Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 75 76 77 78 79 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#344   2010. 08. 29. vasárnap 21:46
Fruty Fruty
Nekem volt egy pasim aki imádta kinyalni, kiszívni belőlem a saját spermáját. Játszottunk többször olyat is, h belémélvezett és kicsi pihi után kezdtük a 69 et. Ilyenkor pill alatt telespriccelte a számat. huuuu, most is felizgat a gondolata.
#343   2010. 08. 20. péntek 07:44
jason666 jason666
Szia! Sajna ez nem megoldható, mert hát bár róla lenyalhatom a magamét, de egy 3. fél nála ki van zárva!
(Ez egy válasz anonym666 üzenetére (2010. 08. 13. péntek 03:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 13. péntek 03:08
hy jason. engemn is érdekelne a másik íz. legyen ott párod is ha gondolod. úgy sztem izgibb. lenne egykét ötletem. én nemnyúlok párodhoz. nekem is van nőm. csak ha gondolod akkor kipróbálhatod a másaik sperma ízt. engem is érdekelnme másik. nemvagyok meleg meg semmi ien. csak érdeklődöm énis de eddig seholsem jártam sikerrel. és nemis akarom hogy párom megtudja ezt. de veled szivesen kipróbálnám és úgy hogy a nőd is ottvan. ha gondolod akkor megbeszélhetjük. izgató lenne. de csak ha gondolod
#342   2010. 08. 16. hétfő 21:57
gb18 gb18
Egyedül nem olyan izgi, a páromat meg sajnos ritkán tudom rávenni, (ki érti ezt?! confused ) de tegnap szex után a hasára élveztem és felnyaltam, aztán még őt is kinyaltam. Jó volt! smile
#341   2010. 08. 13. péntek 03:08
anonym666 anonym666
hy jason. engemn is érdekelne a másik íz. legyen ott párod is ha gondolod. úgy sztem izgibb. lenne egykét ötletem. én nemnyúlok párodhoz. nekem is van nőm. csak ha gondolod akkor kipróbálhatod a másaik sperma ízt. engem is érdekelnme másik. nemvagyok meleg meg semmi ien. csak érdeklődöm énis de eddig seholsem jártam sikerrel. és nemis akarom hogy párom megtudja ezt. de veled szivesen kipróbálnám és úgy hogy a nőd is ottvan. ha gondolod akkor megbeszélhetjük. izgató lenne. de csak ha gondolod
#340   2010. 07. 28. szerda 13:20
X Törölt felhasználó (746683)
Jól van na, ha nem hát nem...
#339   2010. 07. 27. kedd 13:47
X Törölt felhasználó (746683)
Nem tudom van-e olyan férfi aki nem kóstolta???
#338   2010. 07. 26. hétfő 17:52
madmaximum madmaximum
én rendszeresen kinyalom a barátnőm puncijábol, vagy bele a szájába és aztán visszacsorgatja a számba....vagy lenyeli és utána csokolozás....hmmm...nagyon finom
#337   2010. 07. 25. vasárnap 22:50
Rozsomák Rozsomák VIP
Tegnap előtt szex közben párom azt kérte, verjem a mellére. Mikor éreztem, hogy közel a vég vigyor0 kiszálltam és fölé álltam, erre elkezdett szopni. Kész, szinte azonnal elmentem, kirántottam a szájából, de az első cseppek akkor is a szájába spricceltek, majd a többi a mellére. Annyira izgató volt a szitu, hogy azonnal visszadugtam a puncijába és eléggé szenvedéjesen megdugtam wink . Azt mondta nem fog elmenni....tévedett. De vele együtt én is elmentem ismét. Ezután egymásra feküdtünk, kettőnk mellén a meleg sperma. Én meg lecsókolgattam az álláról, ajkáról és szájából az első adagot. Finom volt.
De általában, minden szopás után csókolozom vele, márpedig szopni nagyon szeret finom így elég sokszor előfordul szerencsére.
#336   2010. 07. 24. szombat 13:45
X Törölt felhasználó (98468)
Ez a téma engem is felizgatott elkezdtem fantáziálni .Legközelebbi akció után lehet hogy kinyalom ami úgyis kijönne csak nem tudom hogy reagálna rá a barátnőm.Sajátomat már meg kóstoltam de utána már nem annyira kívántam mint előtte.
#335   2010. 07. 18. vasárnap 01:10
X Törölt felhasználó (23078) VIP
Én próbáltam már gyeryában, úgy is, hogy a markomba vertem, a párom szájából, arcáról testéről is. Legutóbb a gyümölcsturmixba vertem bele. Mind izgi és jó!
