Fiatalok - érettek partnerkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19272   ma 20:00
Movie Movie
Pornómániás,hokizást kedvelő laza jófej havert keresek aki imádja a szép puncikat,formás izgató csajokat.
Ha Te ilyen vagy akkor kérlek irj,lazuljunk,nézzünk izgalmas pornókat jó csajokkal!
Pestmegyei hellyel rendelkezö igényes fiú vagyok.Bárhonnan irhatsz!Köszönöm!
#19271   ma 16:50
stman stman
Sziasztok szexi ruhákat kedvelő hölggyel ismerkednék Bp-en hosszabb távra. Van pár kép az adatlapomon és helyem is van..
#19270   ma 14:25
elvezzaszamba28 elvezzaszamba28 VIP
Halihó
Szopatna valaki Kecskeméten?
Kíváncsi hetero pasit?
#19269   ma 11:43
Gyula196 Gyula196
Sziasztok!
Érett párt házaspárt keresek Szekszárdon diszkrét kapcsolatra a hölgy örömére kényeztetésére!
#19268   tegnap 20:40
Movie Movie
Pornómániás,hokizást kedvelő laza jófej havert keresek aki imádja a szép puncikat,formás izgató csajokat.
Ha Te ilyen vagy akkor kérlek irj,lazuljunk,nézzünk izgalmas pornókat jó csajokkal!
Pestmegyei hellyel rendelkezö igényes fiú vagyok.Bárhonnan irhatsz!Köszönöm!
#19267   tegnap 20:03
Pajkoshármas Pajkoshármas
Holnap, szombaton, Paks-Szekszárd-Pécs útvonalon ismerkednénk
#19266   tegnap 15:46
qkacka13 qkacka13
Tartós partneremet keresem közös örömökre Kalocsa, Paks térségében. Lakásom van, diszkréció adott. 34 éves 163cm, 74kg hetero férfi vagyok.
#19265   tegnap 15:11
1 negyvenes 1 negyvenes
Ápolt diszkrét negyvenes egyedülálló férfi vagyok. Kölcsönös kényeztetésre keresem partnerem. Olyan kedves szenvedélyes nőt esetleg párt keresek izgalmas együttlétekre állandó kapcsolatra,aki nem a Reptéri & Szépvölgyi többes találkozókat kedveli ,de egy egyedülálló férfivel szívesen ismerkedne-kalandozna.
#19264   tegnap 14:19
Ajaniahegyrol Ajaniahegyrol
Sziasztok. 27 éves pasi vagyok ma estére keresek Nyíregyházán vagy környékén hölgyet. Lakásom van utazni tudok vagy akár tudunk hozzám. Szivesen beszélgetek viszont szeretnék már egy jo goldengate randit összehozni. Beszélgetés közben akár kepcserében is benne vagyok illetve telo szám cserébe. Hétvégente szabad vagyok. Ha felkeltettem az érdeklődésed irj rám és dobjuk fek a hétvéteg. wave
#19263   tegnap 07:13
siracusapolo siracusapolo
Sziasztok! Most hétvégén péntek vagy szombat estére keresek hetero alapon csinos párt kellemes időtöltéshez Csongrád, illetve Bács megyében. Utazni és fogadni is tudok Szegeden. Ha felkeltettem az erdeklodeseteket, írjatok nyugodtan!
#19262   tegnap 05:24
kismano2210 kismano2210
Fiatal molett duci lányt kényeztetnék ahogy szeretnéd.Pécs
#19261   tegnap 05:06
Mate122 Mate122
Hölgyet keresek motorozásra ma
#19260   tegnap 05:03
Kukika69 Kukika69
Házibarát lennék hosszútávra ha lehet ! Mindenki -mindenkivel alapon / vagy egy hölgyet aki velem együtt benne lenne ilyen -olyan párcserés szexben bi ok / Dunaújváros és közvetlen környéke !!! 51 éves vagyok és nem nádszál vékony /diszkrét vagyok de ezt el is várom ! Üdv / párokat is kukkolnék szex közben akár be is szállnék vagy csak néző lennék akit ez izgat így privátba írj / Érdekel no tabu szex : terhes szex ,creampie szex ,cuckold szex ,pi alfsi szex anál szex spermás játékok ,csöpögő tejes terhes női cicik ,mindenevő vagyok stb stb … !!! No homo ! Egyedülálló férfiak ne írjatok !!! Köszi ! Hosszútávra keresek !! Állapotos hölgyek is érdekelnek / anyagaiktól mentesen / fiatal pervi párok is érdekelnek !! Méret , alak nem számít / ! Csak normális embereket keresek! Kukkolnék párokat, hölgyeket szex vagy maszti közben /akár a szabadban is / itt a jó idő / autós szex kaland is érdekel!!! / beszállás nélkül is akit ez így is izgat !!Fiatal bevállalós párokat is keresek !!! finom
#19259   2026. 03. 19. csütörtök 23:08
Mr002 Mr002
Sziasztok. Holnap este (Péntek) szívesen csatlakoznék Baja vonzáskörzetében párhoz. Akár csak kukkolni is.
#19258   2026. 03. 19. csütörtök 23:06
Atyka Atyka
Régi új vagyok itt, le is tudtok informálni a hitelésségemről akár itt az oldalon! Korrektség és diszkréció adott, elvárt!

