Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#772   2010. 07. 27. kedd 12:44
X Törölt felhasználó (33028) VIP
hát, én is kipróbálnám, de a nézőközönség nem kéne.... az öreglány, akivel a kerten osztozunk, kb mindent látna.... és nagyon nem izgat. szomoru1
de az is tény, h a férjem sokkal hamarabb felizgul rám, ha pucéran vagyok itthon - bár ebben benne van sztem az is, h nem sűrűn szokott ehhez!
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 07. 23. péntek 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 19:04
mostanában én is állandóan meztelenül vagyok itthon!nagyon jó és felszabadult érzés!IMÁDOM
#771   2010. 07. 25. vasárnap 13:02
astronomo astronomo VIP
Igazából semmi kivetni való nincs benne, ha valaki nyáridőben egy 30-32 fokos lakásban levetkőzik... Nálunk is így van, persze értelemszerűen nézőközönség nincs. Ami viszont kötelező, hogy minden olyan szék, kanapé, stb. egy-egy lepedővel van le takarva, mert nélkülük nem bírnék leülni/lefeküdni. A lepedő valahogy hűsítő érzést kelt.
#770   2010. 07. 25. vasárnap 07:28
Meztelen ember Meztelen ember
Ahogy itt a kánikula egyre többen mernek levetközni. Csak van valami hatása a többiekre, hogy sokan vállaljuk a meztelenséget. Egyre többen kiprobálják
#769   2010. 07. 23. péntek 19:04
dinocska2 dinocska2
mostanában én is állandóan meztelenül vagyok itthon!nagyon jó és felszabadult érzés!IMÁDOM
#768   2010. 07. 23. péntek 16:32
azev azev
csak arra vigyázzatok nehogy infartust kapjon az öreg
(Ez egy válasz exhi1 üzenetére (2010. 07. 14. szerda 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 14. szerda 16:44
Otthon télen nyáron meztelenül vagyok, ha jó idő van az erkélyre is ki szoktam menni úgy, sőt napozni is szoktam az erkélyen. Nekem is szokott nézőközönségem lenni, de ez igazából soha nem zavart, a szomszédaim megszokták már,hogy meztelenül vagyok, akkor van egy kis meglepi ha új szomszéd költözik a szemközti házba. Volt már rá példa, hogy az új szomszédasszony órákon keresztül takarította az ablakot, amikor másnap találkoztunk az utcán meg úgy elpirult, mint egy tizenéves amikor köszöntem neki az utcán. Kellemes volt neki is úgy gondolom mert ha napozom azóta is sűrűn kijár az erkélyre.
#767   2010. 07. 23. péntek 16:30
azev azev
igazad van , költözöm melléd
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 07. 23. péntek 11:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 11:45
Csak provokálod a "csajokat". Másrészt az ivararány igen érdekes itt....10 pasira jut egy nő smile
Nekem eszemágába nincs felöltözni ha nem kell. És legkevésbé a szomszéd izgat.
Jobban zavar a mások prüdériája.
#766   2010. 07. 23. péntek 11:45
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Csak provokálod a "csajokat". Másrészt az ivararány igen érdekes itt....10 pasira jut egy nő smile
Nekem eszemágába nincs felöltözni ha nem kell. És legkevésbé a szomszéd izgat.
Jobban zavar a mások prüdériája.
#765   2010. 07. 23. péntek 11:14
zsozs70 zsozs70
szerintem a csajok nem merik felválalni hogy meztelenül jo.mostanában mintha mi fiuk lennénk merészebbek.
#764   2010. 07. 23. péntek 07:08
taki89 taki89
sziasztok itt csak fíúk vannak kik mesztelenkednek?? én is szeretem a mesztelenkedést !!ha lemegyek horgásznii az elsőő hogy ledobom a ruhát jányok nem jönnétek velem dunaujban lakom
#763   2010. 07. 23. péntek 02:46
lacaka77 lacaka77
Sziasztok csajok! Szeretnék csatlakozni valamelyőtőkhöz meztelenkeni! Kérem irjatok magatokrol pár szot priviben. Buvohely szükséges, Puszika
#762   2010. 07. 22. csütörtök 17:46
zsozs70 zsozs70
én most is meztelen vagyok itthon
#761   2010. 07. 22. csütörtök 12:45
lacaka77 lacaka77
Sziasztok Meztelenkedők!!!!!