#334   2010. 07. 16. péntek 15:34
jason666 jason666
Imádom a saját ízem, finom nagyon! finom Próbáltam már én is a gyertyás pózt, és legutóbb a barátnőm hasára élveztem, ahonnan lenyaltam az egészet, és hosszan csókolóztam vele. worship isteni volt
Másét még nem kóstoltam, de érdekelne!
#333   2010. 07. 14. szerda 12:19
X Törölt felhasználó (467170)
Próbáld ki arcra nagyon jó!!
(Ez egy válasz zsolti19 üzenetére (2010. 07. 13. kedd 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 13. kedd 20:27
én is próbáltam már, gyertya pózba a falnak támaszkodva. és kivertem.. egyenesen az arcomra és a számba jött az egész:P próbáljátok ki:P
#332   2010. 07. 14. szerda 11:34
sandcrawler025 sandcrawler025
Én eddig csak úgy próbáltam, hogy rávertem a combomra, vagy bele a kezembe, belemártottam egy ujjamat és lenyaltam róla. Semmi különös vagy rossz íze nem volt.
A gyertyát én is szeretem, bár én a mellkasomra/nyakamra szoktam élvezni, arcra még nem próbáltam.
#331   2010. 07. 13. kedd 20:27
zsolti19 zsolti19
én is próbáltam már, gyertya pózba a falnak támaszkodva. és kivertem.. egyenesen az arcomra és a számba jött az egész:P próbáljátok ki:P
#330   2010. 07. 09. péntek 08:17
X Törölt felhasználó (42823)
Üdv lányok, hölgyeim!
Én leginkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban. Sok hozzászólás van itt, de női alig. Érdekelne, hogy titeket hölgyeim izgat, érdekel, tetszik, bejön, nem tetszik, undorító(stb stb stb) ha egy pasi lenyeli a sajátját.
Nekem spec semmi bajom a sajátommal. Szívesen kinyalom a barátnőm puncijából, vagy elcsókolózok vele miután a szájába élveztem. Nekem bejön és ő se tiltakozik. De érdekelne, hogy nektek milyen ez hölgyeim?
Ha jár erre felé női fórumozó elmondhatná a véleményét, érdekelne.
Illetve ha már itt tartunk. Lányok, ti szeretitek a puncitok izét? Egyáltalán lenyaljátok kezetekről, párotok farkáról?
#329   2010. 07. 06. kedd 12:27
X Törölt felhasználó (465273)
szerintem nem kell félni kipróbálni. bajod nem lesz tőle az tuti, amúgy meg akkora érzés, hogy nekem feláll tőle a farkam megint...
#328   2010. 07. 06. kedd 09:10
hhuuu hhuuu
Néha csináltam úgy hogy valami kajába vertem a farkam, amit utána megettem. Nem rossz smile
De az örök kedvenc a pezsgő! Verd bele gy pohárba, öntsd fel pezsgővel, és fenékig smile
#327   2010. 07. 02. péntek 21:05
X Törölt felhasználó (217424)
Ne kezd jó sokkal! Először csak mártsd bele az ujjad és nyald le róla,vagyis kóstold meg.Ha jónak találod az ízét mindent bele,de ha nem,akkor ne erőltesd.
(Ez egy válasz anonym666 üzenetére (2010. 07. 02. péntek 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 02. péntek 20:57
mesélne valaki hogy mégis mien lenyelni? sztem hamár erről van szó akkor legyen jó sok belőle. én úgy gondolom. csak nemtom hogyan lehetne jó sok belőle egyszerre.
#326   2010. 07. 02. péntek 20:57
anonym666 anonym666
mesélne valaki hogy mégis mien lenyelni? sztem hamár erről van szó akkor legyen jó sok belőle. én úgy gondolom. csak nemtom hogyan lehetne jó sok belőle egyszerre.
#325   2010. 07. 02. péntek 19:20
vazelinator vazelinator VIP Admin
csajoknak, meleg fiuknak, kíváncsi fiuknak idáig nem volt baja belőle. s vannak pár milliárdnyian.
ess túl rajta! próbáld ki, ha szeretnéd.
s írd le milyen volt még ha rossz is akkor is smile
(Ez egy válasz anonym666 üzenetére (2010. 07. 02. péntek 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 02. péntek 16:51
egy kis bátorításra van szügségem. szeretném, de nem merem még. és nemtom mire számítsak hogy mien lesz. bunkók kíméljenek.
 
... 75 76 77 78 79 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!