Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 80 81 82 83 84 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#244   2009. 08. 26. szerda 12:36
X Törölt felhasználó (347997)
sziasztok!kinek milyen volt az elsö élménye amikor lenyelhette a sajatjat s milyennek találta??*************************

(Talán azért van a téma, hogy ide s meglehessen nyilvánulni : vazelinator)
#243   2009. 06. 28. vasárnap 02:11
X Törölt felhasználó (23078)
Én már nem egyszer lenyeltem a sajátom. Volt, hogy a párom szája körül nyaltam le, de volt, hogy gyertyában a saját számba élveztem. Ami igazán fincsi az pedig, ha csinálok gyümölcsturmixot, s beleélvezek. nyes
#242   2009. 06. 26. péntek 00:25
Andras_39 Andras_39
papírGold! Unalmas kezd lenni a méretes szöveged. Vagy eddig csak pár centisek jutottak neked?
#241   2009. 06. 25. csütörtök 21:56
FélénkDeBuja FélénkDeBuja
Én szoktam kezdemenyezni azt, hogy megkóstoljam magam, barátnőmnek "csak" tetszeni szokott, de tegnap alaposan meglepett.
Az ágyra fektetett és leszopott, hosszan, kényeztetően, nagyon jó volt. A végén a szájába élveztem, aztán csak feküdtem pihegve. Ő fölém hajolt és kedvesen megcsókolt. Ekkor jött a meglepetés, még tele volt a szája a spermámmal.
Nagyon jó meglepetés volt! finom

