Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A férfiaknak a legnagyobb élvezet,sokan még sem merik kipróbálni."
"Azt mondják,hogy ők nem b...ik,hogy a feneküket macerálják."
"Aki kipróbálta az tudja,és ezzel,nem változik meg a szexuális beállítottsága"
"Akkorát élveztem, mint még soha!"
"Egyszer kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet."
"Nehezen vettem rá magam,de úgy voltam vele, új dolog,meg lány csinálja"
"Egyre jobban élvezi a pasim! Semmi buzis nincs benne."

Az eddigi hozzászólások

... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#86   2009. 12. 04. péntek 16:59
X Törölt felhasználó (466604)
Egyébként milyen mélyen található kb? Újhoz mérve ugyebár ?
#85   2009. 12. 04. péntek 16:58
X Törölt felhasználó (466604)
Jó lenne már végre eljutni,de van egy olyan sanda gyanúm,hogy úgy járok mint anno te a volt barátoddal.
Azt mondta a párom,hogy nem tudna ellazulni,és neki megfelel a hagyományos mód is. Néha nem tudok rajta eligazodni,hol konzervatív,hol pedig perverz.De erre mégsem lehet rávenni,kényszeríteni meg hát mégsem lehet ugye eplus2 De utána nézek h hol találhatok erről fincsíí videót crazya
#84   2009. 12. 04. péntek 16:54
cyane1 cyane1
Nekem is csak "második csapásra" sikerült, de sikerült! smile A lényeg, hogy ha eljutsz addig akkor keresd a "kis diót". smile Könnyen kitapintható szerencsére...
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 16:44
Amúgy viccen kívül,ma pont erről álmodtam,hogy egy ismeretlen férfit belevezetek a rejtelmeibe,lehet ezért volt rám ekkora hatással.Nagyon izgi álom volt,a poén az egészben,hogy egycsapásra sikerült is,büszke voltam magamra nyes
#83   2009. 12. 04. péntek 16:44
X Törölt felhasználó (466604)
Amúgy viccen kívül,ma pont erről álmodtam,hogy egy ismeretlen férfit belevezetek a rejtelmeibe,lehet ezért volt rám ekkora hatással.Nagyon izgi álom volt,a poén az egészben,hogy egycsapásra sikerült is,büszke voltam magamra nyes
#82   2009. 12. 04. péntek 16:42
X Törölt felhasználó (466604)
Hmm...nem is rossz ötlet,köszönöm Cyane1 wink
#81   2009. 12. 04. péntek 14:30
cyane1 cyane1
Nekem is volt olyan párom aki mereven elzárkózott tőle, mondván ő igazi férfi, az ő hátsójával senki ne csináljon semmit... Ha valaki nem akarja nem lehet erőltetni, mert még ha a te kedvedért bele is menne, akkor sem tudna ellazulni.
Ettől függetlenül megpróbálhatnál vele együtt egy-két ilyen videót megnézni és, ha látja, hogy a pasi mennyire élvezi és mekkorát lő a végén, akkor lehet, hogy kedvet kapna hozzá előbb-utóbb!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 04. péntek 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 04. péntek 13:35
Sziasztok!
Érdekesek amiket írtok fiúk.Hogy jó lenne ha minden nő kényeztetné így a partnerét.
Én szívesen kényeztetném így a párom,többször is feldobtam ötletlen a dolgok,de sajnos a párom mindig elutasító volt ezzel szemben,mindig azt mondta,hogy neki ez nem kell,meg h nem tudna ellazulni,meg olyan buzis,meg kiszolgáltatott és sorolhatnám. Én nagyon benne lennék,még nem csináltam ilyet,de boldogan megtenném ezt az élményt neki,hogy ha valóban ennyire jó,mint a leírtak alapján itt mondják a fiúk.Szeretnék neki egy ilyen felejthetetlen érzést okozni,és fogalmam sincs,hogy vehetném rá a JÓRA bee1
Nem hiszem,hogy megbánná,ha már tudná milyen is az, de ugye ehhez ki kell próbálni,de ha nem látom a hajlandóságot akkor mégis hogyan lehetne mégis eképpen örömet okozni neki? Egy két tipp jól jönne hawaii
#80   2009. 12. 04. péntek 13:35
X Törölt felhasználó (466604)
Sziasztok!
Érdekesek amiket írtok fiúk.Hogy jó lenne ha minden nő kényeztetné így a partnerét.
