Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#106   2010. 01. 21. csütörtök 15:45
kisbika72 kisbika72
Egyszer kipróbálnám hogy milyen érzés lehet?
#105   2010. 01. 04. hétfő 15:54
Fruty Fruty
Mekkorát használtok? Lehet, h nagyon kicsi!!! És egyébként el vagy lazulva eléggé? Hajrááá!
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 01. 04. hétfő 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 04. hétfő 11:41
Oksa,majd még fogunk próbálkozni...Amúgy totál semmit nem érzek.Se jót se fájdalmat...
#104   2010. 01. 04. hétfő 11:41
xRyderx xRyderx
Oksa,majd még fogunk próbálkozni...Amúgy totál semmit nem érzek.Se jót se fájdalmat...
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 01. 04. hétfő 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 04. hétfő 10:02
Figyi erre nincs semmi módszer. Mindenkinek más az anatómiája! kicsit játszatok, lassabban, gyorsabban, mozgassátok körbe- körbe. Lehet, h kicsi vagy nagy amit használtok. De mit érzel? Kellemetlen vagy fáj? Hidd el, ha kitartó vagy nagy élvezetben lesz részed!!!
#103   2010. 01. 04. hétfő 10:02
Fruty Fruty
Figyi erre nincs semmi módszer. Mindenkinek más az anatómiája! kicsit játszatok, lassabban, gyorsabban, mozgassátok körbe- körbe. Lehet, h kicsi vagy nagy amit használtok. De mit érzel? Kellemetlen vagy fáj? Hidd el, ha kitartó vagy nagy élvezetben lesz részed!!!
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2009. 12. 27. vasárnap 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 27. vasárnap 23:06
Mi is próbáltuk,de csak egyszer.Tény hogy nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja smile De 1. alkalomkor nem éreztem azt amit már itt és máshol is elmondtak hogy mekkora jó és hogy hamar el lehet tőle spriccelni.Neked van valami módszered ahogy csinálod? confused pardon1
#102   2009. 12. 27. vasárnap 23:06
xRyderx xRyderx
Mi is próbáltuk,de csak egyszer.Tény hogy nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja smile De 1. alkalomkor nem éreztem azt amit már itt és máshol is elmondtak hogy mekkora jó és hogy hamar el lehet tőle spriccelni.Neked van valami módszered ahogy csinálod? confused pardon1
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2009. 12. 21. hétfő 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 21. hétfő 11:47
Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne. Azért mert a fenekét izgatom nem lesz valaki meleg, ez ez örömszerzés. Apropó ha csajoknak csinálják a pasik, akkor ők mik?

Szóval pasik, engedjetek utat a csajoknak!!!!!
Isteni látni ahogy a pasid vonaglik a vágytól, h megdugd! ÉN NAGYON ÉLVEZEM!
Megyek és megdugom, éppen főz. pusz mindenkinek
#101   2009. 12. 21. hétfő 19:11
madmaximum madmaximum
maradok az ujjánál, ez a felcsatohatós nekem tul meredek

(írtam egy figyelmeztetést! olvasd! érdemben, megfelelő mondanivalóval és véleménnyel fórumozzál, mert tiltás és törlés lesz a vége!) :tom felkialtas ejnye1
#100   2009. 12. 21. hétfő 11:47
Fruty Fruty
Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne. Azért mert a fenekét izgatom nem lesz valaki meleg, ez ez örömszerzés. Apropó ha csajoknak csinálják a pasik, akkor ők mik?