Szívesen vagyok lánnyal, hölggyel, nővel és asszonnyal...Kölcsönös szimpátia esetén csakis!

Párokhoz is csatlakozom, hetero alapon. Kérem, csak aki komolyan gondolja és nem csak beszélgetni akar róla! Csinálni a legjobb! Nagyon igényes fiatal férfi vagyok, szeretek adni nagyon. Kisebb nagyobb pozitív tapasztalatom is akad.

Adottságaim és egyebek az adatlapon. Igen a képen én vagyok, és az egyes amatőr fotókon is. Ezt és így kapod tőlem valójában is! Nincs takargatni valóm....csak élvezzük ki, ha találkozunk!
#19257   2026. 03. 19. csütörtök 22:02
rananim rananim
Sziasztok!
Örömmel kényeztetnék szexi lányt. 42 vagyok. Fiatal lányra vágyom, de természetesen nem csak smile
Ha úgy alakul, szívesen szereznék hármasban vagy többesben is tapasztalatot, hetero alapon.
Érdeklődő és törődő, odafigyelő kultúremberként, nyitottan az izgalmas kölcsönös örömszerző élményekre.
Budapesti vagyok, de tudok utazni.
#19256   2026. 03. 19. csütörtök 20:42
Benike Benike
Sziasztok. 45éves, magára adó, diszkrét férfi, fiatal lányt kényeztetne. Győr
#19255   2026. 03. 19. csütörtök 17:30
bigger94 bigger94
Sziasztok.

30 eves urkent keresek hazaspart. Csakis hetero alapon. 40 -50 koruli korosztaly leveleit varom.
Van nemi tapasztalatom tobbesben.
Nagy keblek , teltebb alkat elony.

Gergo
#19254   2026. 03. 19. csütörtök 17:28
sexbarát sexbarát
Sziasztok. Adatlapom szerint ismerkednék wink
#19253   2026. 03. 19. csütörtök 16:46
BUKKAKE BUKKAKE
Sziasztok!Esztergom-Pomáz vonalon átlagos alkatú Nőt tennék BOLDOGGÁ nyelvemmel,szájammal autómban...kedves,figyelmes masszőr pasi vagyok...lehet tapasztalatan is,szívesen beavatlak az EROTIKA CSODÁLATOS világába...CMUKK...
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: laci0099 laci0099
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 19272db
Utolsó üzenet: ma 20:00
 

Hírek

2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig... Tovább
2025. 12. 01. hétfő 16:59
Kikötözős szexet akarsz? Így vezesd fel a pasidnak! Az emberi képzelet természetes részei a szexuális fantáziák. Bár szeretjük nézni, olvasni másvalaki szexuális fantáziáját, gondolva a pornóra és az erotikus irodalomra, ritkán, vagy sohasem beszélünk a saját vágyfantáziánkról. Az aktuális partnerrel... Tovább
2025. 10. 13. hétfő 08:38
Társkereső rendbe tétele! Kedves Felhasználóink! Sajnos elérkeztünk egy olyan ponthoz, ahol már muszáj kísérletet tenni arra, hogy a társkereső, a céljának megfelelően működjön!! Mint azt bizonyára sokan megtapasztaltátok, a Társkeresőben a keresési találatoknál a nő... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 999 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 966 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 997 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 931 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 387 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!