Én szívesen kényeztetném így a párom,többször is feldobtam ötletlen a dolgok,de sajnos a párom mindig elutasító volt ezzel szemben,mindig azt mondta,hogy neki ez nem kell,meg h nem tudna ellazulni,meg olyan buzis,meg kiszolgáltatott és sorolhatnám. Én nagyon benne lennék,még nem csináltam ilyet,de boldogan megtenném ezt az élményt neki,hogy ha valóban ennyire jó,mint a leírtak alapján itt mondják a fiúk.Szeretnék neki egy ilyen felejthetetlen érzést okozni,és fogalmam sincs,hogy vehetném rá a JÓRA bee1
Nem hiszem,hogy megbánná,ha már tudná milyen is az, de ugye ehhez ki kell próbálni,de ha nem látom a hajlandóságot akkor mégis hogyan lehetne mégis eképpen örömet okozni neki? Egy két tipp jól jönne hawaii
#79   2009. 12. 03. csütörtök 13:17
Andras_39 Andras_39
A lényeg, hogy felnyúlj a prosztatáig, s azt kell finoman nyomkodni, masszírozni. Elsőre nem nagyon fog sikerülni. A siker egyik jele, ha a párod a szokásosnál nagyobbat lő.
(Ez egy válasz Liana0 üzenetére (2009. 09. 19. szombat 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 19. szombat 12:04
Hi!
Segítségre lenne szükségem, aki csinálta már magának a prosztata masszázs kérem írja le részletesen, hogyan is kell csinálni az elejétől a végéig.Nő vagyok s a páromat szeretném beavatni, hogyan is kell csinálni.
Személy szerint úgy tenném, hogy popsilukát a középső majd a gyűrűsujjammal izgatnám s majd a farkát is simizném, huzogatnám a bőrt rajta s vissza a popsilukhoz teljesen mélyen a prosztatáig esetleg dildók használata......
#78   2009. 09. 19. szombat 12:04
Liana0 Liana0
Hi!
Segítségre lenne szükségem, aki csinálta már magának a prosztata masszázs kérem írja le részletesen, hogyan is kell csinálni az elejétől a végéig.Nő vagyok s a páromat szeretném beavatni, hogyan is kell csinálni.
Személy szerint úgy tenném, hogy popsilukát a középső majd a gyűrűsujjammal izgatnám s majd a farkát is simizném, huzogatnám a bőrt rajta s vissza a popsilukhoz teljesen mélyen a prosztatáig esetleg dildók használata......
#77   2009. 09. 03. csütörtök 17:13
X Törölt felhasználó (445908)
Nekem is volt már részem benne, és a legintenzívebb orgazmus, amit el lehet képzelni. Egy kis fejlesztéssel nem csak 1+1-szer lehet "lőni", hanem többször is. Tényleg érdemes próbálkozni, semmi homo nincs benne, úgyhogy mindenkinek ajánlom!
#76   2009. 08. 22. szombat 00:27
X Törölt felhasználó (93748)
Csak irigykedem az előttem szólókat olvasva. Nekem is kéne egy ilyen pár.
#75   2009. 08. 21. péntek 23:50
X Törölt felhasználó (452348)
sziasztok
én párszor már probáltam magamnak, nekem is ugy mukodik ahogy előzőekben már irták, orgazmus előtt abbahagyom a farokverést és csak prosztataizgatás megy, és amikor elkezd csorogni/spriccelni akkor pár mp után megint verem és úgy élvezek el ujra.
#74   2009. 08. 21. péntek 16:03
X Törölt felhasználó (352531)
Szerintem, igazad van! Nagyon sok férfi igényelné a prosztata masszázst, csak a partnere nem megy bele az effajta játékokban. Persze csinálhatja az ember fia magának is, de ez nem ugyan az!!!! Én mindig ezt hangsúlyoztam, jobb ha segítenek, mert akkor sokkal jobban tud magára figyelni az ember.
Viszont én is nagyon örülök, hogy újra feléledt a téma. Nekem is van tapasztalatom benne, szuper dolog!!!!!
Amit eddig írtatok, nagyon jó. Jók a kérdések és a válaszok is.
Beszéljünk a témáról, nagyon fontos! Nem csak az orgazmus miatt, hanem megelőzhetjük a prosztata betegségeket is a masszázzsal!! De ez szerintem egy más téma...
(Ez egy válasz bios02 üzenetére (2009. 08. 21. péntek 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 21. péntek 15:18
Hát őszintén irigylem a barátodat, hogy ilyen belevaló és bevállalós csaja van! wink
A pr orgazmust én is kipróbálám már rég, de az én párom erősen konzervatív lévén nem partner ebben, kisit sem. shakehead
Így egyedül próbálkozom, de eddig nem sok sikerrel. shakehead
Egyébként igazad van abban, hogy -szerencsére!- elmaradtak ezek a "melegítős" beszólások, de én nem gondolom, hogy ekkorát fordult a világ. Legfeljebb nem járnak erre felé...
