Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 79 80 81 82 83 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#264   2009. 10. 07. szerda 22:18
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem csevegő, ismerkedő, intézetek privátban
#263   2009. 10. 07. szerda 17:33
DrDexter DrDexter
A fiatalodáshoz szerintem minden nap kellene belőle 2-3 adag. De én megelégszem azzal, ha nagy ritkán megkívánom és csak épp a sajátommal tudom arcon lőni magam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 07. szerda 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (335752)
2009. 10. 07. szerda 15:38
Hír:
"Az eddig is ismert volt, hogy a spermidin nevű anyag, amely elsősorban a férfiak ondófolyadékában fordul elő, fontos szerepet tölt be a sejtnövekedésben. Frank Madeo és Tobias Eisenberg grazi kutatók most kiderítették, hogy a spermidin a károsodott sejteket is segít megjavítani, ezzel pedig megfékezi az öregedés folyamatát. Az anyag behatol a sejtmagba, és fiatalossá programozza - magyarázták.

Az eredményeket a Nature Cell Biology című nemzetközi szaklapban adták közre a Focus című német lap internetes kiadása szerint.

Madeo és Eisenberg projektjük során hat ország tizenegy egyetemén 29 kutató munkáját koordinálták.

Könnyen lehet, hogy sikerült megtalálniuk az élet vizét. A spermidin mint természetes anyag a test minden sejtjében megtalálható különböző mértékben, mennyisége azonban a kor előrehaladtával folyamatosan csökken. Az eredmények a klinikai kutatások szempontjából is felettébb érdekesnek bizonyulhatnak, például az olyan korral járó betegségek esetében, mint az Alzheimer- és a Parkinson-kór. Az érdeklődők addig is fokozhatják a bevitelt - a spermidin ugyanis a grépfrútban, a búzacsírában és a szójababban is előfordul."

Tehát: Egészségünkre!!!
#262   2009. 10. 07. szerda 15:38
X Törölt felhasználó (335752)
Hír:
"Az eddig is ismert volt, hogy a spermidin nevű anyag, amely elsősorban a férfiak ondófolyadékában fordul elő, fontos szerepet tölt be a sejtnövekedésben. Frank Madeo és Tobias Eisenberg grazi kutatók most kiderítették, hogy a spermidin a károsodott sejteket is segít megjavítani, ezzel pedig megfékezi az öregedés folyamatát. Az anyag behatol a sejtmagba, és fiatalossá programozza - magyarázták.

Az eredményeket a Nature Cell Biology című nemzetközi szaklapban adták közre a Focus című német lap internetes kiadása szerint.

Madeo és Eisenberg projektjük során hat ország tizenegy egyetemén 29 kutató munkáját koordinálták.

Könnyen lehet, hogy sikerült megtalálniuk az élet vizét. A spermidin mint természetes anyag a test minden sejtjében megtalálható különböző mértékben, mennyisége azonban a kor előrehaladtával folyamatosan csökken. Az eredmények a klinikai kutatások szempontjából is felettébb érdekesnek bizonyulhatnak, például az olyan korral járó betegségek esetében, mint az Alzheimer- és a Parkinson-kór. Az érdeklődők addig is fokozhatják a bevitelt - a spermidin ugyanis a grépfrútban, a búzacsírában és a szójababban is előfordul."

