Fiatalok - érettek partnerkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 195 196 197 198 199 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12072   2021. 09. 19. vasárnap 10:20
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12071   2021. 09. 19. vasárnap 08:07
X Törölt felhasználó (4469372)
Sziasztok en egy 20 eves srác vagyok aki szívesen csatlakozna párokhoz ha szimpatikus vagyok írjátok Dunaújváros és környéke!
#12070   2021. 09. 19. vasárnap 08:06
X Törölt felhasználó (4620542)
Lányt keresnék alkalmi de hosszútávú szex kapcsolatra, akár csak orális együttlétre is.
Hálám privátban beszéljük meg.
kissimi417@gmail.com
#12069   2021. 09. 19. vasárnap 07:17
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12068   2021. 09. 18. szombat 19:02
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12067   2021. 09. 18. szombat 09:20
Gyula196 Gyula196
Sziasztok ! Ma délután 34-60 év közti párral házaspárral találkoznék Szekazárdon és környékén kellemes 3-as együttlétre játszadozásra és minden jóra. Ápolt nyitott potens férfi vagyok vastag nagy intimmel ha van olyan aki találkozna akkor várom privát jelentkezését utazás nem gond a környékre.
#12066   2021. 09. 18. szombat 08:48
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12065   2021. 09. 18. szombat 04:33
X Törölt felhasználó (4538092)
Csinos párokkal ismerkednénk 4 es gabalyodásra....
#12064   2021. 09. 17. péntek 18:47
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12063   2021. 09. 17. péntek 11:41
X Törölt felhasználó (784648)
Sziasztok! Lányok? Párok? Hölgyek? Referenciáim már vannak az oldalról....komolyan ismerkednék! Részletek az adatlapomon!
#12062   2021. 09. 17. péntek 08:07
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12061   2021. 09. 17. péntek 07:38
X Törölt felhasználó (1307052)
Fiatal lanyt 18-30-keresek szeretonek!
Nem egyszeri talakozasra!!
Mezokovesd es kornyeke elonyben.
#12060   2021. 09. 16. csütörtök 17:13
texture texture
Ha fiatal, vagy akár idősebb lány/hölgy vagy és szeretnéd, ha egy érett férfi és feszesen telt, rendkívül szexérzékeny, fiatalabb barátnője bevezetne az igazi hármas szexbe, jelezd!
Legfontosabb feltétel NEM a kinézet, NEM a kor, hanem az intelligencia, mert valljuk, hogy a jó szexhez intelligens emberek kellenek.
NEM találkozunk egy csettintésre, csak kellő megismerés és szimpátia esetén. Aki ezt nem érti, lapozzon...
Köszönjük!
blacksunrise32@gmail.com
#12059   2021. 09. 16. csütörtök 14:42
djpremier djpremier
Sziasztok.46 éves vagyok és Győri.Fiatal lányt keresek akit izgat ha egy idősebb pasival szeretkezhet.Aki tudja mi kell a nőnek és csodálatos helyekre vinné.
#12058   2021. 09. 16. csütörtök 13:12
X Törölt felhasználó (4435122)
Holnap délelőtt Szigetszentmiklós Vecsés környékén érett molett párt hölgyet keresek minden jóra izgat a kukkolás extrém helyen és minden más. 34 éves diszkrét kedves srác vagyok
#12057   2021. 09. 16. csütörtök 12:57
Levendula0804 Levendula0804
Tudjuk lehetetlen szeretnénk de még hiszünk a csodában! Párként keresünk olyan hölgy párost akik intim szférájába beenged és megengedi , hogy mi azt lássuk. Akár élőbe vagy kamerán! Esetleg a pár hölgy tagját kielégítik. Egyedülálló hölgy is írhat aki viszonzás nélkül kielégíti a hölgyet! Szeptember vége felé Vas m leszünk onnan is várjuk jelentkezésedet! Köszi
#12056   2021. 09. 16. csütörtök 11:54
rush88 rush88
Sziasztok
Mi egy Veszprém megyei pár vagyunk 35-34 évesek!Párokat kersünk minden jóra női bi ok, de fiú kizárt!Helyünk van ogadni tudunk akár már holnap!Csak párokat
#12055   2021. 09. 16. csütörtök 11:27
X Törölt felhasználó (4318932)
Sziasztok! 18-35 év közötti fiut keresunk harmadiknak a lany oromere Nagy Intimmel!! Hetvegere debrecen es nyiregyhaza kornyeken!! smile
#12054   2021. 09. 16. csütörtök 11:02
Kisspár Kisspár
Sziasztok, elsősorban párokat keresünk, viszont hellyel rendelkező, szóló férfiak felé is nyitottak vagyunk egy hármas randi erejéig! I€L ( Dél-Dunántúl)
#12053   2021. 09. 16. csütörtök 09:12
Fiatalsrác9511 Fiatalsrác9511
Sziasztok!, Somogy megye Balaton part és környékén hölgyet kényeztetnék.
a kor nem számít, ha érdekel több infó írj nyugodtan
Utazni tudok
 
... 195 196 197 198 199 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: laci0099 laci0099
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 15992db
Utolsó üzenet: ma 07:30
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!