#73   2009. 08. 21. péntek 15:18
bios02 bios02
Hát őszintén irigylem a barátodat, hogy ilyen belevaló és bevállalós csaja van! wink
A pr orgazmust én is kipróbálám már rég, de az én párom erősen konzervatív lévén nem partner ebben, kisit sem. shakehead
Így egyedül próbálkozom, de eddig nem sok sikerrel. shakehead
Egyébként igazad van abban, hogy -szerencsére!- elmaradtak ezek a "melegítős" beszólások, de én nem gondolom, hogy ekkorát fordult a világ. Legfeljebb nem járnak erre felé...
(Ez egy válasz cyane1 üzenetére (2009. 08. 21. péntek 01:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 21. péntek 01:38
Mielőtt újjá élesztettem a témát azelőtt majd' egy évvel volt az utolsó hozzászólás... Érdekes, hogy nincsenek már olyan kommentek mint régen, hogy azok a férfiak akik ezt szeretik azok tuti melegek... Lehet, hogy ekkorát fordult volna a világ és a pasik is rájöttek arra, hogy ez egy nagyon jó dolog és rengeteg pluszt adhat, valamint arra, hogy az ő fenekük sem csak "kijáratként" funkcionál? smile Ezek szerint egyre többen elfogadják, mi több élvezik is ami szerintem nagyon jó! smile Komolyan örülök neki! smile
Igaz volt olyan partnerem, aki maga kérte a prosztata masszázst, de a végén mondta, hogy olyan érzése volt közben, mintha wc-re kellene mennie folyamatosan... Gondolom nem tudta elengedni magát rendesen, hiszen még szűz volt ezen a területen... smile Ő nem is akarta többször... De a mostanival egy álom.... Ahogy látom a testén, hogy az élvezettől megfeszül minden izma és nem csak az orgazmusnál, hanem végig, minden pillanatban ... Hmmm finom
#72   2009. 08. 21. péntek 01:38
cyane1 cyane1
Mielőtt újjá élesztettem a témát azelőtt majd' egy évvel volt az utolsó hozzászólás... Érdekes, hogy nincsenek már olyan kommentek mint régen, hogy azok a férfiak akik ezt szeretik azok tuti melegek... Lehet, hogy ekkorát fordult volna a világ és a pasik is rájöttek arra, hogy ez egy nagyon jó dolog és rengeteg pluszt adhat, valamint arra, hogy az ő fenekük sem csak "kijáratként" funkcionál? smile Ezek szerint egyre többen elfogadják, mi több élvezik is ami szerintem nagyon jó! smile Komolyan örülök neki! smile
Igaz volt olyan partnerem, aki maga kérte a prosztata masszázst, de a végén mondta, hogy olyan érzése volt közben, mintha wc-re kellene mennie folyamatosan... Gondolom nem tudta elengedni magát rendesen, hiszen még szűz volt ezen a területen... smile Ő nem is akarta többször... De a mostanival egy álom.... Ahogy látom a testén, hogy az élvezettől megfeszül minden izma és nem csak az orgazmusnál, hanem végig, minden pillanatban ... Hmmm finom
#71   2009. 08. 21. péntek 01:20
cyane1 cyane1
Na végre leírtad pontosan, hogy hogyan is kell ezt kivitelezni! smile Hát...ha ez nekem sikerül, akkor örökké hálás leszek neked!!! worship
Az a baj, hogy még pár napot várnom kell, mivel nyár van és utazás, stb., de alig várom, hogy végre megpróbálhassam!!!! smile
(Ez egy válasz attispearl üzenetére (2009. 08. 21. péntek 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 21. péntek 00:27
2orgazmus pedig csak ugy lesz,ha beleavatkozol,a természetesenek gondolt automatizmusba...magyarul:egyszerre ingerlia farkad,és a prosztatád....mikor viszont érzed h mindj élvezel,vagy már a el is kezdted,akkor kell csak a prosztatát ingerelni..és megjön az első orgazmus..némi spriccel..nos akkor kell gyorsan vissza a szájba,és had szopjon..és jön a második is..2-4mp..mulva,mégnagyobb spriccel.. wink nyilván nem mindenki egyfprma,de fejleszthető gyakorlással.. smile
#70   2009. 08. 21. péntek 01:16
cyane1 cyane1
Köszönöm, rákerestem és elolvastam!
