Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 73 74 75 76 77 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#384   2011. 07. 23. szombat 07:27
X Törölt felhasználó (765079)
Csatlakozom a "punciból kinyalósok" táborához. Akik kíváncsiak, de picit viszolyognak a dologtól, de esetleg van lehetőségük partner segítségét kérni, akkor szerintem ez a legjobb módszer. Ha te már túl is vagy az orgazmuson és úgy érzed, hogy az "ihlet" is elszállt, de a párod ott van teletöltött puncival, hát tutira újra megjön a kedved hozzá. Az első ilyen élményem teljesen spontán jött, utólag gondolkodtam el, hogy mit is csináltam. Utána én már rákaptam... volt ciciről lenyalós dolog is és jó módszer (ha valaki jól tudja magát kontrollálni) az időben megszakított masztizás, de ehhez nagyon jól kell érezni, hogy mikor nincs még orgazmus, viszont anyag csordogál bőven vigyor0 Egyetlen egyszer én is megtapasztalhattam, hogy milyen orális szex után a lánnyal csókolózni... pár éve volt, de még most is emlékszem rá...szerintem ebben a témában ez jelenti a csúcsot!
(Ez egy válasz 61karcsi üzenetére (2011. 04. 29. péntek 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 29. péntek 16:45
Én előtte mindig szólók neki, hogy perverzkedjünk egy kicsit. Akkor a vége előtt ő jön felülre és úgy élvezek el, pihenünk egy kicsit ( ilyenkor megy el a kedved már tőle hogy kinyald ), de ekkor szép lassan elkezd felfelé araszolni és ráül a számra belecsorgatja sőt még kicsit erölkődik és ki is nyomja amit tud. Szép lassan kifolyik mind lenyelem megfordítom és úgy nyalom a következő élvezésig. Szuper. Csak az a baj, hogy ő nem akar már ilyenkor csókolózni, pedig jó lenne így megosztani vele is.
Próbáld ki szerintem jó lesz így.
#383   2011. 07. 23. szombat 06:53
MANO28 MANO28
néha kel és jó !! crazya
#382   2011. 07. 22. péntek 22:45
X Törölt felhasználó (448579)
Sziasztok!
Én sokáig nem is gondoltam rá, hogy megkostoljam, de miután végigolvastam sok hozzászólást kedvet kaptam hozzá.Szerintem olyan az ize mint a nyers tojásfehérje.
#381   2011. 06. 19. vasárnap 11:59
babyfac babyfac
az elmúlt éjjel megkóstoltam és nem haltam bele. igaz annyira nem is ízlett, őszintén szólva olyan semmilyen volt.
#380   2011. 05. 30. hétfő 17:46
MANO28 MANO28
Sziasztok én kb 15perce vertem ki egy nagy farkat ! egy pohárba nagyon finom volt !!! crazya
#379   2011. 05. 15. vasárnap 17:48
X Törölt felhasználó (98468)
De az nem a sajátod volt.Igazából ha az ember be van indulva sok mindent megcsinál de ha elment már nem is akarja például a saját lenyelését.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 15. vasárnap 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804056)
2011. 05. 15. vasárnap 16:07
Sziasztok
Én diák koromban poénkodtam az osztálytársammal gyakorlaton,hogy ki, mit ,mennyiért tenne meg.
A kérdés az volt mennyiért szopnál le egy fiút?Elötte meg sem fordult ilyen a fejemben,de akkor hirtelen azt mondtam: akár ingyen is.Erre ő igen akkor itt most tedd meg,vagy csak a szád nagy?!Elmentünk egy félreeső helyre és megtettem.Mondhatni nagyon tetszett!!!Nem szoptam sokáig csak kipróbálás szinten.Délután megbeszéltük találkozunk nálunk ésbefejezzük.Igy is lett,69 felállásban játszottunk egymással és a számba élvezett!Marha jó volt!!!Utána rendszeresen találkozgattunk....de ennek már vagy 15 éve.
#378   2011. 05. 15. vasárnap 16:07
X Törölt felhasználó (804056)
Sziasztok
Én diák koromban poénkodtam az osztálytársammal gyakorlaton,hogy ki, mit ,mennyiért tenne meg.
A kérdés az volt mennyiért szopnál le egy fiút?Elötte meg sem fordult ilyen a fejemben,de akkor hirtelen azt mondtam: akár ingyen is.Erre ő igen akkor itt most tedd meg,vagy csak a szád nagy?!Elmentünk egy félreeső helyre és megtettem.Mondhatni nagyon tetszett!!!Nem szoptam sokáig csak kipróbálás szinten.Délután megbeszéltük találkozunk nálunk ésbefejezzük.Igy is lett,69 felállásban játszottunk egymással és a számba élvezett!Marha jó volt!!!Utána rendszeresen találkozgattunk....de ennek már vagy 15 éve.
#377   2011. 05. 11. szerda 14:52
Szokratesz Szokratesz
Ilyet én is csináltam egyszer a barátnőm kérésére, meg is tetszett, sajna azóta nem, pedig szívesen megismételném ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 01. vasárnap 03:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (791046)
2011. 05. 01. vasárnap 03:16
az nagyon izgató lehet,ha egy pasi a saját szájába veri és lenyeli! volt olyan fiúm,aki a számban ment el,és kérte,csurgassam át,meg engedjem a hasára,ő meg kenegette magán,na,ettől megint beindultam,és olyat masztiztam előtte,a cickóimmal a számban,nem érhetett hozzám,ettől egy hatalmasat spriccelt.
