Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#298   2007. 12. 11. kedd 10:27
MrEnigma MrEnigma
A továbbjutás egyszerű. Csináld neki intenzíven és ha ugrál fogd le és elégítsd ki.
Először utálni fog, az tuti, aztá majd rájön milyen jó is volt és rákap! nyes
(Ez egy válasz Tibaj üzenetére (2007. 12. 05. szerda 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 05. szerda 13:18
Én imádnám ezt elérni a barátnőmnél,de mindig azt mondja,h.hagyjuk abba,mert olyan,mintha pisilnie kellene...!Hogy jussak tovább? :(
#297   2007. 12. 05. szerda 13:18
Tibaj Tibaj
Én imádnám ezt elérni a barátnőmnél,de mindig azt mondja,h.hagyjuk abba,mert olyan,mintha pisilnie kellene...!Hogy jussak tovább? :(
#296   2007. 12. 04. kedd 16:32
MrEnigma MrEnigma
Szegény!
Tök aranyos lehetett.
Remélem utána a gatyáddal szárítottad fel a könnyeit. wink
(Ez egy válasz emyl üzenetére (2007. 12. 04. kedd 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 04. kedd 14:09
Volt már ilyen csajjal dolgom, én nagyon élveztem,
ő annyira zavarba jött, hogy utána elpityeredett.
Egyszer volt benne részem, tuti, hogy nem pisi.
#295   2007. 12. 04. kedd 16:29
X Törölt felhasználó (142623)
A barátom szerint nem csak a látványa, hanem az ize is jó. Nekem is jó, amikor telespriccelhetem a száját. éLvezettel nyeli.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 28. szerda 00:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (135828)
2007. 11. 28. szerda 00:58
sziasztok.Szívesen élném át egy nővel azt a csodás nagy élvezést,amit ki ad magából,mert tetszik a látványa.
#294   2007. 12. 04. kedd 14:09
emyl emyl
Volt már ilyen csajjal dolgom, én nagyon élveztem,
ő annyira zavarba jött, hogy utána elpityeredett.
Egyszer volt benne részem, tuti, hogy nem pisi.
#293   2007. 12. 04. kedd 13:25
Boyoka Boyoka
Nekem volt egy spriccelős barátnőm. Igazolni tudom, hogy nem vizelet!
Igaz nem három méterre lőtt el a leányzó, de két arasz simán, és rettenetesen be tudtam pörögni tőle!
#292   2007. 12. 04. kedd 12:19
X Törölt felhasználó (54668)
mert állítólag minden nő képes rá,csa mindenkinek más mértékben spriccel
#291   2007. 12. 04. kedd 12:16
X Törölt felhasználó (54668)
ha valaki tudja a techikáját, hogyan kell előhozni,azt megköszönném smile
#290   2007. 12. 04. kedd 12:05
MrEnigma MrEnigma
Az orgazmus közbeni pisilési inger lesz az amitől spriccelsz. A kettő nagyon hasonló és nagyjából ugynaazt érzed. Ilyenkor ne tartsd bent, hanem tolj rá, nyomd, hadd törjön.
Sikítani fogsz az élvezettől. Barátnő múltkor majd felébresztette szülőket. Volt is para nehogy meghallják, még azt hiszik nyúzom a lányt. :S
(Ez egy válasz margit2 üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 15:57
Én sajnos nem tudom kiengedni a folyadékot pedig miután elmentem alig bírom ki hogy ne menjek el wc-re. Aztán ha folytatja a párom akkor sem lövöm ki hanem bennttartom pedig igazán ki szeretném engedni mert néha annyira feszít, úgy nyom hogy szinte minded harmadik tolásnál elmegyek újra és újra Ráadásul már úgy akár bepisilnék inkább squirtingelném tele az ágyat még ha vizes lenne akkor is. Vagy most én nem vagyok képes rá vagy mindig ennyire kell a szex után pisilnem. Ezt viszont nem nagyon hiszem mert miután pisilek újra elfog az orgazmus élménye.

Na ehhez mit szóltok

Puszika
#289   2007. 12. 01. szombat 00:55
Fpityesz Fpityesz
Amit kifelejtettem: nem pisil közben!!!Ez teljesen más "anyag",sűrűbb,nincs vizelet szaga stb...
(Ez egy válasz Fpityesz üzenetére (2007. 12. 01. szombat 00:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 01. szombat 00:53
Igazad van!A barátnőm "lucskosan"élvez el!Nem spriccel,de a tenyerem tocsog tőle!Qva izgató látvány!Óriási orgazmusa van ilyenkor!Ezt több kissebb is követi rövid időn belül,ami már nem ilyen "folyékony".A kispöcsök meg csak álmodjanak ilyenről! mf2
#288   2007. 12. 01. szombat 00:53
Fpityesz Fpityesz
Igazad van!A barátnőm "lucskosan"élvez el!Nem spriccel,de a tenyerem tocsog tőle!Qva izgató látvány!Óriási orgazmusa van ilyenkor!Ezt több kissebb is követi rövid időn belül,ami már nem ilyen "folyékony".A kispöcsök meg csak álmodjanak ilyenről! mf2
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 09:41
Leírtam, korábban cikkeket (orvosi kutatásokat) idéztem de neked az csak pisi. Tudod barátom akkor vedeld a nőd vitzeletét ha ez neked jó.