Mint jelenség találkoztam már ezzel, tudtam, hogy létezik csak azt nem, hogy így hívják, de én ezt a pontot még sosem találtam meg... szomoru1 Persze ezek után rajt leszek az ügyön! smile

Az általad említett hibába először én is beleestem és izgattam ugyanúgy tovább a prosztatát az élvezéskor, ill. kicsit utána, de már megtanultam, hogy nem kell... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 20. csütörtök 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (58718)
2009. 08. 20. csütörtök 19:15
Millió dolláros pontnak hívják a szakirodalomban. Keress rá a neten. (hozzászólás az előzményekhez) Nem minden pasi tud CSAK prosztata masszázstól elélvezni, mert van akinek be is kell segíteni hozzá kézzel vagy szájjal, úgyhogy nem benned van a hiba és persze a partnernél sem hívnám ezt annak. Én is szeretem mellé a szopit és pl. az élvezés első pillanatától már kellemetlen is ha még mindig a prosztatát is ingerlik, mert olyankor már csak a partnerem száját akarom érezni és élvezni. Meg nyílván az orgazmuskor a spricceket a prosztata összehúzódása okozza, talán ezért is nem jó érzés ha valaki beleavatkozik ebbe az automatizmusba.
#69   2009. 08. 21. péntek 00:27
attispearl attispearl
2orgazmus pedig csak ugy lesz,ha beleavatkozol,a természetesenek gondolt automatizmusba...magyarul:egyszerre ingerlia farkad,és a prosztatád....mikor viszont érzed h mindj élvezel,vagy már a el is kezdted,akkor kell csak a prosztatát ingerelni..és megjön az első orgazmus..némi spriccel..nos akkor kell gyorsan vissza a szájba,és had szopjon..és jön a második is..2-4mp..mulva,mégnagyobb spriccel.. wink nyilván nem mindenki egyfprma,de fejleszthető gyakorlással.. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 20. csütörtök 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (58718)
2009. 08. 20. csütörtök 19:15
Millió dolláros pontnak hívják a szakirodalomban. Keress rá a neten. (hozzászólás az előzményekhez) Nem minden pasi tud CSAK prosztata masszázstól elélvezni, mert van akinek be is kell segíteni hozzá kézzel vagy szájjal, úgyhogy nem benned van a hiba és persze a partnernél sem hívnám ezt annak. Én is szeretem mellé a szopit és pl. az élvezés első pillanatától már kellemetlen is ha még mindig a prosztatát is ingerlik, mert olyankor már csak a partnerem száját akarom érezni és élvezni. Meg nyílván az orgazmuskor a spricceket a prosztata összehúzódása okozza, talán ezért is nem jó érzés ha valaki beleavatkozik ebbe az automatizmusba.
#68   2009. 08. 20. csütörtök 19:15
X Törölt felhasználó (58718)
Millió dolláros pontnak hívják a szakirodalomban. Keress rá a neten. (hozzászólás az előzményekhez) Nem minden pasi tud CSAK prosztata masszázstól elélvezni, mert van akinek be is kell segíteni hozzá kézzel vagy szájjal, úgyhogy nem benned van a hiba és persze a partnernél sem hívnám ezt annak. Én is szeretem mellé a szopit és pl. az élvezés első pillanatától már kellemetlen is ha még mindig a prosztatát is ingerlik, mert olyankor már csak a partnerem száját akarom érezni és élvezni. Meg nyílván az orgazmuskor a spricceket a prosztata összehúzódása okozza, talán ezért is nem jó érzés ha valaki beleavatkozik ebbe az automatizmusba.
(Ez egy válasz cyane1 üzenetére (2009. 08. 20. csütörtök 01:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 20. csütörtök 01:16
Persze...ez alap! smile De a "gyere ide" technika jó? smile A külsőt hogyan kell? Hol kell nyomkodni és mennyire? smile
#67   2009. 08. 20. csütörtök 01:32
cyane1 cyane1
Most csak én érdeklődöm felfelé smile Nem akartam kérdezősködni tőle, hanem egyszerre a maximumot adni! smile
Köszi a segítséget! wave
(Ez egy válasz attispearl üzenetére (2009. 08. 20. csütörtök 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 20. csütörtök 01:27
azt ő nem tudja neki mi a jó? nyes kb ugy masszirozd,mintha a csiklod lenne... de legjobb ha közben megkérdezed hogy jobb neki
a külsörész a here alatt van..
 
... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tixarka Tixarka
Nyitás ideje: 2005. 12. 31. szombat
Üzenetek: 486db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 22. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!