Fiatalok - érettek partnerkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 414 415 416 417 418 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7664   2018. 09. 19. szerda 00:48
zoleeka3443 zoleeka3443
Strici!!!
#7663   2018. 09. 19. szerda 00:10
X Törölt felhasználó (997942)
Sziasztok!

Egy szeretői kapcsolatban működő pár férfitagja vagyok. Én 33, nem független, sportos, jó pasinak tartott férfi vagyok 18/4 intimmel. A hölgy 41 éves 166/88, független, női bi iránt érdeklődő. Mindketten diplomás, ápolt, egészséges, igényes emberek vagyunk és ezt majdani partnerünktől is elvárjuk!

A hölgy most először nyitna a többes és a női bi világa felé, nekem van előbbiben tapasztalatom tapasztalatom (szemlélőként a női bi sem újdonság). Első körben 2 nő 1 férfi felállásra keresnénk rendszeres találkákra egy kedves, önmagára igényes lányt vagy hölgyet. Kor vagy alkat másodlagos, sokkal fontosabbnak tartjuk az általános és szexuális intelligenciát, nyitottságot, diszkréciót, megbízhatóságot.

Helyünk van a Keletitől nem messze, szép, felújított lakásban.

Képcsere szükséges és részünkről megoldható, ha érdeklünk írj itt, ha szeretnéd majd válthatunk mailre.

Az október 15-ei héten mindketten több este/éjjel is ráérünk. Fontos, hogy olyan jelentkezését várjuk, aki nem csak levelezgetni akar, hanem addigra már tettre készen tud eljönni és csatlakozni hozzánk. Ugyanakkor ha jól érezzük egymást, akkor benne van rendszeres alkalmakban is.

Várjuk leveleiteket!
#7662   2018. 09. 18. kedd 05:26
X Törölt felhasználó (2484222)
Sziasztok! Debrecen környékén keresek csodàs hölgyet
#7661   2018. 09. 17. hétfő 20:23
Kocka man Kocka man
Szia!
Budapesten 11.kerben lakom. Környéken keresek partnert/partnereket. Lány(ok) vagy pár személyében. Helyem van.
Üdv Zoli

Üdv Zoli
#7660   2018. 09. 17. hétfő 19:25
X Törölt felhasználó (3929372)
Sziasztok!195 magas 100 kg vagyok. Házas.Mentő vagyok. Mindig is izgattak az érettebb, idősebb hölgyek. Így akinek van kedve beszélgetni,ismerkedni, huncutkodni azt várom szeretettel smile Ducibb,husisabb hölgyek is izgatnak!
#7659   2018. 09. 17. hétfő 17:48
Gyula196 Gyula196
Sziasztok! Érett megbízható párral házaspárral hölgyel szívesen ismerkednék találkoznék Szekszárdon. Várom jelentkezésed privát üziben!
#7658   2018. 09. 17. hétfő 17:18
X Törölt felhasználó (896680)
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt agy a merev0809@citromail.hu - n!
#7657   2018. 09. 17. hétfő 10:01
kereslek65 kereslek65
Hölgyet keresek 60-as korosztályból pestmegyében
#7656   2018. 09. 17. hétfő 09:02
X Törölt felhasználó (1046162)
Sziasztok érettebb, teltebb párral találkoznék Győri srác vagyok!
#7655   2018. 09. 17. hétfő 07:19
X Törölt felhasználó (3908382)
Érett hölggyel ismerkednék.
#7654   2018. 09. 16. vasárnap 13:02
X Törölt felhasználó (3921852)
Srácot keresek
#7653   2018. 09. 16. vasárnap 12:01
potc3 potc3
Sziasztok! Fiatal srac unatkozik a mai napon, ehhez keres noi partnert. Irjon akinek van ma kedve ismerkedni, telefont privatban! Puszi
#7652   2018. 09. 16. vasárnap 10:43
X Törölt felhasználó (896680)
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban itt agy a merev0809@citromail.hu - n!
#7651   2018. 09. 16. vasárnap 10:41
tüzespasi tüzespasi
ma puncit nyalnék hőlgyeim aki tud jőnni
#7650   2018. 09. 16. vasárnap 07:07
tüzespasi tüzespasi
ma valaki hőlgyeim
#7649   2018. 09. 16. vasárnap 07:00
creampieman creampieman
Sziasztok.
37 éves, önmagára és környezetére igényes férfiként keresek hosszútávú baráti és testi kapcsolatra egy kedves házaspárt.
Örömmel csatlakoznék olyan házaspárhoz, ahol a feleség rendszeres vagy időnkénti kényeztetésére keresnek ápolt, igényes partnert. Átlagos alkatú és külsejű, ápolt, diplomás férfi volnék, nagy adag humorral fűszerezve. Kifejezetten hosszútávra keresek partnert, rendszeres, de legalábbis viszonylag rendszeres találkozásokhoz.
Szeretek kényeztetni, finom és szenvedélyes vagyok. Férfiasságom ugyan átlagos méretű (kb. 15/4 cm), viszont nagyon fickós, kemény és formás. Bő termésű vagyok, sok spermát spriccelek (akár 8-10 spricc) és egy szép este folyamán többször is bevethető és spriccelőképes vagyok. Kor nem lényeges, idősebb házaspár levelét is várom.
Amennyiben felkeltettem érdeklődésedet, keressetek bátran levélben.
Szép napot, sok szexet Mindenkinek. wink
#7648   2018. 09. 16. vasárnap 06:18
X Törölt felhasználó (2484222)
Sziasztok keresek idősebb nőket Debrecen környékén akik napközben unatkoznak szívesen megjavítok ezt azt
#7647   2018. 09. 16. vasárnap 06:14
tomyboy86 tomyboy86
Sziasztok! Ma (vasárnap) délután vagy kora este találkoznék hölggyel, vagy párral a hölgy örömére hetero alapon!
Tapolca-Keszthely-Hévíz- Zalaegerszeg környékén, Privátban jelezz! Köszi
#7646   2018. 09. 14. péntek 23:59
geriiiiiii93 geriiiiiii93
sziasztok!

valaki most zuglóban? róna utca környéke ? smile
#7645   2018. 09. 14. péntek 23:54
szörnyecske szörnyecske
Sziasztok!35éves srác keres hölgyet,párt Csongrád megyéből kortól függetlenül! Idősebb hölggyel is szívesen ismerkednék!
 
... 414 415 416 417 418 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: laci0099 laci0099
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 15964db
Utolsó üzenet: tegnap 19:32
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!