#376   2011. 05. 10. kedd 18:49
jason666 jason666
Jó volna már másét is ízlelni! finom
#375   2011. 05. 10. kedd 17:25
ggate11 ggate11
én is le szoktam nyelni, általában úgy, hogy amikor már majdnem elmennék, visszatartom - ilyenkor jön anyag, de az érzés megmarad, szóval nincs az az undor-dolog. ha sokat nyújtok, elérem a farkam a számmal/nyelvemmel, de az a legjobb, amikor gyertyaállásból beterítem a barátnőm arcát és a sajátomat
#374   2011. 05. 01. vasárnap 03:16
X Törölt felhasználó (791046)
az nagyon izgató lehet,ha egy pasi a saját szájába veri és lenyeli! volt olyan fiúm,aki a számban ment el,és kérte,csurgassam át,meg engedjem a hasára,ő meg kenegette magán,na,ettől megint beindultam,és olyat masztiztam előtte,a cickóimmal a számban,nem érhetett hozzám,ettől egy hatalmasat spriccelt.
#373   2011. 04. 30. szombat 17:58
X Törölt felhasználó (217424)
Ez a történet olyan mint ha rólunk szólna,mi is így szoktuk.Elolvastam és izgalomba is jöttem.
(Ez egy válasz 61karcsi üzenetére (2011. 04. 29. péntek 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 29. péntek 16:45
Én előtte mindig szólók neki, hogy perverzkedjünk egy kicsit. Akkor a vége előtt ő jön felülre és úgy élvezek el, pihenünk egy kicsit ( ilyenkor megy el a kedved már tőle hogy kinyald ), de ekkor szép lassan elkezd felfelé araszolni és ráül a számra belecsorgatja sőt még kicsit erölkődik és ki is nyomja amit tud. Szép lassan kifolyik mind lenyelem megfordítom és úgy nyalom a következő élvezésig. Szuper. Csak az a baj, hogy ő nem akar már ilyenkor csókolózni, pedig jó lenne így megosztani vele is.
Próbáld ki szerintem jó lesz így.
#372   2011. 04. 29. péntek 16:45
61karcsi 61karcsi
Én előtte mindig szólók neki, hogy perverzkedjünk egy kicsit. Akkor a vége előtt ő jön felülre és úgy élvezek el, pihenünk egy kicsit ( ilyenkor megy el a kedved már tőle hogy kinyald ), de ekkor szép lassan elkezd felfelé araszolni és ráül a számra belecsorgatja sőt még kicsit erölkődik és ki is nyomja amit tud. Szép lassan kifolyik mind lenyelem megfordítom és úgy nyalom a következő élvezésig. Szuper. Csak az a baj, hogy ő nem akar már ilyenkor csókolózni, pedig jó lenne így megosztani vele is.
Próbáld ki szerintem jó lesz így.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 29. kedd 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (98468)
2011. 03. 29. kedd 18:08
Az elején gyakran azt tervezem hogy kinyalom belőle annyira be vagyok indulva de ha már elmentem elmegy a kedvem tőle.talán ha a párom is benne lenne de nem nagyon rajongott érte mikor említettem neki a tervem pedig szinte mindig mindenbe benne van ha beindul.Talán majd egyszer .
#371   2011. 04. 25. hétfő 16:47
álmaimfarka álmaimfarka
Szeretem saját előnedvem szopogatni az ujjamról, sajnos még nem sikerült a számba spriccelni.
#370   2011. 04. 16. szombat 19:54
fazonkirály fazonkirály VIP
én általában lenyelem
#369   2011. 03. 29. kedd 18:08
X Törölt felhasználó (98468)
Az elején gyakran azt tervezem hogy kinyalom belőle annyira be vagyok indulva de ha már elmentem elmegy a kedvem tőle.talán ha a párom is benne lenne de nem nagyon rajongott érte mikor említettem neki a tervem pedig szinte mindig mindenbe benne van ha beindul.Talán majd egyszer .
#368   2011. 03. 17. csütörtök 13:01
X Törölt felhasználó (34131)
...és egyértelműen az önszopás vagy szájba spriccelés a tuti, próbáltam pohárba vagy kézbe is és onnan hörpinteni-nyalogatni, de egyik sem volt az igazi...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 13. vasárnap 13:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (796598) VIP
2011. 03. 13. vasárnap 13:28
Életem legszebb napja volt mikor végre sikerült a saját számba spriccelnem, nekem is gyertyábol jött össze a dolog, az íze meg szerintem nagyon is jó volt!!!
#367   2011. 03. 13. vasárnap 13:28
X Törölt felhasználó (796598) VIP
Életem legszebb napja volt mikor végre sikerült a saját számba spriccelnem, nekem is gyertyábol jött össze a dolog, az íze meg szerintem nagyon is jó volt!!!
#366   2011. 02. 28. hétfő 20:01
mester01 mester01
Volt már olyan, hogy miután a szájába élveztem csókolóztam vele és olyan is, hogy utána átcsurgatta az én számba.de különösebben nem izgat a dolog.
#365   2011. 02. 27. vasárnap 18:28
Woodpecker Woodpecker
Én már nyeltem le ,gyertyaállásból leengedem a csipőm a szám fölé.Sajnos bekapni már nem tudom schmoll2
 
... 73 74 75 76 77 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!