Tehát: Egészségünkre!!!
#261   2009. 10. 07. szerda 08:45
partyarc23 partyarc23
sziasztok
A minap én is kiprobáltam a gyertyás dolgot, és igen...... komolyan mondom, ez talán a legjobb íz amit valaha éreztem, asszem rá fogok kattani, ez valami nagyon király.
#260   2009. 09. 30. szerda 00:58
bigiboy75 bigiboy75
Sziasztok.Én már többször kipróbáltam ezt a dolgot és nekem bejött.Van amikor a csajom puncijából nyalogatom ki,és van,hogy csak ugy maszti után a számba csurgatom.Szerintem semmi gusztustalan nincs a dologban.
#259   2009. 09. 29. kedd 05:51
69lili69 69lili69
sziasztok mi egy pestmegyei párvagyunk és mi is kiszeretnénk probálni az ilyen sexet ha gondoljátok irjatok puszi
(Ez egy válasz bloxx üzenetére (2009. 09. 14. hétfő 07:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 14. hétfő 07:44
Bocsi, de úgy éreztem ezt meg kell osztanom veletek.
Hétvégén olvasgattuk az oldalt csajommal és nagyon megtetszett neki ez a saját szájbaélvezős dolog, azt mondta szeretné látni, ahogy beleélvezek a számba.
Ahogy itt olvastuk gyertya álásba feküdtem a párom fölém guggolt én nyaltam a punciát miközben Ő szopta a farkam és közben izgatta a prosztatám az ujjával, mondanom sem kell pár percen belül éreztem, hogy el fogok élvezni.
Csajom 'leszállt' rólam és pár pillanat múlva egy hatalmas adag spermát lőttem a arcomra/számba, utána elkezdtünk hevesen csókólózni............
Nagyon élveztük mindketten, szerintem még fogunk csinálni ilyet máskor is.
Ezek után talán egy másik igényes/ápolt férfiét is megkóstolnám...
Jah és nem kell a buzizós szöveg nem vagyok az, a lányokat szeretem csak ki akarom próbálni mind azt ami a szexualitás terén örömet okoz nekem/nekünk...
#258   2009. 09. 14. hétfő 15:13
X Törölt felhasználó (140260)
Nos evvel én is így vagyok. Semmiféle vonzódásom nincs a férfiak felé, de hajt a vágy hogy én is megkóstólhassam másét. Persze nem csak egyoldalúan. Ha gondolod írj. Nagyon tutik a képek. Fincsi párod lehet.
(Ez egy válasz bloxx üzenetére (2009. 09. 14. hétfő 07:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 14. hétfő 07:44
Bocsi, de úgy éreztem ezt meg kell osztanom veletek.
Hétvégén olvasgattuk az oldalt csajommal és nagyon megtetszett neki ez a saját szájbaélvezős dolog, azt mondta szeretné látni, ahogy beleélvezek a számba.
Ahogy itt olvastuk gyertya álásba feküdtem a párom fölém guggolt én nyaltam a punciát miközben Ő szopta a farkam és közben izgatta a prosztatám az ujjával, mondanom sem kell pár percen belül éreztem, hogy el fogok élvezni.
Csajom 'leszállt' rólam és pár pillanat múlva egy hatalmas adag spermát lőttem a arcomra/számba, utána elkezdtünk hevesen csókólózni............
Nagyon élveztük mindketten, szerintem még fogunk csinálni ilyet máskor is.
Ezek után talán egy másik igényes/ápolt férfiét is megkóstolnám...
Jah és nem kell a buzizós szöveg nem vagyok az, a lányokat szeretem csak ki akarom próbálni mind azt ami a szexualitás terén örömet okoz nekem/nekünk...
#257   2009. 09. 14. hétfő 07:44
bloxx bloxx VIP
Bocsi, de úgy éreztem ezt meg kell osztanom veletek.
Hétvégén olvasgattuk az oldalt csajommal és nagyon megtetszett neki ez a saját szájbaélvezős dolog, azt mondta szeretné látni, ahogy beleélvezek a számba.
Ahogy itt olvastuk gyertya álásba feküdtem a párom fölém guggolt én nyaltam a punciát miközben Ő szopta a farkam és közben izgatta a prosztatám az ujjával, mondanom sem kell pár percen belül éreztem, hogy el fogok élvezni.
Csajom 'leszállt' rólam és pár pillanat múlva egy hatalmas adag spermát lőttem a arcomra/számba, utána elkezdtünk hevesen csókólózni............
Nagyon élveztük mindketten, szerintem még fogunk csinálni ilyet máskor is.
Ezek után talán egy másik igényes/ápolt férfiét is megkóstolnám...
Jah és nem kell a buzizós szöveg nem vagyok az, a lányokat szeretem csak ki akarom próbálni mind azt ami a szexualitás terén örömet okoz nekem/nekünk...
#256   2009. 09. 10. csütörtök 08:00
lujzi1105 lujzi1105
Egy időben sokszor csináltam, nem volt rossz .De mint más is írta ,elötte jobban kívántam.Egy csaj szájábol visszakapni az viszont nem lehet rossz.....Sajnos az én csajom még a szájába sem engedi......
#255   2009. 09. 09. szerda 21:41
madmaximum madmaximum
én is besegitenék...egy adag spermával.. smile
(Ez egy válasz peri.peri üzenetére (2009. 09. 04. péntek 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 04. péntek 10:22
Hát igen izgalmas dolgok ezek!
Én mást nem cumiznék le, de be kell vonni a feleséget, vagy barátnőt és akkor egyszerűbb a helyzet!
Rá, vagy bele élvez valaki a párod szájába vagy puncijába és már lehet is nyalni anélkül, hogy érintkezned kéne egy másik pasival. Egyszer egy céges bulin a feleségemnek megtöltötte a száját az egyik kollegája, de mire másnap hazajött és elmesélte, már késő volt ízlelgetni. Remélem egyszer előttem fog valaki a mellére és a szájára elvezni és akkor lesz lehetőségem lenyalni róla! Ha a puncijába élvez, akkor egyszerűen csak ráültetem az arcomra!
#254   2009. 09. 09. szerda 14:06
Cserna Cserna
szerintem tudnék segíteni a megvalósításban üdv 1 fiu
(Ez egy válasz peri.peri üzenetére (2009. 09. 04. péntek 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 04. péntek 10:22
Hát igen izgalmas dolgok ezek!
Én mást nem cumiznék le, de be kell vonni a feleséget, vagy barátnőt és akkor egyszerűbb a helyzet!
Rá, vagy bele élvez valaki a párod szájába vagy puncijába és már lehet is nyalni anélkül, hogy érintkezned kéne egy másik pasival. Egyszer egy céges bulin a feleségemnek megtöltötte a száját az egyik kollegája, de mire másnap hazajött és elmesélte, már késő volt ízlelgetni. Remélem egyszer előttem fog valaki a mellére és a szájára elvezni és akkor lesz lehetőségem lenyalni róla! Ha a puncijába élvez, akkor egyszerűen csak ráültetem az arcomra!
#253   2009. 09. 04. péntek 23:48
DrDexter DrDexter
Ha nagyon be lennék indulva az ízéért még azt is megengedném, hogy valaki belespricceljen a számba. De csak a különlegességért, nem vonzódom semmi más homoszexualitás miatt. Bár egy ilyen után ez már vitatható nem?

