Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 50 51 52 53 54 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#278   2007. 11. 25. vasárnap 16:58
X Törölt felhasználó (141068)
Nincs Igazad. Egyetlen egy srác tudta a puncimat úgy felizgatni, hogy spricceljen. A pisi az más, mert azt amit én spricceltem imádta lenyelni.
#277   2007. 11. 19. hétfő 18:19
ifmih ifmih
2 csaj is volt az életemben, akinek ment ez a spriccelés, engem nagyon izgatott... Mostaninál még nem tapasztaltam, de rajta vagyok az ügyön wink
Amúgy ha valami nem megy nem kell erőltetni, valaki egyenesen undorodik tőle,s olyan lány is van, aki zavarba jön, és nem bírja élvezni saját orgazmusát miatta... (ha értitek mire gondolok)
#276   2007. 11. 19. hétfő 14:17
zpulz zpulz
A szombati napon, esett, mit ad Isten csak úgy fetrentünk, mi lett a vége? Az hogy találtam egy szemölcs szerű képződményt a hüvely oldalán ahol az érdesebb résnek vége , kissé baloldalt. Miest elkezdtem babrálni, elég volt 1 újj is volt ám sikítás meg mi egymás, niagara nem, de patakocsaa az vol. A lényeg, hogy meg lett. Volt olyan csajom akinél 4 év alatt nem találtam meg. Kinek milyen.

Keressétek azt ajánlom!
#275   2007. 11. 19. hétfő 10:00
MrEnigma MrEnigma VIP
Nem te vagy az egyetlen aki ilyen "problémába" ütközött. Sok lány szégyelli. Egyrésze azért, mert azt hiszi ez vizelet, pedig nem. Egy része meg magát a látványt vagy a folyadékot (legyen az szag mennyiség, állag akármi), tart cikinek. Pedig tényleg nem kéne.
Már csak azért sem, mert van egy forró feltüzelt puha punci. Az ember épp tövig merül benne a lánykának nagyon jóelcsöppen és a mégforrób puncinedv (hogy azt ne mondjam niagara nyes ), hirtelen körülöleli az alezredes urat. Ez nem ciki, inkább (már elnézést, de) KURVAJÓ!!!!
(Ez egy válasz zpulz üzenetére (2007. 11. 16. péntek 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 16. péntek 15:00
NA komák!


Én sok csajnál próbálkoztam több- kevesebb sikerrel. De amikor erről még nem halottam volt ilyen tapasztalatom. a CSaj (aki itt dolgozik nálunk a sarkon) sose akart elélvezn, de gyanus volt, már előtte a dolog, hogy nagyon nedves alapjáraton, beszélgettünk és azt vettem észre, nedves a farmerja, gondoplom izzadt, vagy becsurran.
A frászt, legközelebb simagatásra a bokájáig csurrant, már az első 5 percben. Amikor elment, mindenféle trükk nélkül, mert belefeletkezett csak úgy tódult belőlle.


Most , hogy csesztet a fantáziám, (mert közben szabbamaradt az ügy , mert szégyelte) hogy menjek át, hogy kicsalavázzak belőlle egy lavórra valót.

Akkor én mafgyaraáztam, hogy engem nem zavar, meg ez természetes, de nem érdekelte.