Ez után ő mondta, hogy a puncijából már régen nyaltam ki, úgyhogy legközelebb csináljuk úgy. Ma az jön vigyor2
#240   2009. 06. 24. szerda 02:49
X Törölt felhasználó (426306)
Szerintem azért az ondó és a szar között van egy KIS különbség....../de a hasonlat nem rossz hawaii /
Ja nyithatnánk új témát....ki kóstolja a saját ürülékét....../csodálkoznék ha lenne jelentkező .... VAGY mégse ?! vigyor5
#239   2009. 06. 23. kedd 19:55
szamoca82 szamoca82
Ezt soha nem tudnám meg tenni hogy a saját gecimet le nyeljem nem az hogy undorodom magamtol de ez majdnem olyan mint ha valaki azt irán hogy ő már megkóstolta a szarát is nem aztán ki tudja lehet hogy már sok ember már azon is túl van ....
#238   2009. 06. 14. vasárnap 22:28
X Törölt felhasználó (337951)
kőszike a támogató szavakat téged szabad kényeztetni? crazya
#237   2009. 06. 08. hétfő 14:10
X Törölt felhasználó (34131)
ha tényleg izgat és tényleg szeretnéd, akkor az a legegyszerűbb, ha gyertyaállásból szájon lövöd magadat... akkor igazán átérezheted, hogy milyen is lehet ez női oldalról... (szerintem izgalmas és jó wink )
(Ez egy válasz porques üzenetére (2009. 06. 03. szerda 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 03. szerda 22:35
Én többször próbáltam már... mármint próbáltam volna de rögtön elélvezés előtt elmegy a kedvem. Inkább kiváncsiság, hogy mit érez a nő.
#236   2009. 06. 03. szerda 22:35
porques porques
Én többször próbáltam már... mármint próbáltam volna de rögtön elélvezés előtt elmegy a kedvem. Inkább kiváncsiság, hogy mit érez a nő.
#235   2009. 06. 02. kedd 21:34
X Törölt felhasználó (337951)
Siralmas vagy csak kérdés a másság , kocsog benned rejtve van vagy csak jó számodra a fórum tagjait gunyos1 szapulni. boxer violent
(Ez egy válasz imperator87 üzenetére (2009. 05. 29. péntek 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 29. péntek 17:48
Jézusom! Itt egy szekér buzi meg biszex, aki megpróbálja bemagyarázni magának, hogy teljesen normális, ha egy méretes faszra, vagy jó adag ondóra vágynak...számomra ez undorító!!! (Igaz,a csajom már a számba juttatta egyszer-kétszer, csak azért tűrtem, mert szeretem, márhogy őt smile Szerintem a sperma a csajoknak való, s csak annyira szeressék, mint én a pinazsírt!!
#234   2009. 06. 01. hétfő 19:13
szegedi_laci szegedi_laci
Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
Minél jobban tiltakozol a buzik ellen, annál nagyobb benned a latencia! (lappangás)
(Ez egy válasz imperator87 üzenetére (2009. 05. 29. péntek 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 29. péntek 17:48
Jézusom! Itt egy szekér buzi meg biszex, aki megpróbálja bemagyarázni magának, hogy teljesen normális, ha egy méretes faszra, vagy jó adag ondóra vágynak...számomra ez undorító!!! (Igaz,a csajom már a számba juttatta egyszer-kétszer, csak azért tűrtem, mert szeretem, márhogy őt smile Szerintem a sperma a csajoknak való, s csak annyira szeressék, mint én a pinazsírt!!
#233   2009. 05. 30. szombat 15:43
fefe1980 fefe1980
én is kinyalnám belőled
(Ez egy válasz szecsikata üzenetére (2009. 05. 28. csütörtök 14:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 28. csütörtök 14:25
a barátom mindig kiszokta nyalni belőlem, vagy ha a számmal elégítem ki akkor szokta kérni hogy neki is adjak belőle
#232   2009. 05. 30. szombat 14:53
X Törölt felhasználó (69371)
a sperma rendeltetés szerű használata esetén a punciba ürül. ha valaki ennyire elzárkózik az eleve gyanús, itt meg csak megjátszod magad. én pl nem azt mondtam, hogy dugjanak meg a pasik,vagy hogy én dugjam meg őket. itt arról szól a dolog, hogy kíváncsi lennék milyen szopni, lehjet ha lenne rá lehetőség, akkor se csinálnám meg. ez olyan, hogy kíváncsi vagyok miylen repülni, de sosem akarok repülőre ülni, kíváncsi vagyok milyen lehet meghalni, de nem akarok. én hiszek a lélekvándorlásban, és remélem legközelebb nőben születek újjá, bár úgysem emlékezem majd rá. ugye mindent ki kell próbálni, én is sok mindent ki akarok, ki szeretnék, de vannak dolgok amiket soha. így vagyok a fiúkkal is. sosem vonzódtam hozzájuk és remélem nem is fogok. mivel barátnőim mindig nagy élvezettel szoptak le, csupán ezért ez a kíváncsiság.
(Ez egy válasz imperator87 üzenetére (2009. 05. 29. péntek 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 29. péntek 17:48
Jézusom! Itt egy szekér buzi meg biszex, aki megpróbálja bemagyarázni magának, hogy teljesen normális, ha egy méretes faszra, vagy jó adag ondóra vágynak...számomra ez undorító!!! (Igaz,a csajom már a számba juttatta egyszer-kétszer, csak azért tűrtem, mert szeretem, márhogy őt smile Szerintem a sperma a csajoknak való, s csak annyira szeressék, mint én a pinazsírt!!
#231   2009. 05. 29. péntek 17:48
imperator87 imperator87
Jézusom! Itt egy szekér buzi meg biszex, aki megpróbálja bemagyarázni magának, hogy teljesen normális, ha egy méretes faszra, vagy jó adag ondóra vágynak...számomra ez undorító!!! (Igaz,a csajom már a számba juttatta egyszer-kétszer, csak azért tűrtem, mert szeretem, márhogy őt smile Szerintem a sperma a csajoknak való, s csak annyira szeressék, mint én a pinazsírt!!
#230   2009. 05. 29. péntek 13:11
X Törölt felhasználó (69371)
de látod pont ez az, sokan így fogják fel, ha az ember kíváncsi akkor meleg.bi-nek se mondanám magam, mert nem vonzódom, csak mert az ember kipróbálna valamit, még nem elsz bi, az hogy vannak hajlamok minden emberben az megint más. régebben mindig azon voltam, hogy de jó lenne egy hétig nőnek lenni, akkor transzi vagyok? kíváncsi vagyok mit érez egy nő, és ez alapján a tökéletességet tudnám adni nekik. tudom gyerekes de így gondolom.
#229   2009. 05. 29. péntek 11:02
X Törölt felhasználó (69371)
mint ahogy többen is írták, amikor a durr előtt járok, akkor nagyon kívánom saját magam, sőt meg is szopogatnám (nem vogyok meleg), de amikor elsülök, akkor már egyáltalán nem kívánom sőt undorodom... gondolom agyilag előtte ki vagyok kapcsolva, próbáltam magamra élvezni de a szájba nehezen találtam eddig bele, néha barátnőmmel is smárolok, ha bele élvezek a szájába, de nem mindig jó, sokszor akartam már kinyalni puncijából, sőt a melléről majd smárolni vele, de egyszerűen elmegy a kedvem, sőt néha érzek késztetést, hogy jó lenne leszopni egy faszt, kíváncsi vagyok mit érezhet egy nő, de ha lenen rá lehetőség tutti nem merném, mert lenne egy olyan érzésem, hogy most lehet meleg lettem vagy mi. pedig komolyan nem kívánom csak úgy néha, biztos le leszek buzizva, de csak női kapcsolataim voltak eddig, és őket is szeretem, de nah van ilyen érzés, olvastam valahol, hogy elvileg mindenkiben benne van a másság, a kíváncsiság
#228   2009. 05. 28. csütörtök 14:25
szecsikata szecsikata
a barátom mindig kiszokta nyalni belőlem, vagy ha a számmal elégítem ki akkor szokta kérni hogy neki is adjak belőle
#227   2009. 05. 28. csütörtök 12:16
X Törölt felhasználó (34131)
Érdekes, én is így vagyok vele. Ha csajjal vagyok, sohasem kívánom, hogy a szájamba kerüljön a spermám. (Az övébe annál inkább, de ez más téma...) Viszont ha néha kisimogatom magamból a feszültséget, akkor azt szeretem a legjobban, ha egyenesen a szájamba spriccelhetek, olyankor imádom az ízét, szagát, állagát. Olyan is volt már, hogy a szájamból visszacsurgattam a markomba az anyagot, aztán újra felhörpintettem az egészet...
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 02. 09. hétfő 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (42919)
2009. 02. 09. hétfő 21:45
Én csak akkor nyelem le ha masztizok. Ha a csajommal vagyok akkor nem. Masztikor a kezemre élvezek és onnannyalom le ! Izgató nagyon és finom is.....
#226   2009. 05. 27. szerda 10:43
szegedi_laci szegedi_laci
Mivel nem érem el magam, beérem máséval.
#225   2009. 05. 16. szombat 14:37
bloxx bloxx
Én ki szoktam nyalni barátnőm puncijából, popsijából.Ha a szájába élvezek akkor is szoktunk csókolózni, izgat...
 
... 80 81 82 83 84 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!