Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#112   2012. 07. 12. csütörtök 16:36
Nyúlmedve Nyúlmedve
Látom, megvan a fogmosás is. Na azért! Így már rendben van minden!
#111   2012. 07. 11. szerda 15:31
X Törölt felhasználó (835715)
hát aki alvás közben úgy elégíti ki a kedvesét ,hogy az nem kell fel rá...az szerintem ébrenlétnél is ugyan ilyen élményt nyújt ... észre sem veszi a partnere ,hogy vóóóóót valami! Az ,hogy az első pár simi esetleg kezdetleges bunyúlás sikerrel jár ,nem azt jelenti,hogy alva dugtak !!!
#110   2012. 07. 10. kedd 00:29
Demona Demona VIP Admin
Irónia tökélyre fejlesztve nyes most már felébredtem igaz csak félig-alva olvastalak crazya
#109   2012. 07. 09. hétfő 23:02
Zsoltkó Zsoltkó
Én csináltam olyat, hogy az asszony aludt, felébredtem és addig simogattam, hogy elment. Nem ébredt fel, de szép éjszakája volt smile
#108   2012. 07. 09. hétfő 16:33
zoid zoid
Fiatalabb korunkban,nálunk is megesett italozás után.Akkor izgató volt.Fel sem ébredt pedig popsiba is ment.
#107   2012. 07. 07. szombat 11:21
pervpasi pervpasi
Erröl érdekes sztorim van.Kb 15 éve discoban összeismerkedtem egy csajjal felcsalt magához aludjak ott belementem.Sajna fáradt voltam és elaludtam jo pár oramulva arra ébredtem hogy hogy szopják a farkam és a kezem ki van kötve hát élveztem nagyon.Nem kimélte a farkam jol telelöttem a száját.
#106   2011. 11. 18. péntek 09:37
Lillus Lillus
Nálunk kifejezetten gyakori. Persze nem alszunk ténylegesen. Akkor fordul elő, amikor este túl fáradtak vagyunk a szexhez. Sok esetben éjjel kb egyszerre ébredünk fel arra, hogy mocorog bennünk a vágy. Én ilyenkor általában szexuális tartalmút álmodom, úgyhogy az előjátékon túl vagyok. Vagy én nyúlok hozzá félálomban, vagy ő hozzám, és ha van hajlandóság, akkor már fordulok is féloldalra háttal neki. Ő pedig beteszi. 5 perc és végünk van. Sokszor abban a pózban el is alszunk úgy, hogy még bennem van. Olyankor szinte zuhanok az álomba.
Sajnos utána hajnalban sokszor érzem a hideg ragacsot közöttünk, ami kellemetlen. Másnap mindig új ágyneműt kell húzni. buck
#105   2011. 11. 17. csütörtök 22:18
X Törölt felhasználó (805295)
aludni közben?
- oké.. hogy alszom mikor elkezdi.. na de ..hogy átaludni...
.... de megjátszhatnám.. hogy alszok s önző dögként (passzívan) élvezek..
#104   2011. 07. 15. péntek 23:35
vszilvi vszilvi
Sziasztok !
Látom, nagyon sok kételkedő hozzászólás van itt :( Pedig tényleg van ilyen nyes Nálunk is előfordul, én sem mindig ébredek fel az első érintésekre ... élvezetesebb is tud lenni egy ilyen álomból felébredős szeretkezés, mint mondjuk egy esti, vagy egy reggeli szeretkezés ... nálunk is előfordult már anális élvezetek sora így álomból ébredve ... én magam is meglepődtem hogy mindenféle előjáték, nedvesítés nélkül tudott barangolni Párom méretes szerszámával a popómban, de nagyon jó éjszaka szeretkezés volt :P nyes
A kételkedőknek meg tessék kipróbálni ...
#103   2011. 07. 15. péntek 23:19
vszilvi vszilvi
smile előfordulnak az ilyen dolgok smile )
(Ez egy válasz Crazy üzenetére (2009. 11. 19. csütörtök 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 19. csütörtök 18:30
velem olyan volt, h én is és bnöm is aludtunk, és én álmomban rámásztam, konkrétan arra ébredtem h rajta vagyok félig, és a punciját simogatom, ö pedig ott vonaglott, de ö még aludt. Aztán amikor észbe kaptam h mit is csinálok leálltam, mert ugyis elég rövid idö maradt az alvásra és nemakartam h zombi legyen másnap
#102   2011. 07. 10. vasárnap 19:14
X Törölt felhasználó (803172)
Nekem többször sikerült de felégredt tutkó volt.
#101   2009. 11. 19. csütörtök 18:30
Crazy Crazy
velem olyan volt, h én is és bnöm is aludtunk, és én álmomban rámásztam, konkrétan arra ébredtem h rajta vagyok félig, és a punciját simogatom, ö pedig ott vonaglott, de ö még aludt. Aztán amikor észbe kaptam h mit is csinálok leálltam, mert ugyis elég rövid idö maradt az alvásra és nemakartam h zombi legyen másnap
#100   2009. 10. 27. kedd 16:09
Kojacko Kojacko
szopacs beka2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 27. kedd 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 10. 27. kedd 15:28
nah Tom!

szerintem nem kellett moderálni semmit az én írásomból, innentől nem értem engem miért említesz egy lapon mással! igen az értelmi szintről veled is el lehetne beszélgetni, ha felfognád eplus2 moderálgatni a legkönnyebb és játszani a főnököt. tapasztalat alien2 , de ettől még ne hidd magad mindenkinél okosabbnak. neked kellene a legjobban tudni, mi megy az oldalon, aztán én azt hiszek el amit akarok, amíg nem káromkodok, addig haggyáááá!
véleményem a témával kapcsolatban már leírtam egy párszor visszább, csak hogy szóljak hozzá.