Amúgy MrEnigma[VIP]-nek 100% igaza van, nagyon ott van a témában! Sok pinát a fa...-ra!
ZP
#274   2007. 11. 19. hétfő 09:55
MrEnigma MrEnigma VIP
Toleráns vagyok és türelmes maximálisan!
Ha nem az lennék vagy be se jönnék ide vagy rögtön lehordanék mindenkit hoyg milyen ostoba, ha még nem hallott/tapasztalt valamit.
De eddig ezt nem igazán tettem, azt hiszem. HA valkai így érzi, az félreértett. Engem csak az zavar, hoyg maga a topic nem egy több ezer hozzászólásos témakör. Nem egy iwiw, vagy index politikai topic ami kvázi html alapú chatbe megy át. smile
Így itt van idő lehetőség visszaolvasni, és a menyiség se rossz. És nem kell minden hozzászólást elolvasni. Belepillant az ember és máris látja,m hogy érdemes e foglalkozni vele. De ezzel sok nagyon sok terjengősséget elkerülnénk.
Ez pont azoknak lenne még jó akik kérdésre kersnek választ. Elvégre ez nem egy társalgó topic, hanem egy témakörről beszélünk. Viszont én is azért jövök vissza mert kíváncsi vagyo mások tapasztalataira, hoyg ki hogy kivel mikor hol hogyan mettől meddig menynit és a többi és a többi.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 11. 16. péntek 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 11. 16. péntek 12:33
mindenben igazad van, de azért ne felejtsd el, hogy minden újszülöttnek a régi viccek (írások) újjak!
(igaz, valóban vissza lehetne olvasni a topicokat és akkor kevesebb értetlenkedő kérdés, vagy hozzászólás lenne)
és még egyet ne felejts el, hogy itt a GG-n nemcsak szakemberek olvasnak és írnak, hanem egyszerű földi halandók is, mint én is, és még sokan mások!
ezért legyél egy kicsit megértőbb/tolleránsabb és türelmesebb másokkal szemben!

off nyes
#273   2007. 11. 16. péntek 15:00
zpulz zpulz
NA komák!


Én sok csajnál próbálkoztam több- kevesebb sikerrel. De amikor erről még nem halottam volt ilyen tapasztalatom. a CSaj (aki itt dolgozik nálunk a sarkon) sose akart elélvezn, de gyanus volt, már előtte a dolog, hogy nagyon nedves alapjáraton, beszélgettünk és azt vettem észre, nedves a farmerja, gondoplom izzadt, vagy becsurran.
A frászt, legközelebb simagatásra a bokájáig csurrant, már az első 5 percben. Amikor elment, mindenféle trükk nélkül, mert belefeletkezett csak úgy tódult belőlle.


Most , hogy csesztet a fantáziám, (mert közben szabbamaradt az ügy , mert szégyelte) hogy menjek át, hogy kicsalavázzak belőlle egy lavórra valót.

Akkor én mafgyaraáztam, hogy engem nem zavar, meg ez természetes, de nem érdekelte.


Amúgy MrEnigma[VIP]-nek 100% igaza van, nagyon ott van a témában! Sok pinát a fa...-ra!
ZP
#272   2007. 11. 16. péntek 12:33
tom1019 tom1019 VIP Admin
mindenben igazad van, de azért ne felejtsd el, hogy minden újszülöttnek a régi viccek (írások) újjak!
(igaz, valóban vissza lehetne olvasni a topicokat és akkor kevesebb értetlenkedő kérdés, vagy hozzászólás lenne)
és még egyet ne felejts el, hogy itt a GG-n nemcsak szakemberek olvasnak és írnak, hanem egyszerű földi halandók is, mint én is, és még sokan mások!
ezért legyél egy kicsit megértőbb/tolleránsabb és türelmesebb másokkal szemben!

off nyes
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 11. 16. péntek 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 16. péntek 12:21
Végére egy kis OFF, meg egy kis OFFense egyben, mert nem tudom megállni. Max megint egy nap tiltás, előre is szánom bánom tisztelt modi bácsik...

"anatomia, élettan de a józan paraszti ész is elég hozzá."
Amíg híján vagy a józan paraszti észnek, könyörgöm ne hivatkozz olyan tudományágakra amikhez a logika önmagában édes kevés! wink
#271   2007. 11. 16. péntek 12:21
MrEnigma MrEnigma VIP
Végére egy kis OFF, meg egy kis OFFense egyben, mert nem tudom megállni. Max megint egy nap tiltás, előre is szánom bánom tisztelt modi bácsik...

"anatomia, élettan de a józan paraszti ész is elég hozzá."
Amíg híján vagy a józan paraszti észnek, könyörgöm ne hivatkozz olyan tudományágakra amikhez a logika önmagában édes kevés! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 29. hétfő 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (77981)
2007. 10. 29. hétfő 14:09
egyáltalán nem.. volt már benne részem. én attól hitetlenkedek, hogy több litert szokott nyelni egy éjszaka... nagyon erős tulzás, és nevetséges is. mert még ha 400kilos debella a nőd, akkor sem tud még hugyozni sem annyit, Teee... ezt fogd fel. anatomia, élettan de a józan paraszti ész is elég hozzá. honnan jönne a több liter meséld már el nekem? vagy ha viziló a csajod akkor bocsi smile :P hahahahaaaa nyes
#270   2007. 11. 16. péntek 12:18
MrEnigma MrEnigma VIP
Ha már szóba hoztam meg is mutatom.