Szóval pasik, engedjetek utat a csajoknak!!!!!
Isteni látni ahogy a pasid vonaglik a vágytól, h megdugd! ÉN NAGYON ÉLVEZEM!
Megyek és megdugom, éppen főz. pusz mindenkinek
#99   2009. 12. 11. péntek 14:01
X Törölt felhasználó (373379)
A párom engem is kényeztet e fajta módon. Isteni, ahogy csinálja. Az elején még nagyon furcsa érzés volt, de hamar el tudtam magam engedni és nagyokat élvezek. Most már ott tartunk, hogy beszereztünk egy felcsatolhatóst és azzal csinálja. Ne féljetek belevágni!!! Isteni érzés!!!
#98   2009. 12. 11. péntek 10:57
kandurmarci kandurmarci
Gratula, nagyon jó csajszi lehetsz. Ilyen esetekben ajánlani kellene ezt a módszert, ezt a csalafintaságot, mert szerintem így kell csinálni. Én meg úgy vagyok vele, hogy a páromnak már elmeséltem, beszélgettünk róla s először úgy reagált, hogy buzi lettél. Aztán szakirodalmat is hagytam neki a vibrátorai mellett s azt vettem észre, hogy elolvasta és elkezdett próbálkozni, de nem eléggé. Pedig mindig kimostam a lukamat rendesen s egy kis síkosítót is előkészítettem. Egy ujjal egy kicsit benyúlt, de aztán tovább nem ment. Olyankor kezdett bele, amikor jobban be volt zsongva, általában egy kis pia után.Most itt tartunk. Mi az, amit vettél? Kisebb vibri vagy csak egy kisebb sima análtágító, ahogy írtad. Körülírnád, hogy mi s milyen egész pontosan?
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2009. 12. 09. szerda 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 09. szerda 13:08
Sziasztok!
Mi sokat beszélgettünk róla, a pasimat nagyon izgatta a gondolat De én játszottam vele és azt mondtam, h nem csinálom, mert nekem nem tetszik, persze engem is izgatott sőt........ Egyszer meglepit csináltam neki, nem is sejtett semmit, elmentem egy sex shopba és vettem egy kis análtágítót, elsőre egy kicsit és egy sikosítót. Bedugtam a párna alá. Sex közben elővettem és lassan finoman odatoltam a fenekéhez., elsőre azt hitte, h az én vibrim, de amikor megérezte a sikosítót rögtön beindult a fantáziája, h mi mindent csinálhatnék vele. És meg is tettem! Megdugtam, finoman ,majd ahogy ő kérte. ÉLVEZTE, NAGYON! Szinte minden nap emlegeti! A gondolatától is felizgul! Nektek is csak tanácsolni tudom próbáljátok ki! Ettöl még senki nem lesz buzi!

A sex legyen veletek!!
#97   2009. 12. 10. csütörtök 22:43
husband35 husband35 VIP
Egy ilyenben én is benne lennék,biztos nagyot lehet spriccelni a végén. wow1
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2009. 12. 09. szerda 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 09. szerda 13:08
Sziasztok!
Mi sokat beszélgettünk róla, a pasimat nagyon izgatta a gondolat De én játszottam vele és azt mondtam, h nem csinálom, mert nekem nem tetszik, persze engem is izgatott sőt........ Egyszer meglepit csináltam neki, nem is sejtett semmit, elmentem egy sex shopba és vettem egy kis análtágítót, elsőre egy kicsit és egy sikosítót. Bedugtam a párna alá. Sex közben elővettem és lassan finoman odatoltam a fenekéhez., elsőre azt hitte, h az én vibrim, de amikor megérezte a sikosítót rögtön beindult a fantáziája, h mi mindent csinálhatnék vele. És meg is tettem! Megdugtam, finoman ,majd ahogy ő kérte. ÉLVEZTE, NAGYON! Szinte minden nap emlegeti! A gondolatától is felizgul! Nektek is csak tanácsolni tudom próbáljátok ki! Ettöl még senki nem lesz buzi!

