Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 77 78 79 80 81 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#304   2010. 02. 24. szerda 14:07
huncut kamionos huncut kamionos
gondolkodtam rajt hogy meg csinálom multkor egy csaj msnen kanálba élveztet
#303   2010. 02. 19. péntek 19:22
MmePrune MmePrune VIP Admin


Atum, az élet megteremtője
(Egy ősi, egyyptomi festményből)
Egy ősi, egyiptomi mítosz szerint a teremtő isten, Atum, egyedül lévén a világban, péniszét ingerelte és leszopta saját ondóját. Majd azt kiköpve, megalkotta az első nőt és az első férfit.. Egy ősi. szumer mítosz szerint Enki isten maszturbált és magömléséből származott az Eufrates és Tigris életadó folyója.
#302   2010. 02. 16. kedd 08:35
X Törölt felhasználó (388655)
A párom egyszer egy kellemes szopás után meglepett... Furcsa volt így csókolózni, de különös izgalommal töltött el.
#301   2010. 02. 16. kedd 00:52
tibika2 tibika2
Az ég álldjon Benneteket! Itt mindenki a faszról, meg spermáról beszél... Végre én is szeretném megpróbálni, de eddig nem mertem... Szerintem, biztos jobban csinálnánk ezt fiúk, hiszen mi tudjuk, hogy nekünk mi és hogyan jó!!! smile Van itt valaki tökös legény, aki nem csak beszél róla, de örömmel venné, ha kölcsönösen megpróbálnánk?! Igen, a saját cuccomat már kostoltam - egész érdekes, édeskésen egyedi... de milyen lehet a másiké?! Tudom, hogy ettől még senki nem lesz buzi, - ahogy a zöldség evéstől sem lesz vegetariánus... legfeljebb ÍNYENC smile ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 11. 17. kedd 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (464448)
2009. 11. 17. kedd 14:59
A múltkor, amikor a feleségem rendesen bekapta és keményre masszírozta orálisan, és elélveztem, akkor egy rendes adag a számba ment, le ugyan nem nyeltem le, de nem is undorodtam.
A kíváncsiság engem is hajt, nagyon érdekelne milyen lehet bekapni egy másik fiú farkát, és rendesen leszopni. Kipróbálnám már nagyon.
#300   2010. 02. 12. péntek 21:42
X Törölt felhasználó (735769)
én számba szeretem magamnak smile és ugy
#299   2010. 02. 09. kedd 15:32
hhuuu hhuuu
Ettől függetlenül a lekváros bukta-baszást csak ajánlani tudom smile
Utána meg eldöntöd hogy megeszed-e.
(Ez egy válasz claudius üzenetére (2010. 02. 07. vasárnap 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 07. vasárnap 10:26
Csak az a baj,hogy miután elélveztem,már nem vagyok kanos. nyes
#298   2010. 02. 07. vasárnap 10:26
claudius claudius
Csak az a baj,hogy miután elélveztem,már nem vagyok kanos. nyes
(Ez egy válasz hhuuu üzenetére (2010. 02. 07. vasárnap 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 07. vasárnap 07:34
Azért van ennek perverzebb oldala is. Én például egyszer egy lekváros buktát húztam a farkamra, ami annyira jó érzés volt (és nem kevésbé izgalmas), hogy szó szerint megdugtam, beleélveztem, aztán szépen megettem smile
De egyszer egy szendvicsemre élveztem rá, azt is megettem.
Mi mindenre képes az ember ha nagyon kanos smile
#297   2010. 02. 07. vasárnap 07:34
hhuuu hhuuu
Azért van ennek perverzebb oldala is. Én például egyszer egy lekváros buktát húztam a farkamra, ami annyira jó érzés volt (és nem kevésbé izgalmas), hogy szó szerint megdugtam, beleélveztem, aztán szépen megettem smile
De egyszer egy szendvicsemre élveztem rá, azt is megettem.
Mi mindenre képes az ember ha nagyon kanos smile
#296   2010. 02. 02. kedd 07:07
hhuuu hhuuu
Úgy látszik, csak te smile
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 02. 01. hétfő 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 01. hétfő 22:44
Csak én vagyok itt olyan aki inkább undorodik a saját cuccától? szomoru1

(jó lenne, ha NEM itt csetelnél félmondatokban! vagy privátban, vagy a Gg chat szobájában!) :tom ejnye1
#295   2010. 02. 01. hétfő 22:44
xRyderx xRyderx
Csak én vagyok itt olyan aki inkább undorodik a saját cuccától? szomoru1