Amit mi látunk azt simán csak Clitorisnak közismertebb nevén csiklónak ismerünk. De az csak egy "fej" ami még folytatódik igen hosszan és sok köze van az orgazmuskor történő hüvelyi összehúzódáshoz is.

Kérek mindenkit aki hitetlen tegyen fel ÉRTELMESEN kérdést de bejönni beugatni ökörségeket, azt ne!

És vegyétek a fáradtságot és nézzétek már át a topicot. Majdnem minden amit újra és újra leír más és más már korábban elhangzott postolták és itt van csak jobbana totyik mélyére kéne ásni. Pedig csak valamivel több mint 300 hsz jött eddig. oldalanként 50-el az csak 6 oldal!!! Könyörgöm olvassatok vissza!!! Itt is és mástopicban is. Köszi! smile
#269   2007. 11. 16. péntek 12:14
MrEnigma MrEnigma VIP
Minden lány képes rá.
Egy tipp ami nagy általánosságban szokott működni, persze ez sem univerzálisan működő dolog.

Keresni kel a G-pontot. Hüvely elülső fla a bejárattól 3-5 centira. Általában kicsit érdes a felület azona tájékon, de nem feltétlenül. Vagy fent a méhszájnál szintén elülső falon a hüvely legvégénél erősen izgatva (azzal gyakorlatilag a csiklót izgatod hátulról - bármilyen meglepő is egyeseknek a csikló nem egy pár centis kis valami a punci felső zugában hanem igen nagy szerv csak 90%-a rejtve van, aminek csak a feje látszik ki az elágazó két "szára" már lejjebb és beljebb van, gondolom ezt is kevesen tudták :S), is megeshet hogy megindul a dolog. Ha úgy érzed mindjárt elmész, de közben pisilni is kell, na akkor ne hagyjátok abba és ne rohanj ki a WC-re, mert nem pisilni fogsz hanem ha igen jó lesz, neked, már jön is. wink
Ezt is tapasztalatból mondom.
(Ez egy válasz Kicsitünder üzenetére (2007. 10. 16. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 16. kedd 19:37
Honnan lehet tudni, hogy valaki képes rá? nekem még sosem sikerült "ilyet" produkálnom, de a páromat nagyon izgatja. Ezek szerint én nem leszek rá soha képes?!
#268   2007. 11. 16. péntek 12:10
MrEnigma MrEnigma VIP
mmi: Szerintem addig örülj amíg nem jön össze. Vagy ha össze is jön ne erőltessétek túlzottan, mert:

Alább említett ex barátnővel egy év együttlét után először csak pár csepp lövellt. aztán lett úgy decis mennyiség és mára már tényleg annyi robban ki belőle, hogy egy vad belefeledkezős kimerítő szex után egy lepedő és egy törcsi mehet a mosásba, az ágyat meg szárogathatom hajszárítóval.
(Ez egy válasz mmoni üzenetére (2007. 10. 17. szerda 14:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 17. szerda 14:03
Hát az igazat megvalva engem is nagyon izgat a dolog, a barátomat pedig még jobban, de sajna ez nekünk még nem sikerül. Ami a legközelebb volt ehez a dologhoz az annyi volt hogy egyszer mikor elvéztem a szokásosnál jóval nedvesebb voltam mely nyomot is hagyott a lepedőn, de sajna ilyen spricre nem vagyok képes! Nem úgy mint a párom!
#267   2007. 11. 16. péntek 12:08
MrEnigma MrEnigma VIP
A sejtközti folyadék, a nyál, a nemi váladék, az agyvíz?
Nem figyeltél biológia órán te sem.

"A vérplazmának a 90%-a víz. Az emberi test víztartalma a kor előrehaladtával csökken. A magzat embrionális állapotban még 95% vizet tartalmaz, újszülött korban a szervezet víztartalma kb: 74%. Felnőtt korban már csak 65-70%, és ez a tendencia vagyis a víztartalom csökkenése tulajdonképpen a halálig tart."

