róla, s fogalmuk sincs, miből is maradnak ki!
#134   2016. 06. 18. szombat 11:36
X Törölt felhasználó (1350152)
Csak vagyunk akik ezt megértik/megélik és vanak akikből az irigy, rosszindulat beszél.
Azért jól esik, hogy Ti is hozzá szoltatok a témához és a sok privát levélnek, akik ugyan nyilvanosan nem szerettek volna állást foglalni, de maximálisan egyet értettek velünk. worship
(Ez egy válasz Télanyó üzenetére (2016. 06. 18. szombat 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 18. szombat 11:04
Tömören, ám mégis kifejtősen, hibátlanul megfogalmaztad a lényeget! Ennyi, erről szól a feltétlen bizalom, ki keresgéli mi az, min "agyalhat" - mi amúgy is tök felesleges, így kár belevágni - az bizonytalan énképpel s bizonytalan párkapcsolati tőkével bír.
Mi minden esetben egymás élvezetét is élvezzük - hármas esetén néha épp férfi tagunk passzívan- ehhez komoly, érett mentális hozzáállás szükséges, s nem rendelünk alá, s fölé, főleg nem hasonlítgatunk, hisz harminc évnyi együtt élés után, normális a kémia esetleges túltengése egy idegen s ettől izgalmas férfi/nő iránt. Jó esetben a többes hozzáad, többlettel telit, felturbóz, s szex közben akár verbálisan is előkerülve az átéltek, még teljessebbé, izgalmassabbá teszi együtt létünket!

S bizony, nem beszélni róla, megélni!
#133   2016. 06. 18. szombat 11:04
Télanyó Télanyó
Tömören, ám mégis kifejtősen, hibátlanul megfogalmaztad a lényeget! Ennyi, erről szól a feltétlen bizalom, ki keresgéli mi az, min "agyalhat" - mi amúgy is tök felesleges, így kár belevágni - az bizonytalan énképpel s bizonytalan párkapcsolati tőkével bír.
Mi minden esetben egymás élvezetét is élvezzük - hármas esetén néha épp férfi tagunk passzívan- ehhez komoly, érett mentális hozzáállás szükséges, s nem rendelünk alá, s fölé, főleg nem hasonlítgatunk, hisz harminc évnyi együtt élés után, normális a kémia esetleges túltengése egy idegen s ettől izgalmas férfi/nő iránt. Jó esetben a többes hozzáad, többlettel telit, felturbóz, s szex közben akár verbálisan is előkerülve az átéltek, még teljessebbé, izgalmassabbá teszi együtt létünket!

S bizony, nem beszélni róla, megélni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 09:33
Szia.
Én nőként eltudom mondani neked, hogy mi az a feltétlen bizalom, amit elvárok a páromtól, aki pasi. (személyeskedés nélkül!)
Nálam az a feltétlen bizalom, hogy ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle, megbízom benne, hogy a mással való együttlét után nem felhasználja, hanem kihasználja a benne rejlő dolgokat, nem vágja a fejemhez, hogy ha esetleg vita kerekedik közöttünk Pl:bezzeg mikor mással voltál....
Nálunk ilyen a páromtól elvárt bizalom, de lehetne még hosszasan sorolni. Bár valóban, akiknél nincsen feltétlen bizalom oda-vissza, annak ez elképzelhetetlen. Nem elég csak mondani, hogy bízok benned, hogy szeretlek, hanem tenni kell, mert nagyon sok kapcsi ment már szét hasonló dolgok miatt.
Remélem nem bántottalak meg, de nagyon sok párkapcsolatnak és embernek fel kell nőni a feltétlen bizalomhoz, főleg a szex terén.
Nem élni kell a szexet és elképzelni szituációkat, hanem megélni azokat........
#132   2016. 06. 18. szombat 11:01
X Törölt felhasználó (104575)
ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle,