A sex legyen veletek!!
#96   2009. 12. 10. csütörtök 14:44
cyane1 cyane1
Ez nagyon jó ötlet és a legegyszerűbben kivitelezhető!!! worship Annál akiben van legalább egy kis hajlandóság, vágy vagy kíváncsiság, hogy esetleg engedje. Nade akiben nincs? Annak ettől sem és a videótól sem lesz. smile Van aki azt sem engedi, hogy lefelé kalandozz... szomoru1
(Ez egy válasz attispearl üzenetére (2009. 12. 10. csütörtök 02:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 10. csütörtök 02:52
nos.. videot ne nézz vele..mert ég buzisabbnak tartaná..ha látja kivülről sz tem..
elég ha az orális sex közben,lejebb kalandozol a herék alá..lassan..aztán vissza,aztán megint le..míg nem egyszercsak azon kapod magad,h jol kinyalod.. tuti el fog lazulni..közben persze a farkával is foglalkozz..
#95   2009. 12. 10. csütörtök 02:52
attispearl attispearl
nos.. videot ne nézz vele..mert ég buzisabbnak tartaná..ha látja kivülről sz tem..
elég ha az orális sex közben,lejebb kalandozol a herék alá..lassan..aztán vissza,aztán megint le..míg nem egyszercsak azon kapod magad,h jol kinyalod.. tuti el fog lazulni..közben persze a farkával is foglalkozz..
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 17:36
Fel vagyok csigázva rendesen gunyos1
Azért reménykedem hátha,lassú víz partot moss talán rolleyes
Köszi a tanácsot Cyane!
#94   2009. 12. 09. szerda 13:08
Fruty Fruty
Sziasztok!
Mi sokat beszélgettünk róla, a pasimat nagyon izgatta a gondolat De én játszottam vele és azt mondtam, h nem csinálom, mert nekem nem tetszik, persze engem is izgatott sőt........ Egyszer meglepit csináltam neki, nem is sejtett semmit, elmentem egy sex shopba és vettem egy kis análtágítót, elsőre egy kicsit és egy sikosítót. Bedugtam a párna alá. Sex közben elővettem és lassan finoman odatoltam a fenekéhez., elsőre azt hitte, h az én vibrim, de amikor megérezte a sikosítót rögtön beindult a fantáziája, h mi mindent csinálhatnék vele. És meg is tettem! Megdugtam, finoman ,majd ahogy ő kérte. ÉLVEZTE, NAGYON! Szinte minden nap emlegeti! A gondolatától is felizgul! Nektek is csak tanácsolni tudom próbáljátok ki! Ettöl még senki nem lesz buzi!

A sex legyen veletek!!
#93   2009. 12. 08. kedd 23:31
Andras_39 Andras_39
Hát kellhet a középső ujjad teljes hossza is. Megérzed a járat elülső felén.
De szívesen meg is mutatom Neked, hogyan kell. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 16:59
Egyébként milyen mélyen található kb? Újhoz mérve ugyebár ?
#92   2009. 12. 08. kedd 17:22
X Törölt felhasználó (69371)
volt benne részem nem is olyan régen, először. szerintem nagyon jó, sőt párom vibrijével is próbálta már, és egyáltalán nem éreztem "melegnek" a helyzetet. szerintem sok mindent érdemes kipróbálni, sőt ki kell! max ha kellemetlen, akkor nem kell többet alkalmazni.
#91   2009. 12. 08. kedd 09:58
rokamoka rokamoka
Én is lepróbáltam magam, de elsülni nem bírtam., pedig izgalmas volt.
Szóval valamit roszzul csináltam, vagy rövid az újjam.
Attispearl jókat írt, esetleg valaki tud még erről bövebben...?
#90   2009. 12. 07. hétfő 19:20
Crazy Crazy
sziasztok
még nem probáltam az ilyesmit, viszont szivesen kiprobálnám
akad itt olyan nö aki bevezetne a prosztatamasszázs örömeibe? smile
#89   2009. 12. 04. péntek 17:39
cyane1 cyane1
Szívesen!
Aztán, ha vele nem megy akkor majd a következővel, mint nekem!!! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 17:36
Fel vagyok csigázva rendesen gunyos1
Azért reménykedem hátha,lassú víz partot moss talán rolleyes
Köszi a tanácsot Cyane!
#88   2009. 12. 04. péntek 17:36
X Törölt felhasználó (466604)
Fel vagyok csigázva rendesen gunyos1
Azért reménykedem hátha,lassú víz partot moss talán rolleyes
Köszi a tanácsot Cyane!
#87   2009. 12. 04. péntek 17:26
cyane1 cyane1
Igen több, mint valószínű, hogy Te is úgy jársz, mint én a volt párommal... vigyor2 De a remény hal meg utoljára! smile
Kb. háromnegyedig kell bedugnod az ujjad és kicsit erősebben nyomd felfelé, hogy érezd! Simán meg fogod találni így. Ezután jön -ahogy itt a fórumban már írtam- a "gyere ide" mozdulat sor.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 16:59
Egyébként milyen mélyen található kb? Újhoz mérve ugyebár ?
 
... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 486db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!