NAmármost egy kg = 1l víz. OK a testnedvek sűrűbbek mint a sima H2O, de egyszerűség kedvéért.
egy átlagos nő legyen 60kg. az úgy 40littyó folyadékot jelent.

Egyébként meg pont tegnapelőtt gabalyodtunk össze ex barátnőmmel. Mai napig azon hüledezik, hoyg mit és hogyan cisnálok, hogy belőle orgazmus közben (és most fontos hogy nem egy ogazmust értek hane a teljes szeretkezés - egy, másfél óra - során megélt orgazmusokat ÖSSZESEN), ennyit ki tudok csavarni? És itt az "ennyi" amin Ő hüledezik összesen kb fél liter. 6 rét hajtott frottír törcsi. És átátzik a lepedőig, úgy hogy NEM fekszik rajta, ergo nem préseli át a nedvességet. Na erre varrj gombot szakikám! wink

Ha nem hiszed járj utána.
Female ejaculation, squirt, G-spot keresőszavakra nézz rá Google-ben, meg wikipedia-n és keresd a további linkeket amiket ezeknél találsz és olvass!!!

Egyébkéntis. pár oldallal korábban belinkeltem beidéztem nem egy hanem több egymástól fdüggetlen ORVOSI kutatás publikációját cikkét a témában. Ami azt hiszem már kellően hiteles! Ez a topic meg még mindig él és egyre másra jönnek a hitetlenkedők, hogy ilyen nincs ez ágybavizelés és az egyéb baromságok. Elnézést de már komolyan idegesítő a sok sok újra és újra feltett hülye kérdés és újra meg újra elszajkózott válaszok, amiket a kételkedők gyakorlatilag le sem sz.. azaz tojnak!

Keress rá a korábbi hozzászólásaimra. Tudom oldalakkal hátrébb van és tudom lusta az ember, de érdemes, mert talán valami érdekeset hiteleset is találsz. És nem azért mert ÉN mondom, hanem mert a forrásaim amikre hivatkozom talán hitelesek annyira amennyire egy kutató orvoscsoport.

(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 30. kedd 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (77981)
2007. 10. 30. kedd 16:24
miért személyeskedsz? mégis gondolj már bele, te kis butuska... egy emberben van 5liter vér... az kering lesz egy részéből pisi (azért irok igy, hogy a korlátolt felfogóképességed is. kb megértse) szerinted akkor mitől fog litereket spriccelni a szádba /igy fogalmaztál/

ne félrebeszélj légyszives, ne személyeskedj... inkább válaszolj, biztos mást is érdekel. hátha okosodunk tőled... még lehet nobel-dijat is kapsz
#266   2007. 10. 31. szerda 10:42
bernyGE bernyGE
Kedves DrKandur! Ha elolvastad amit irtam, akkor rájöhettél, nem arra reagáltam, hogy több liter jön vagy sem, mert abban igazad van, szó sincs literekről. Csak Te azt is irtad, hogy: ágybavizelés, meg gumilepedő stb... Mindenki ezzel a hülyeséggel jön, hogy ez csak pisi és ez már uncsi. Vizeletmegfestéses stb kisérleteket végeztek a bizonyítására, neten utána lehet olvasni, ha valakit érdekel. De mint irtam, én is csak igazolni tudom ezt. (Ja a barátnőm vékony és nálunk is van ilyenkor 1 lepedő+1 türcsi a mosásban.)
#265   2007. 10. 30. kedd 16:24
X Törölt felhasználó (77981)
miért személyeskedsz? mégis gondolj már bele, te kis butuska... egy emberben van 5liter vér... az kering lesz egy részéből pisi (azért irok igy, hogy a korlátolt felfogóképességed is. kb megértse) szerinted akkor mitől fog litereket spriccelni a szádba /igy fogalmaztál/