Igen, ez a jó megfogalmazás erre a helyzetre. Nekem sosem okozott sem kisebbrendűségi érzést, sem más negatívumot, ha azt láttam, hogy a párom igencsak jól érezte magát, mikor a barátunk dugta.
Sőt, mikor végeztek, és a pasi ment ki először rendbe tenni magát, a párom még lihegve ült az ágyon. Amikor megkérdeztem, na, milyen volt, a válasz : kurva jó. Ez nekem nem rossz volt, hanem jó.
De bármilyen furcsa is, mikor visszajött a srác, és a párom ment ki pár percre, akkor megkérdeztem a srácot is, na, milyen volt ? Tudom, hülye kérdés 8 percel egy dugás ilyet feltenni egy pasinak, de kíváncsi voltam, mit is lehet ilyenkor mondani. A válasz, és most szó szerint idézem : nagyon jó volt kefélni a barátnőddel, mindennap megtenném.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 09:33
Szia.
Én nőként eltudom mondani neked, hogy mi az a feltétlen bizalom, amit elvárok a páromtól, aki pasi. (személyeskedés nélkül!)
Nálam az a feltétlen bizalom, hogy ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle, megbízom benne, hogy a mással való együttlét után nem felhasználja, hanem kihasználja a benne rejlő dolgokat, nem vágja a fejemhez, hogy ha esetleg vita kerekedik közöttünk Pl:bezzeg mikor mással voltál....
Nálunk ilyen a páromtól elvárt bizalom, de lehetne még hosszasan sorolni. Bár valóban, akiknél nincsen feltétlen bizalom oda-vissza, annak ez elképzelhetetlen. Nem elég csak mondani, hogy bízok benned, hogy szeretlek, hanem tenni kell, mert nagyon sok kapcsi ment már szét hasonló dolgok miatt.
Remélem nem bántottalak meg, de nagyon sok párkapcsolatnak és embernek fel kell nőni a feltétlen bizalomhoz, főleg a szex terén.
Nem élni kell a szexet és elképzelni szituációkat, hanem megélni azokat........
#131   2016. 06. 18. szombat 10:08
X Törölt felhasználó (1350152)
Azért az elég gáz lehet szegénynek, hogy ennyi idősen nekünk kell elmagyarázni, mi egy kapcsolatban a feltetlen bizalom... smile Biztos remek lehet a magánélete... és Ti most már, csak a moderált hozzá szólást olvastátok!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 09:33
Szia.
Én nőként eltudom mondani neked, hogy mi az a feltétlen bizalom, amit elvárok a páromtól, aki pasi. (személyeskedés nélkül!)
Nálam az a feltétlen bizalom, hogy ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle, megbízom benne, hogy a mással való együttlét után nem felhasználja, hanem kihasználja a benne rejlő dolgokat, nem vágja a fejemhez, hogy ha esetleg vita kerekedik közöttünk Pl:bezzeg mikor mással voltál....
Nálunk ilyen a páromtól elvárt bizalom, de lehetne még hosszasan sorolni. Bár valóban, akiknél nincsen feltétlen bizalom oda-vissza, annak ez elképzelhetetlen. Nem elég csak mondani, hogy bízok benned, hogy szeretlek, hanem tenni kell, mert nagyon sok kapcsi ment már szét hasonló dolgok miatt.
Remélem nem bántottalak meg, de nagyon sok párkapcsolatnak és embernek fel kell nőni a feltétlen bizalomhoz, főleg a szex terén.
Nem élni kell a szexet és elképzelni szituációkat, hanem megélni azokat........