De erre is nagyon kevés az esély, hogy megtörténjen, más csak a másik fél miatt is.
#252   2009. 09. 04. péntek 20:20
madmaximum madmaximum
én rendszeresen
szájból csokolozás közben, vagy ugy hogy a szájábol átcsorgatja......vagy a puncijábol kinyalom
#251   2009. 09. 04. péntek 10:51
X Törölt felhasználó (373379)
A csajom egyszer le akart kapni miután az száájába élveztem , de nem hagytam. Aztán elkezdett izgatni a dolog, de most meg hiába próbálom lekapni, ha összekentem, elhajol.
#250   2009. 09. 04. péntek 10:22
peri.peri peri.peri
Hát igen izgalmas dolgok ezek!
Én mást nem cumiznék le, de be kell vonni a feleséget, vagy barátnőt és akkor egyszerűbb a helyzet!
Rá, vagy bele élvez valaki a párod szájába vagy puncijába és már lehet is nyalni anélkül, hogy érintkezned kéne egy másik pasival. Egyszer egy céges bulin a feleségemnek megtöltötte a száját az egyik kollegája, de mire másnap hazajött és elmesélte, már késő volt ízlelgetni. Remélem egyszer előttem fog valaki a mellére és a szájára elvezni és akkor lesz lehetőségem lenyalni róla! Ha a puncijába élvez, akkor egyszerűen csak ráültetem az arcomra!
#249   2009. 09. 04. péntek 00:31
DrDexter DrDexter
Engem hajtott a kiváncsiság, hogy mit érez a lány. Kipróbáltam, ahogy itt is leírták. Gyertyaállásból lennébb ereszkedtem és ráélveztem az arcomra. Nagyon fura. Persze utána bánja az ember. De a sperma érdekes nedv. Könnyebb lenne, ha izgatott állapotban maradnék utána is. Persze ahhoz az kellene, hogy más élvezzen rám. Ez csak blabla, nem tudom ha megtenném, de ez is egy perverzió, ennél vannak rosszabbak is.
#248   2009. 08. 28. péntek 17:16
X Törölt felhasználó (445908)
Na hát akkor megosztom Veletek a nagy titkot. A lényeg az, hogy hosszú izgatás után (értsd: hosszú, 1 óránál több), azt kell csinálni, hogy mielőtt elmennél (érezni fogod) el kell engedni a joysticket, és akkor orgazmus nélkül ki fog csorogni egy jó adag, amivel még izgalmi állapotban (de még milyen!) el lehet játszadozni a végtermékkel, mindenféle undor/rossz érzés nélkül. És ami a legjobb, hogy ezt egy kis gyakorlással, kétszer-háromszor meg lehet játszani, mielőtt rendesen elmennél. Csak ajánlani tudom. Egy kis gyakorlás, türelem, és eddig soha nem tapasztalt élményekben lesz részetek... Vannak plusz technikák, amikkel elő lehet segíteni a dolgot, vagy növelni az intenzitást, de ezt a következő kommentben, ha van rá igény. Várom a véleményeket azoktól, akik már próbálták, vagy akik most próbálják először... Sok sikert!
#247   2009. 08. 28. péntek 08:26
mockba2005 mockba2005
Valóban így van...
Addig Én is őrülten kívánom, amíg el nem élvezek...
Tehát addig kellene, hogy a számba jusson, amíg még nem élveztem el. Ez nem nagyon megy, max úgy, ha nem a sajátom tölti meg a számat még az elélvezésem előtt...
de az meg egy más szituáció és még nem volt benne részem smile
#246   2009. 08. 27. csütörtök 22:48
X Törölt felhasználó (373379)
Ezzel voltam már én is így! Addig ok, míg nem élvezek.
#245   2009. 08. 27. csütörtök 14:25
leviatan leviatan
helló mindenkinek!

Kiprobálom mert ismeretlen-kiváncsi vagyok ! na ezek amik viszik elöre az embert.

További finom magömlést kivánok mindenkinek. finom .

UI:én is szeretem több fajtáját is vigyor5
 
... 79 80 81 82 83 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!