ne félrebeszélj légyszives, ne személyeskedj... inkább válaszolj, biztos mást is érdekel. hátha okosodunk tőled... még lehet nobel-dijat is kapsz
#264   2007. 10. 30. kedd 13:21
kotlar kotlar
Te egy beteg szexhiányban szenvedő ember vegyÁ gyógyitsd magad.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 29. hétfő 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (77981)
2007. 10. 29. hétfő 14:09
egyáltalán nem.. volt már benne részem. én attól hitetlenkedek, hogy több litert szokott nyelni egy éjszaka... nagyon erős tulzás, és nevetséges is. mert még ha 400kilos debella a nőd, akkor sem tud még hugyozni sem annyit, Teee... ezt fogd fel. anatomia, élettan de a józan paraszti ész is elég hozzá. honnan jönne a több liter meséld már el nekem? vagy ha viziló a csajod akkor bocsi smile :P hahahahaaaa nyes
#263   2007. 10. 29. hétfő 14:09
X Törölt felhasználó (77981)
egyáltalán nem.. volt már benne részem. én attól hitetlenkedek, hogy több litert szokott nyelni egy éjszaka... nagyon erős tulzás, és nevetséges is. mert még ha 400kilos debella a nőd, akkor sem tud még hugyozni sem annyit, Teee... ezt fogd fel. anatomia, élettan de a józan paraszti ész is elég hozzá. honnan jönne a több liter meséld már el nekem? vagy ha viziló a csajod akkor bocsi smile :P hahahahaaaa nyes
#262   2007. 10. 29. hétfő 13:29
bernyGE bernyGE
Kotlar, teljesen egyetértek. Sztem tipikus emberi hülyeség hogy: ha nem tapasztalok vmit, akkor az nincs is/nem is létezhet. Mint már irtam is, az én barátnőm is képes erre, nagy mennyiségben, erővel spriccel. És NEM PISI!!! Én vagyok olyan perverz, hogy megkóstoltam mindkettőt, igen a pisijét is, és kurvára más az íze a kettőnek. Az olyan arcokkal, mint DrKandur és többi hitetlenkedő meg kár foglalkozni, mert nincs tapasztalatuk az ügyben nagy valószínűséggel és csak írják a megalapozatlan hülyeségeket.
#261   2007. 10. 29. hétfő 08:39
X Törölt felhasználó (50686)
És te probáltad már,sikerült,mert leírni szépen tudod finom lookaround
(Ez egy válasz on-lány üzenetére (2007. 05. 08. kedd 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 08. kedd 20:56
A Tantra 'Amritá"nak,nektárnak nevezi,ami: "1 olyan folyadéksugár,v. folyadékköd,amely a szex alatt szabadulhat fel-az ágy területét itatja át,v. akár 2 méter magasságban a levegőbe is kilövellhet,de olyan könnyű és finom,h. gyorsan elillan. finom 1esek ezt a jelenséget női ejakulációnak hívják(azok a Nők,akiknek nem tanították 3 a jelenség mibenlétét,+jelenésekor tévesen vizeletnek nézhetik).
A tantrikus szovegekben Amritának regeneráló anyagként kitüntetett szerepe van.
Fizikailag az Amrita a G-pontként is ismert szivacsos részéből származik.
Az Amrita +jósolhatatlanul és spontán módon ürülhet ki az orgazmus előtt,alatt és után,amikor a Nő szexuális energiája már felébredt és szabadon áramlik.
Érzelmileg 1 időn és elmén túllépőtranszcendetális űrt hoz létre,amely az élményt isteni minőségűvé teszi." wink
#260   2007. 10. 29. hétfő 07:58
pgzoli pgzoli
nekem is tetszik az ilyen bár még élőben nem láttam soha sajnos. valaki megmutatná szivesen megnézném
#259   2007. 10. 29. hétfő 07:43
kotlar kotlar
Látszik, hogy még soha nem spriccelt a punci a szádba. Mertha igen, tudnád, hogy azt úgy érzed -- ha igazán spriccel - mintha literek dőlnének belőle.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 28. vasárnap 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (77981)
2007. 10. 28. vasárnap 17:11
több litert... persze, te aberrált még hugyozni se tudna egy litert a szádba... egész éjszaka alatt áááá... de sok idióta van itt
 
... 50 51 52 53 54 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1298db
Utolsó üzenet: tegnap 00:41
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!