Extrém társkereső
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Extrém társkereső extrém dolgokra

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6233   2024. 03. 21. csütörtök 18:45
cincogi cincogi
Nekem régi vágyam , hogy egyszer úgy nyalhassak egy szép puncit , hogy 69-ben vagyok a csajszival , miközben őt a párja hátulról , kutya pózban döngeti ! Így talán a tele élvezett punciát is tisztára nyalnám..Ilyen párt keresek , akivel ezt megélhetném ! Budapest vagy Pest megyében bárhol.....
#6232   2024. 03. 21. csütörtök 18:36
nagyb90 nagyb90
Sziasztok, olyan nőt hölgyet keresek aki élvezi és szeret straponnal megdugni egy pasit, üzenetben várom jelentkezésüket
#6231   2024. 03. 21. csütörtök 15:02
notany notany
Párokat kukkolnék, aktus után nyalnék. Szabolcs megye 50-es pasi
#6230   2024. 03. 21. csütörtök 13:59
mr.tom1973 mr.tom1973
Sziasztok PÁPAI ÉS KÖRNYÉKBELI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis érzéki kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást, akkor te engem keresel! Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el ... Hmmm, Te is arra gondolsz ? smile Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
#6229   2024. 03. 21. csütörtök 13:04
egylövetűgyorsbébirpéa egylövetűgyorsbébirpéa
Sziasztok!
Budapesten keresnék olyan partnert, avgy partnereket, akik szeretnek kis pöcsű srácot alázni.
#6228   2024. 03. 21. csütörtök 12:10
Bihármas5967 Bihármas5967
Sziasztok.

Olyan srácot, férfit keresek akinek eléri a farka a fenekét.
#6227   2024. 03. 21. csütörtök 11:11
bofor2000 bofor2000
Terhes hölgyet vagy terhes hölgytagú párt keresek szabadidő kellemes eltöltésére elsősorban Zala megyéből. Helyem van. Többit privátba
#6226   2024. 03. 20. szerda 06:07
TuTiSa0990 TuTiSa0990
Jól szituált nem független bi pasi keres Vas Megye környékén olyan bi, esetleg hetero, de kíváncsi párt, ahol szükség lehetne még egy nyelvre, vagy esetleg plusz egy szájra…..
Szívesen színesíteném a szeretkezéseteket, miközben Ti egymással vagytok elfoglalva.
T.
#6225   2024. 03. 19. kedd 23:11
Lali83 Lali83
Kizárólag nőt keresek, akit foglalkoztat a gondolat, hogy a férfit felcsatolhatóssal megdugja.szex során.
#6224   2024. 03. 19. kedd 21:46
Movie Movie
Megismerkednék olyan hetero sráccal,úrral akit már régóta foglalkoztat a gondolat milyen lehet egy másik sráccal hokizni.Jófej laza kíváncsi partnert keresek,helyem van Pestmegyében.Igényes diszkrét ápolt srác vagyok!
Kérlek csak akkor írj ha valóban akarsz is találkozni!Egy-két szavas üzenetekre nem reagálok vissza!Köszönöm a megértést!
#6223   2024. 03. 19. kedd 14:23
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. 6körül a szépvölgyin vagyok párok előtt verném végén arcra élvezéssel.
#6222   2024. 03. 19. kedd 14:00
Mokamaci Mokamaci
Olyan hölgyet keresnék aki szivesen felvenné a kétvégű felcsatolható kis játékszerem
#6221   2024. 03. 19. kedd 13:35
Rambojack1 Rambojack1
Hali!
Április első pár napján keresek hellyel rendelkező párokat/hölgyeket!
Nagy vágyam egy milf aki imádja a fiatalokat!
22/178/63
Pest megye előny, de utazni is tudok.
Kezdő párokhoz is beszállnék akár csak watchingra, szopatásra is!
#6220   2024. 03. 19. kedd 12:24
arctic2021 arctic2021 VIP
Sziasztok! Keresem azt a hölgyet, vagy férfit, aki meglepné a párom egy szopással amíg én dolgozom.
#6219   2024. 03. 19. kedd 12:11
der.medve2.0 der.medve2.0
Hölgyet vagy párt keresek, akik kedvelik az extrabb perverziokat. Minél nyitottabbak vagytok , annál jobb! smile
Alkalmi, vagy hosszabb távú viszony is érdekel. Bp, de szívesen utazom vidékre is!
Jelentkezzetek ha ilyenek vagytok , és élvezkedjünk tabuk nélkül wink
#6218   2024. 03. 19. kedd 09:39
cincogi cincogi
Nekem régi vágyam , hogy egyszer úgy nyalhassak egy szép puncit , hogy 69-ben vagyok a csajszival , miközben őt a párja hátulról , kutya pózban döngeti ! Így talán a tele élvezett punciát is tisztára nyalnám..Ilyen párt keresek , akivel ezt megélhetném ! Budapest vagy Pest megyében bárhol.....
#6217   2024. 03. 19. kedd 06:02
TuTiSa0990 TuTiSa0990
Jól szituált nem független bi pasi keres Vas Megye környékén olyan bi, esetleg hetero, de kíváncsi párt, ahol szükség lehetne még egy nyelvre, vagy esetleg plusz egy szájra…..
Szívesen színesíteném a szeretkezéseteket, miközben Ti egymással vagytok elfoglalva.
T.
#6216   2024. 03. 18. hétfő 23:41
Kolorosz Kolorosz
Sziasztok. 21 éves Szolnoki kedves srác vagyok. Lányokkal / párokkal ismerkednék nyes
#6215   2024. 03. 18. hétfő 23:11
ponty ponty
Mi lenne az igazán extrém? Nem írtad le. Ha van helyed, akkor igazán extrém vagyok wink
(Ez egy válasz Szexelő6333 üzenetére (2024. 03. 16. szombat 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 16. szombat 13:59
Igazán extrém nem nagyon van!
#6214   2024. 03. 18. hétfő 20:32
Pegginglover2024 Pegginglover2024
Kifejezetten bi harmasra keresek csinos part. Tapasztalatom van. Szivesen szopnek, nyalnek, spermas puncit /popof is. Igen eseten dughato is vagyok! Straponnal tobszor dugtak mar meg illetve transzik is.Tapasztalatom van boven, helyem is ha kell, de csak a hajnali orakban es napkozben munkaidoben erek ra.
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mendez23 mendez23
Nyitás ideje: 2009. 05. 26. kedd
Üzenetek: 6293db
Utolsó üzenet: ma 12:37
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!