#130   2016. 06. 18. szombat 09:43
maarimar maarimar
eljen worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 18. szombat 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2016. 06. 18. szombat 09:33
Szia.
Én nőként eltudom mondani neked, hogy mi az a feltétlen bizalom, amit elvárok a páromtól, aki pasi. (személyeskedés nélkül!)
Nálam az a feltétlen bizalom, hogy ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle, megbízom benne, hogy a mással való együttlét után nem felhasználja, hanem kihasználja a benne rejlő dolgokat, nem vágja a fejemhez, hogy ha esetleg vita kerekedik közöttünk Pl:bezzeg mikor mással voltál....
Nálunk ilyen a páromtól elvárt bizalom, de lehetne még hosszasan sorolni. Bár valóban, akiknél nincsen feltétlen bizalom oda-vissza, annak ez elképzelhetetlen. Nem elég csak mondani, hogy bízok benned, hogy szeretlek, hanem tenni kell, mert nagyon sok kapcsi ment már szét hasonló dolgok miatt.
Remélem nem bántottalak meg, de nagyon sok párkapcsolatnak és embernek fel kell nőni a feltétlen bizalomhoz, főleg a szex terén.
Nem élni kell a szexet és elképzelni szituációkat, hanem megélni azokat........
#129   2016. 06. 18. szombat 09:33
X Törölt felhasználó (1245022)
Szia.
Én nőként eltudom mondani neked, hogy mi az a feltétlen bizalom, amit elvárok a páromtól, aki pasi. (személyeskedés nélkül!)
Nálam az a feltétlen bizalom, hogy ha jön hozzánk valaki, akkor ha esetleg azt látja, hogy nekem jó, akkor nem megkérdőjelezi, hogy ő rosszabb esetleg, nem csinál problémát belőle, megbízom benne, hogy a mással való együttlét után nem felhasználja, hanem kihasználja a benne rejlő dolgokat, nem vágja a fejemhez, hogy ha esetleg vita kerekedik közöttünk Pl:bezzeg mikor mással voltál....
Nálunk ilyen a páromtól elvárt bizalom, de lehetne még hosszasan sorolni. Bár valóban, akiknél nincsen feltétlen bizalom oda-vissza, annak ez elképzelhetetlen. Nem elég csak mondani, hogy bízok benned, hogy szeretlek, hanem tenni kell, mert nagyon sok kapcsi ment már szét hasonló dolgok miatt.
Remélem nem bántottalak meg, de nagyon sok párkapcsolatnak és embernek fel kell nőni a feltétlen bizalomhoz, főleg a szex terén.
Nem élni kell a szexet és elképzelni szituációkat, hanem megélni azokat........
(Ez egy válasz házimester üzenetére (2016. 06. 17. péntek 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 17. péntek 15:23
Érdekes ez a feltétlen bizalom. nyilván egy jó házasságban feltételezhető, hogy meg van. De az általad leírt szituhoz miként kapcsolódik az "oda-vissza"? ******************************************** tetten érhető a feltétel nélküli bizalom "oda" része, vagyis, te feltétlen megbízol a feleségedben, hogy ha már annyi pasit beengedtél hozzátok miatta, akkor nem fog elmenni kettesben senkivel. Ez akár még helyén is van, hisz annyi pasit kap ahányat akar és nem kell titkolózzon. (Bár soha ne mondd hogy soha, és amit nem tudunk az nem is létezik. Meg ugye nem is bírnád elviselni. smile )