(jó lenne, ha NEM itt csetelnél félmondatokban! vagy privátban, vagy a Gg chat szobájában!) :tom ejnye1
#294   2010. 01. 31. vasárnap 19:19
X Törölt felhasználó (42919)
Na igen a sperma. Ha masztizok néha én is van hogy a tenyerembe élveek és kinyalom... nem rossz.
#293   2010. 01. 30. szombat 23:50
xRyderx xRyderx
De ügyes vagy nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 30. szombat 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (735769)
2010. 01. 30. szombat 09:27
én számba szoktam bele verni ugy hogy közben nyalogatom a makkomat jo érzés smile
#292   2010. 01. 30. szombat 10:15
takimi takimi
nem lenyelem de nem undorodok tőlle
#291   2010. 01. 30. szombat 09:27
X Törölt felhasználó (735769)
én számba szoktam bele verni ugy hogy közben nyalogatom a makkomat jo érzés smile
#290   2010. 01. 25. hétfő 19:53
xRyderx xRyderx
Az én bari nőmnek annyi a baja vele hogy ha a szájába élvezek és közbe szopja is akkor a torkára menny a cucc és ugye ez egyenlő a félre nyeléssel.Ezen kívül semmi sincs,ízével nincs gondja,állagát meg szereti,főleg ha a puncijára is megy,szereti magát úgy kényeztetni.
(Ez egy válasz perverziok üzenetére (2010. 01. 25. hétfő 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 25. hétfő 13:21
nös fiu vagyok a párom nem engedi hogy a szájába élvezzek s nem értettem miért ezért kiprobáltam semmi külünöset nem tudok mondani se az izéröl se az állagárol nem tudom a nönek mi a baj a vele
#289   2010. 01. 25. hétfő 13:21
perverziok perverziok
nös fiu vagyok a párom nem engedi hogy a szájába élvezzek s nem értettem miért ezért kiprobáltam semmi külünöset nem tudok mondani se az izéröl se az állagárol nem tudom a nönek mi a baj a vele
#288   2010. 01. 21. csütörtök 21:27
ati0107 ati0107
Nos, írtam a múltkor, hogy a mostani csajom nem szereti az ízét, stb. A minap azt mondta, hogy szeretné megkóstolni, mert végülis az enyémet még nem kóstolta, és ízlett neki. Szóval, most már perverzkedhetek és együtt kóstolgathatjuk az anyagot smile Minden vágyam így teljesüljön smile
(Ez egy válasz ati0107 üzenetére (2010. 01. 06. szerda 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 06. szerda 14:18
Én szeretek csókolózni a partneremmel úgy, hogy a szájába élveztem és még nem nyelte le. Illetve szeretek ráélvezni a testére, utána lenyalni és úgy csókolózni. Viszont a mostani partnerem csak azt engedi, hogy az arcára vagy a testére élvezzek, mert nem szereti az ízét (mondjuk ettől több problémám ne legyen).
#287   2010. 01. 15. péntek 16:15
X Törölt felhasználó (217424)
Azt nagyon kedvelem amikor az arcom fölé térdel és a számba csöpögteti.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 12. kedd 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (464759)
2010. 01. 12. kedd 22:46
Kb 15 éve háton fekve masztiztam, jó sokáig elhúztam, és a végén akkorát lőttem, hogy egy része a számra érkezett... A következő már nem véletlen volt, "gyertyába" helyezkedtem, mielőtt elmentem, és úgy fejeztem be finom , azóta már a tenyeremből is felhörpintettem, de a csúcs az volt, amikor a kedvesem szájába engedtem, és utána Ő adta át nekem eljen . Arra még nem sikerült rábeszélnem, hogy miután szeretkeztünk, térdeljen az arcom fölé circling , de nem adom fel, időm és türelmem van bőven wink
#286   2010. 01. 13. szerda 07:18
hhuuu hhuuu
A gyertyás pózt én is próbáltam! Nem egyszer élveztem így az arcomra/számba smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 12. kedd 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (464759)
2010. 01. 12. kedd 22:46
Kb 15 éve háton fekve masztiztam, jó sokáig elhúztam, és a végén akkorát lőttem, hogy egy része a számra érkezett... A következő már nem véletlen volt, "gyertyába" helyezkedtem, mielőtt elmentem, és úgy fejeztem be finom , azóta már a tenyeremből is felhörpintettem, de a csúcs az volt, amikor a kedvesem szájába engedtem, és utána Ő adta át nekem eljen . Arra még nem sikerült rábeszélnem, hogy miután szeretkeztünk, térdeljen az arcom fölé circling , de nem adom fel, időm és türelmem van bőven wink
#285   2010. 01. 12. kedd 22:46
X Törölt felhasználó (464759)
Kb 15 éve háton fekve masztiztam, jó sokáig elhúztam, és a végén akkorát lőttem, hogy egy része a számra érkezett... A következő már nem véletlen volt, "gyertyába" helyezkedtem, mielőtt elmentem, és úgy fejeztem be finom , azóta már a tenyeremből is felhörpintettem, de a csúcs az volt, amikor a kedvesem szájába engedtem, és utána Ő adta át nekem eljen . Arra még nem sikerült rábeszélnem, hogy miután szeretkeztünk, térdeljen az arcom fölé circling , de nem adom fel, időm és türelmem van bőven wink
 
... 77 78 79 80 81 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!