Szeretek én is meztelenkedni, akár nudista strandon, akár itthon a lakásban, télen-nyáron. Amint haza jövök már dobom is le magamrol a felesleges ruhákat. Keresem Olyas valakik társaságát akinél lehet meztelen is beszélgetni,iletve szeret nudizni is. Ide sajna nem hozhatok fel senkit sem., mert albiban lakom. Puszika nektek.Dunaújvárosból Arcomrol majd később küldök, ha komolyan gondoljátok a talizást.

i
#760   2010. 07. 21. szerda 08:02
Csúnya Csúnya
Hálistennek nagyon meleg van, így egész nap ruha nélkül lehetünk. A szomszéd (70 éves) lyukat fúrt a kerítésen és onnan les. Szeretünk korán reggel napozni, de már hétkor is a leshelyen kukucsgál.Néha rendezünk neki egy kis bemutatót is, legyen neki is valamilyen szexuális élménye. Nagyon jó meztelenül lenni.
(Ez egy válasz exhi1 üzenetére (2010. 07. 14. szerda 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 14. szerda 16:44
Otthon télen nyáron meztelenül vagyok, ha jó idő van az erkélyre is ki szoktam menni úgy, sőt napozni is szoktam az erkélyen. Nekem is szokott nézőközönségem lenni, de ez igazából soha nem zavart, a szomszédaim megszokták már,hogy meztelenül vagyok, akkor van egy kis meglepi ha új szomszéd költözik a szemközti házba. Volt már rá példa, hogy az új szomszédasszony órákon keresztül takarította az ablakot, amikor másnap találkoztunk az utcán meg úgy elpirult, mint egy tizenéves amikor köszöntem neki az utcán. Kellemes volt neki is úgy gondolom mert ha napozom azóta is sűrűn kijár az erkélyre.
#759   2010. 07. 14. szerda 16:44
exhi1 exhi1
Otthon télen nyáron meztelenül vagyok, ha jó idő van az erkélyre is ki szoktam menni úgy, sőt napozni is szoktam az erkélyen. Nekem is szokott nézőközönségem lenni, de ez igazából soha nem zavart, a szomszédaim megszokták már,hogy meztelenül vagyok, akkor van egy kis meglepi ha új szomszéd költözik a szemközti házba. Volt már rá példa, hogy az új szomszédasszony órákon keresztül takarította az ablakot, amikor másnap találkoztunk az utcán meg úgy elpirult, mint egy tizenéves amikor köszöntem neki az utcán. Kellemes volt neki is úgy gondolom mert ha napozom azóta is sűrűn kijár az erkélyre.
#758   2010. 07. 14. szerda 09:33
X Törölt felhasználó (750650)
Hát az biztos hogy izgató lehet másokat meglesni mi ezért szeretnénk kipróbálni az egymás előti szexet.
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 07. 10. szombat 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 10. szombat 18:01
Én mostanában kaptam rá. Igaz, esténként a lakásban ne vettem fel a köntöst, csak ha kimentem az erkélyre. 2-3 hete volt az a dög meleg, kimentem a teraszra és észrevettem, h egy pár néz a szonszéd házból. Magamelé kaptam egy polót a szárítóról, és intettem, h bocs. Erre ők egymásnak estek és csaj elkezdte szopni a pasit, egy darabig néztem őket és utána bementem a szobába és a függöny mögül néztem........... pasim hazajött és elmeséltem neki, azóta mindeig lesi őket,de nem jönnek, pedig már arra is rávett, h így szeretkezzünk egymás előtt. Háááát....
