Nem függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem vagy független? titokban? független vagy, de szeretsz tilosban járni ? Itt megtalálhatod.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 389 390 391 392 393 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4858   2017. 10. 29. vasárnap 15:39
X Törölt felhasználó (896680)
Sziasztok! Ma délutánra, estére keresek nőt , párt Budapesten!! Részleteket privátban!!
#4857   2017. 10. 29. vasárnap 15:20
X Törölt felhasználó (3075902)
Sziasztok gyula környékéröl keresünk utazni tudo ,pasit,esetleg lányt csak ma.Bemutatkozó emailt,arc intim képel és elérhetöségel.Kép nélküli emailra nem válaszolunk. parcsere32@gmail.com
#4856   2017. 10. 29. vasárnap 06:09
X Törölt felhasználó (3137882)
Szopatni szerető 30 év alatti srácot keresek. Békéscsaba és környéke.
#4855   2017. 10. 28. szombat 16:22
Gyula196 Gyula196
Sziasztok! 35-55 közötti nyitott párral, házaspárral, hölgyel ismerkednék tartós diszkrét kapcsolatra. Tolna megyében vagy Szekszárdon.
#4854   2017. 10. 28. szombat 08:00
X Törölt felhasználó (2836132)
Sziasztok !

Hölgyek vagy párok esetleg aktív bi férfiak jelentkezését várom akik szívesen ismerkednének vagy csak beszélgetnének egy normális középkorú férfival (bővebb infó az adatlapomon) !

Köszönettel és tisztelettel: Ducima
#4853   2017. 10. 28. szombat 07:16
X Törölt felhasználó (987502)
Sziasztok!Párokkal, hölgyekkel ismerkednék, hosszú távú nyitott "baráti" kapcsolatra.
#4852   2017. 10. 28. szombat 06:21
fiatalBPsrac fiatalBPsrac
Szisztok lányt esetleg párt keresek Pest és környéken alkalmi sexre anyagi támogatással részleteket privatban megbeszéljük smile
#4851   2017. 10. 27. péntek 14:08
X Törölt felhasználó (3075902)
Sziasztok gyula környékéröl keresünk utazni tudo ,pasit,lányt esetleg párt a hétvégére bemutatkozó emailt,arc intim képel és elérhetöségel.Kép nélküli emailra nem válaszolunk. parcsere32@gmail.com
#4850   2017. 10. 27. péntek 07:42
X Törölt felhasználó (1610232)
Diszkrét szeretőmet keresem Nő személyében alkalmanként.
Én ápolt igényes komoly férfi vagyok.
hapsy@c2.hu
#4849   2017. 10. 26. csütörtök 10:40
X Törölt felhasználó (1417012)
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki az adatlapomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#4848   2017. 10. 26. csütörtök 09:12
X Törölt felhasználó (1610232)
Diszkrét szeretője lennék Hölgynek, 40+ én ápolt 54 éves férfi vagyok
hapsy@c2.hu
#4847   2017. 10. 26. csütörtök 07:52
X Törölt felhasználó (896680)
Sziasztok! Jövőhét folyamán vagy e hét vasárnap délután vagy estére keresek nőt, párt Budapesten!! Részleteket privátban
#4846   2017. 10. 26. csütörtök 06:35
X Törölt felhasználó (987502)
Valós párral ismerkednék hosszú távú nyitott diszkrét kapcsolatra.(Somogy-Tolna-Baranya)
#4845   2017. 10. 25. szerda 20:19
NyitottPasi NyitottPasi
szép estét. fejér megyéből, vagy környékről keresnék nőt,párt minden jóra. esetleg társaságot. Nyitott vagyok,érdekel sokminden
#4844   2017. 10. 25. szerda 20:18
X Törölt felhasználó (3003192)
Akad itt olyan Szentgotthárdi vagy Szentgotthárd környéki kulturált, jófej, diszkrét, nem szakállas és bajuszos, jó intim méretű, kényeztetni-nyalni-simogatni-ujjazni szerető, heteró, 20-50 év közötti, átlagos testalkatú, jó humorú, bevállalós férfiember, akinek kedve van egy házaspárhoz csatlakozni a hölgy nagy-nagy örömére?
#4843   2017. 10. 25. szerda 15:31
X Törölt felhasználó (1110992)
Ma délután vagy este Kiskunfélegyházán és környékén szopnék egy vagy több faszt! Helyem van! Kíváncsi hetero pasik is írhatnak. Részletek privin! Max 45-ig, macik nem érdekelnek és legyen képed! Én 24 éves biszex passzív srác vagyok!
#4842   2017. 10. 25. szerda 15:29
X Törölt felhasználó (896680)
Sziasztok! Vasárnap estére keresek nőt, párt !! Részleteket privátban
#4841   2017. 10. 25. szerda 13:38
bena07 bena07
Sziasztok!
Október 31- november 2 között Hévízen a Panoráma Hotelben leszünk. Szívesen ismerkednénk párral. Privát üzenetet várunk.
#4840   2017. 10. 25. szerda 11:55
Marton25 Marton25
20 50 közötti àtlagos testalkatù szeximàdó pesti hölgyet keresen hosszabb tàvra szeretői viszonyhoz. Èn 36 172/70 kb 18cm.
#4839   2017. 10. 24. kedd 23:47
tomi1027 tomi1027
Sziasztok! Pest környéki unatkozó hölgyeket keresek akik vágynának egy( vagy több wink ) vad kalandra egy 27 éves fiatal sráccal wink
 
... 389 390 391 392 393 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 12658db
Utolsó üzenet: ma 13:15
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!