Viszont a feltétel nélküli bizalom "vissza" része miként kapcsolódik a dologhoz? Miben kell feltétlen megbízzon a feleséged benned? Hogy nem nyúlod le a pasit, vagy hogy nem kalandozol kettesben egy nővel titokban? Lévén te beengeded neki a pasikat, akkor neked is járna valami, esetleg a feleséged nem tolerálna egy nőt harmadiknak?

(A személyeskedő rész moderálva.)
#128   2016. 06. 18. szombat 09:03
Kari70 Kari70
Szerintem ne foglalkozz házimester, és a hozzá hasonlók véleményével. Éljétek meg azokat az élményeket amire vágytok, mi is ezt tesszük. Nem vagytok egyedül, és senkinek semmi köze hozzá. Az ilyen okoskodó frusztrált hozzászólóknak valószínűleg ez a legnagyobb öröme az életben. Nem is tudom mit keresnek ezen az oldalon, miért akarják más örömét elrontani. Mióta nyitottunk, kapcsolatunk csak erősödött. Mindenkinek egy élete van, és azt úgy éli ahogyan neki tetszik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 17. péntek 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 17. péntek 21:27
Na így, hogy moderálva lett a kommented és az én válaszaimat teljesen törölték (a te mocskolódasoddal együtt) próbálok neked válaszolni, bár nem gondolom, hogy magyarázkodásra szorulna ez az egész.
Szóval... ha utána olvasnál a dolgoknak -itt a fórumon- láthatnád, hogy nem átjáróház a hálószobánk. Nem sportot űzünk a pasik gyűjtésében. Pont ellenkezőleg. Egy valakit keresnénk, akit időnként (nem naponta és nem hetente) fogadnánk. Ez lehet neked elképzelhetetlen -ahogy látom- nem fiatalon egyedül keresgélsz... sok embernek viszont ez elfogadott dolog. Akinek pedig mindez nem tetszik, hát sajnáljuk. -És nem érdekel a véleményük.
Miután szépen megmartál nyílvánosan, és kicsit jobban vissza kaptad, olyan tíz db levelet kaptunk, amiben nem éppen vagy jó fejnek titulálva és jót derültek a frappáns válaszunkon. Egyébkent ez a link arról szól, hogy kinek mi a perverz álma-vágya... stb. Én leírtam. Az, hogy neked erről van egy eltérő véleményed egy dolog. -Csak a stílusod volt gusztustalan, mindez teljesen ok nélkül.
Ezek után minek bárkinek, bármit kiírnia, ha jön egy hozzád hasonló "megmondóember" és butaságokkal vagdalkozik, úgy hogy meg sincsen győződve amihez hozzá szólt.
Ha maradt volna az eredeti kommentem, szót se írtam volna erről többet, de ezt nem hagyhattam válasz nélkül.
Az pedig, hogy egy házasságban és egy ilyen szituációban, mit jelent a feltétlen bizalom a másikkal szemben... és oda-vissza, ha nekem kell elmagyaránom, akkor komoly magánéleti problémáid lehetnek. De ez nem tartozik rám... te se foglalkozz velünk. Azt gondolom ez a válasz elég intelligens ahhoz, hogy maradhasson, ha nem, akkor az a kérésem, hogy a házimester hozzá szólásával együtt töröljétek. Mert nem akarok itt úgy tetszelegni, mint egy birka aki nem képes kiállni az igazáért! -Köszönöm!
Peace!!
#127   2016. 06. 17. péntek 21:27
X Törölt felhasználó (1350152)
Na így, hogy moderálva lett a kommented és az én válaszaimat teljesen törölték (a te mocskolódasoddal együtt) próbálok neked válaszolni, bár nem gondolom, hogy magyarázkodásra szorulna ez az egész.
Szóval... ha utána olvasnál a dolgoknak -itt a fórumon- láthatnád, hogy nem átjáróház a hálószobánk. Nem sportot űzünk a pasik gyűjtésében. Pont ellenkezőleg. Egy valakit keresnénk, akit időnként (nem naponta és nem hetente) fogadnánk. Ez lehet neked elképzelhetetlen -ahogy látom- nem fiatalon egyedül keresgélsz... sok embernek viszont ez elfogadott dolog. Akinek pedig mindez nem tetszik, hát sajnáljuk. -És nem érdekel a véleményük.
Miután szépen megmartál nyílvánosan, és kicsit jobban vissza kaptad, olyan tíz db levelet kaptunk, amiben nem éppen vagy jó fejnek titulálva és jót derültek a frappáns válaszunkon. Egyébkent ez a link arról szól, hogy kinek mi a perverz álma-vágya... stb. Én leírtam. Az, hogy neked erről van egy eltérő véleményed egy dolog. -Csak a stílusod volt gusztustalan, mindez teljesen ok nélkül.
Ezek után minek bárkinek, bármit kiírnia, ha jön egy hozzád hasonló "megmondóember" és butaságokkal vagdalkozik, úgy hogy meg sincsen győződve amihez hozzá szólt.
Ha maradt volna az eredeti kommentem, szót se írtam volna erről többet, de ezt nem hagyhattam válasz nélkül.
Az pedig, hogy egy házasságban és egy ilyen szituációban, mit jelent a feltétlen bizalom a másikkal szemben... és oda-vissza, ha nekem kell elmagyaránom, akkor komoly magánéleti problémáid lehetnek. De ez nem tartozik rám... te se foglalkozz velünk. Azt gondolom ez a válasz elég intelligens ahhoz, hogy maradhasson, ha nem, akkor az a kérésem, hogy a házimester hozzá szólásával együtt töröljétek. Mert nem akarok itt úgy tetszelegni, mint egy birka aki nem képes kiállni az igazáért! -Köszönöm!
Peace!!
(Ez egy válasz házimester üzenetére (2016. 06. 17. péntek 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 17. péntek 15:23
Érdekes ez a feltétlen bizalom. nyilván egy jó házasságban feltételezhető, hogy meg van. De az általad leírt szituhoz miként kapcsolódik az "oda-vissza"? ******************************************** tetten érhető a feltétel nélküli bizalom "oda" része, vagyis, te feltétlen megbízol a feleségedben, hogy ha már annyi pasit beengedtél hozzátok miatta, akkor nem fog elmenni kettesben senkivel. Ez akár még helyén is van, hisz annyi pasit kap ahányat akar és nem kell titkolózzon. (Bár soha ne mondd hogy soha, és amit nem tudunk az nem is létezik. Meg ugye nem is bírnád elviselni. smile )