(nah, dako! hsz-ed miatt 1 hét tiltás! és valóban nem érdemes vitatkozni sem a moderátorok, sem egyesek értelmi szintjéről a gg fórumban!) ejnye1
#99   2009. 10. 27. kedd 15:28
X Törölt felhasználó (69371)
nah Tom!

szerintem nem kellett moderálni semmit az én írásomból, innentől nem értem engem miért említesz egy lapon mással! igen az értelmi szintről veled is el lehetne beszélgetni, ha felfognád eplus2 moderálgatni a legkönnyebb és játszani a főnököt. tapasztalat alien2 , de ettől még ne hidd magad mindenkinél okosabbnak. neked kellene a legjobban tudni, mi megy az oldalon, aztán én azt hiszek el amit akarok, amíg nem káromkodok, addig haggyáááá!
véleményem a témával kapcsolatban már leírtam egy párszor visszább, csak hogy szóljak hozzá.

(nah, dako! hsz-ed miatt 1 hét tiltás! és valóban nem érdemes vitatkozni sem a moderátorok, sem egyesek értelmi szintjéről a gg fórumban!) ejnye1
#98   2009. 10. 26. hétfő 18:33
X Törölt felhasználó (335752)
Imádom, mikor valaki az ostobaságát gorombasággal akarja palástolni!

Kedves Kispeti és dako84! Figyelem! A fenti mondat valójában az ellenkezőjét jelenti.
#97   2009. 10. 21. szerda 11:33
X Törölt felhasználó (69371)
de amint látom te még alattam helyezkedel el a listán... mf1
ha visszaolvasnál sokat én legalább valós dolgot írtam le, aki meg hitetlenkedve jár ide, az inkább hallgasson!
teszem hozzá, vannak itt kamus pisisek, aki olyan baromságokat képesek leírni, ami a mesében sincs, nah ezek után miért nem feltételezhetném, hogy ez annyira komolyan gondolja amit ír, hogy nem is vicc! ha ismernél tudnád abszurd humorból nálam is van bőven, szóval itt nem a poén nem értése a gond, hanem nem lehet tudni éppen ki mit és miért ír!
(Ez egy válasz MRoland81 üzenetére (2009. 10. 21. szerda 01:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 21. szerda 01:22
Tündi, király volt az hozzászólásod!
Nagyon jót nevettem, igazi abszurd humor, mint Münchausen báró, aki saját magát a nyakánál fogva rántja ki smile
Gratulálok!

dako84, Kispeti, ti pedig nagyon közelítetek az amőbák értelmi szintjéhez smile
#96   2009. 10. 21. szerda 09:42
X Törölt felhasználó (335752)
Köszi, de mint látod, van aki nemhogy a sorok között, de még a sorokat sem tudja olvasni.
(Ez egy válasz MRoland81 üzenetére (2009. 10. 21. szerda 01:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 21. szerda 01:22
Tündi, király volt az hozzászólásod!
Nagyon jót nevettem, igazi abszurd humor, mint Münchausen báró, aki saját magát a nyakánál fogva rántja ki smile
Gratulálok!

dako84, Kispeti, ti pedig nagyon közelítetek az amőbák értelmi szintjéhez smile
#95   2009. 10. 21. szerda 01:22
MRoland81 MRoland81
Tündi, király volt az hozzászólásod!
Nagyon jót nevettem, igazi abszurd humor, mint Münchausen báró, aki saját magát a nyakánál fogva rántja ki smile
Gratulálok!

dako84, Kispeti, ti pedig nagyon közelítetek az amőbák értelmi szintjéhez smile
#94   2009. 10. 20. kedd 14:18
X Törölt felhasználó (69371)
de én azt láttam, és éreztem is, csak anyni kamu történetet olvasni itt, hogy miért ne feltételezzem, hogy egy 16 éves akárki irogat tök baromságokat buck
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2009. 10. 19. hétfő 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 19. hétfő 15:38
Olvasd el újra a hsz-t és talán megérzed benne azt az iróniát, ami eléggé kitűnik első olvasatra is.... crazya
#93   2009. 10. 19. hétfő 15:38
T-A-M T-A-M VIP
Olvasd el újra a hsz-t és talán megérzed benne azt az iróniát, ami eléggé kitűnik első olvasatra is.... crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 19. hétfő 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 10. 19. hétfő 13:41
de figyelj mááá!!! ha aludtál, akkor honnan tudod mindezeket? 25 perc, meg pontosan miket csináltál?
én is megdugom az asszonyt álmomban, ami valóságban is megvan, de csak azt látom amit álmodok.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: anonimi80 anonimi80
Nyitás ideje: 2008. 11. 27. csütörtök
Üzenetek: 132db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 30. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!