Barátosnő képes rá, mint már írtam. És az íze, szaga nem emlékeztet vizeletre. Elvégre vizeletnek mikor van virág vagy gyümölcs illata és mióta édeskés? OK nem mindig van amikor semleges vízízű.

Ennek ellenére én nem szeretem lenyelni, de amikor nyalás közben elszáll nem fogom abbahagyni neki. smile

Hinni meg a templomban kell gyerekek, a való világban meg tessék keresni azokat a ki*@szott válaszokat a kérdésekre.
#287   2007. 11. 30. péntek 10:52
MrEnigma MrEnigma
Mit írt ide?
Nem flamelni akarom, nem ér annyit az egész, csak kíváncsi vagyok. smile vigyor
#286   2007. 11. 28. szerda 10:07
MrEnigma MrEnigma
Leszarom hogy "szerinted"...
Olastam egy cikket ahol vizsgálták az összetételét, és öüsszevetették a vizeletével. NEM EGYEZETT B**** MEG!!! . violent
Olvass vissza, keresd meg, de ne hajtogasd a hülyeségedet!!! Csak azért mert szerinted így van.

Ó ember miért koptatoma klaviatúrát ilyen *@!%4v{ miatt???

Ehh..
#285   2007. 11. 28. szerda 00:58
X Törölt felhasználó (135828)
sziasztok.Szívesen élném át egy nővel azt a csodás nagy élvezést,amit ki ad magából,mert tetszik a látványa.
#284   2007. 11. 27. kedd 21:21
19780208 19780208
megnézném
#283   2007. 11. 27. kedd 21:19
castortroy21 castortroy21
úgy látom még mindig elég sok értetlen ember van itt. vagy lehet, hogy csak pisiszex-mániákusok, ezért aztán beérik azzal, hogy "márpedig az pisi". szánalmas...
#282   2007. 11. 26. hétfő 15:59
eisensvanc eisensvanc
Hát azért a helyedben egyszer elengedném hogy megtudjátok mi folyik ki ha elélvezel.
(Ez egy válasz margit2 üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 15:51
Én sajnos nem tudom kiengedni a folyadékot pedig miután elmentem alig bírom ki hogy ne menjek el wc-re. Aztán ha folytatja a párom akkor sem lövöm ki hanem bennttartom. Vagy most én nem vagyok képes rá vagy mindig ennyire kell a szex után pisilnem. Ezt viszont nem nagyon hiszem mert miután pisilek újra elfog az orgazmus élménye.

Na ehhez mit szóltok

Puszika
#281   2007. 11. 26. hétfő 15:57
margit2 margit2
Én sajnos nem tudom kiengedni a folyadékot pedig miután elmentem alig bírom ki hogy ne menjek el wc-re. Aztán ha folytatja a párom akkor sem lövöm ki hanem bennttartom pedig igazán ki szeretném engedni mert néha annyira feszít, úgy nyom hogy szinte minded harmadik tolásnál elmegyek újra és újra Ráadásul már úgy akár bepisilnék inkább squirtingelném tele az ágyat még ha vizes lenne akkor is. Vagy most én nem vagyok képes rá vagy mindig ennyire kell a szex után pisilnem. Ezt viszont nem nagyon hiszem mert miután pisilek újra elfog az orgazmus élménye.

Na ehhez mit szóltok

Puszika
#280   2007. 11. 26. hétfő 15:51
margit2 margit2
Én sajnos nem tudom kiengedni a folyadékot pedig miután elmentem alig bírom ki hogy ne menjek el wc-re. Aztán ha folytatja a párom akkor sem lövöm ki hanem bennttartom. Vagy most én nem vagyok képes rá vagy mindig ennyire kell a szex után pisilnem. Ezt viszont nem nagyon hiszem mert miután pisilek újra elfog az orgazmus élménye.

Na ehhez mit szóltok

Puszika
#279   2007. 11. 26. hétfő 09:41
MrEnigma MrEnigma VIP
Leírtam, korábban cikkeket (orvosi kutatásokat) idéztem de neked az csak pisi. Tudod barátom akkor vedeld a nőd vitzeletét ha ez neked jó.

Barátosnő képes rá, mint már írtam. És az íze, szaga nem emlékeztet vizeletre. Elvégre vizeletnek mikor van virág vagy gyümölcs illata és mióta édeskés? OK nem mindig van amikor semleges vízízű.

Ennek ellenére én nem szeretem lenyelni, de amikor nyalás közben elszáll nem fogom abbahagyni neki. smile

Hinni meg a templomban kell gyerekek, a való világban meg tessék keresni azokat a ki*@szott válaszokat a kérdésekre.
 
... 49 50 51 52 53 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1298db
Utolsó üzenet: ma 00:41
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!