Viszont a feltétel nélküli bizalom "vissza" része miként kapcsolódik a dologhoz? Miben kell feltétlen megbízzon a feleséged benned? Hogy nem nyúlod le a pasit, vagy hogy nem kalandozol kettesben egy nővel titokban? Lévén te beengeded neki a pasikat, akkor neked is járna valami, esetleg a feleséged nem tolerálna egy nőt harmadiknak?

(A személyeskedő rész moderálva.)
#126   2016. 06. 17. péntek 15:23
házimester házimester
Érdekes ez a feltétlen bizalom. nyilván egy jó házasságban feltételezhető, hogy meg van. De az általad leírt szituhoz miként kapcsolódik az "oda-vissza"? ******************************************** tetten érhető a feltétel nélküli bizalom "oda" része, vagyis, te feltétlen megbízol a feleségedben, hogy ha már annyi pasit beengedtél hozzátok miatta, akkor nem fog elmenni kettesben senkivel. Ez akár még helyén is van, hisz annyi pasit kap ahányat akar és nem kell titkolózzon. (Bár soha ne mondd hogy soha, és amit nem tudunk az nem is létezik. Meg ugye nem is bírnád elviselni. smile )

Viszont a feltétel nélküli bizalom "vissza" része miként kapcsolódik a dologhoz? Miben kell feltétlen megbízzon a feleséged benned? Hogy nem nyúlod le a pasit, vagy hogy nem kalandozol kettesben egy nővel titokban? Lévén te beengeded neki a pasikat, akkor neked is járna valami, esetleg a feleséged nem tolerálna egy nőt harmadiknak?

(A személyeskedő rész moderálva.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 16. csütörtök 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 16. csütörtök 19:07
Perverzió?
-Szeretem nézni ahogy a feleségem egy másik pasival van. Furcsa érzés... lelkileg nem kellemes, de pont ez benne a perverz. Viszont azt nem bírnám, hogy elmenjen és valakivel kettesbe lenne. Érdekes érzés látni, ahogy átadja magát egy másik pasinak, és élvezik egymást. Az is izgalmas, mikor a végén élvezésig leszopja a másik fiút...
Viszont mind ehhez, feltétlen bizalom szükséges, oda-vissza.
#125   2016. 06. 16. csütörtök 22:37
X Törölt felhasználó (1365932)
eljen helyes! smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 11. 30. hétfő 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 11. 30. hétfő 19:27
"5. 6.7.8.9. ...... sorolhatnám"

Akkor sorold! smile

Hogy a topik kérdésére is válaszoljak:
Igencsak tág határokon belül mozog a szexuális érdeklődésem, rengeteg mindenben benne vagyok, sok mindent kipróbáltam már, de amit perverznek és visszataszítónak tartok, az családon belüli szex, az állatokkal való szex, a pedofília, a pisi-kaki stb „szex”, a véres szadomazó, a férfi bi és homo…

A különféle felállású többes, a cuckold játszadozás, a feleségcsere, a különféle tárgyak punciba dugása, a szex nyilvános helyen, a fotózás s videózás, a pornótörténetek írogatása, a szerepjáték, a kikötözés, a szemtakarás, a szájba élvezés, a popsiszex és a hasonlók lehet, hogy sokak szerint perverz dolgoknak számítnak, de nálam nem azok.
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2008. 07. 05. szombat
Üzenetek: 344db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!