#757   2010. 07. 10. szombat 18:01
Fruty Fruty VIP
Én mostanában kaptam rá. Igaz, esténként a lakásban ne vettem fel a köntöst, csak ha kimentem az erkélyre. 2-3 hete volt az a dög meleg, kimentem a teraszra és észrevettem, h egy pár néz a szonszéd házból. Magamelé kaptam egy polót a szárítóról, és intettem, h bocs. Erre ők egymásnak estek és csaj elkezdte szopni a pasit, egy darabig néztem őket és utána bementem a szobába és a függöny mögül néztem........... pasim hazajött és elmeséltem neki, azóta mindeig lesi őket,de nem jönnek, pedig már arra is rávett, h így szeretkezzünk egymás előtt. Háááát....
#756   2010. 07. 10. szombat 16:24
Meztelen ember Meztelen ember
Én már évek óta nyugodtan bármikor járkálok az udvaron is meztelen. Már a szomszédok is megszokták, semmi gond nincs belőle.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 08. csütörtök 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2010. 07. 08. csütörtök 19:03
Én is mesztelen vagyok otthon, ha jó idő van. Az erkélyre csak akkor megyek ki pucéran, ha már sötét van, vagy hajnalban. Nem akarok rökönyödést okozni.
De legjobb mesztelenül a dunaparton, ha senki sincs, csak a nyugalom, a nap meg a víz és a csend. De déluán a sok bu.. motorcsinakos meg jetskis aztán odatesz..
#755   2010. 07. 08. csütörtök 19:03
X Törölt felhasználó (373340)
Én is mesztelen vagyok otthon, ha jó idő van. Az erkélyre csak akkor megyek ki pucéran, ha már sötét van, vagy hajnalban. Nem akarok rökönyödést okozni.
De legjobb mesztelenül a dunaparton, ha senki sincs, csak a nyugalom, a nap meg a víz és a csend. De déluán a sok bu.. motorcsinakos meg jetskis aztán odatesz..
(Ez egy válasz exhi1 üzenetére (2010. 07. 08. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 08. csütörtök 14:37
nyáron nagy melegben természetes, hogy meztelenül vagyunk otthon Amikor hazaérek ledobom magamról a ruháimat és úgy végzem a napi teendőket. Ha az erkélyre kell kimennem sem kezdek el kapkodni ruha után, és az erkélyen szoktam napozni is. Az első emeleti erkélyünkre simán rá lehet látni, a szomszédos házakból, de nem igazán foglalkozom vele ha meglátnak, nekem természetes a meztelenség így érzem jól magam.
#754   2010. 07. 08. csütörtök 14:37
exhi1 exhi1
nyáron nagy melegben természetes, hogy meztelenül vagyunk otthon Amikor hazaérek ledobom magamról a ruháimat és úgy végzem a napi teendőket. Ha az erkélyre kell kimennem sem kezdek el kapkodni ruha után, és az erkélyen szoktam napozni is. Az első emeleti erkélyünkre simán rá lehet látni, a szomszédos házakból, de nem igazán foglalkozom vele ha meglátnak, nekem természetes a meztelenség így érzem jól magam.
#753   2010. 07. 07. szerda 09:24
club club
Azért megnéznélek ahogyan egy fürdő férfi zuhanyzó részlegében Velem szemben állnál álló farokkal. Más nem szokta észrevenni, vagy ha igen, nem szól érte?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 26. szombat 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465273)
2010. 06. 26. szombat 14:56
én imádok mesztelen lenni, főleg ha nem vagyok egyedül. persze nem mindenkinek mutogatom magam, csak mondjuk szeretem amikor egy közös zuhanyzóban sokan vagyunk. akkor mindig feláll a farkam, mert tudom hogy látnak. vagy például amikor ketten voltunk otthon a barátnőmmel, akkor én majdnem mindig meztelen voltam. akkor is sokszor felállt a farkam, mert észrevettem, hogy figyeli, és ilyenkor merevedésem volt. mindig meztelenül aludtam a barátnőmmel, és imádtam odabújni hátulról hozzá.a farkamat oda illesztettem a tökéletesen gömbölyű popsijához. ilyenkor mindig felállt a farkam. szeretkeztünk egy hatalmasat, utána vissza illesztettem a farkam a popsijához, és álló farokkal aludtam el. csodálatos érzése volt
 
... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Egyip Tomi Egyip Tomi
Nyitás ideje: 2005. 05. 29. vasárnap
Üzenetek: 2352db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 10. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!