Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 74 75 76 77 78 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#364   2011. 02. 21. hétfő 13:54
huncut kamionos huncut kamionos
hmmm hát én csak egy csajnak kanálba vertem msnen de azt teli lett a csaj be kapta volna de volt ki velem etette volna meg
#363   2011. 02. 20. vasárnap 13:17
X Törölt felhasználó (23078)
Hm! Ez nem is rossz dolog. Engem izgat, ha a csaj arcát telespriccelem, majd csókolózunk, lenyalom.
Próbáltam már gyertyában is, az sem rossz, de ami igazán ínyenc, az az volt, mikor a gyümölcsturmixba vertem bele.
Na az nagyon finom volt!
#362   2011. 02. 19. szombat 17:26
xxx69F xxx69F
Szerintem az enyém is finom, néha a maradékot lenyalom az ujjamról....
#361   2011. 02. 19. szombat 15:00
X Törölt felhasználó (25577)
Minden probléma nélkül kinyalom a páromból a spermámat..sőt..hm smile
A csók a végén meg alap teliszájjal!
#360   2011. 02. 12. szombat 11:11
Gurul Gurul
Nálunk sem probléma, ha nekem is jut az anyagomból. Van mikor szerelmem szájában megyek el és csókolózunk utána, de olyan is akad mikor én nyalizom fel róla és úgy kapja a csókokat. A legjobban viszont azt szeretjük mikor már élveznék gyorsan kiugrom belőle és ami kicsordul azt a szájába engedem majd úgy folytatjuk heves csókolózással. Ilyenkor eszméletlenül felpörgünk és hatalmas a végső élvezet.

Szoktak sokan az ízével is foglalkozni, hogy ananász stb. megváltoztatja. Hát a múltkor beteg voltam és valami szirupot kellett innom a torkomra, na attól olyan édes lett az anyagom mint a méz. (Jó, annyira nem, de nagyon kellemes ízű volt.)
#359   2011. 02. 11. péntek 15:39
Fruty Fruty
Vasárnap buliban voltunk. Igazából inkább beszélgetős összejövetel volt. De volt a társaságban egy szabadszájú csaj is. Neki minden a sex körül forgott. A pasimnak nagyon bejött, felizgatta őt a csaj és annak a gondolata, hogy vele szemben ülök egy szoknyába, az aztal alatt elkezdett izgatni a lábával. Elöször elhúzódtam, de belementem a játékba. bugyiba voltam, meg combfixben. Egyre jobban izgatott a játék. A csaj kiszúrta, h mit csinálunk és figyelt. pár perc múlva odajött és a fülembe súgta, h van fent egy szoba folytassuk ott. Nem mondtam nemet. Mintha mi sem történ volna felmentem én és kicsit később a pasim. addigra már retentő nedves voltam. Izgatott az is, h a csaj tudja, h mi dugunk (megfordult a fejemben az is, h mi lenne, ha bejönne) NEm jött.
A pasim dugott, dugott és néha szoptam és közben ujjazott, nagyon izgi volt, idegen ágy, illatok (most is benedvesedek)
Azt kérte a pasim, h szeretne belémélvezni......................megengedtem neki................belémspriccelt és közben zihált (szerintem hallották, de nem érdekelt) majd kivette és élkezdett nyalni, ekkor olyat éreztem mint még soha. Feszített, lüktetett, és éreztem, h folyok, nem csak a geci hanem én is. Ő csak nyalt és nyalt! Folyt az arcán a sperma és az én nedvem is........ Azóta esténként ezzel az élménnyel alszom el,és nedves puncival.
#358   2011. 02. 09. szerda 15:22
mazo mazo
Magamtól miért undorodnék, főleg ha ez kölcsönösen tetszik mindkettőnknek!!??
#357   2011. 01. 31. hétfő 20:53
61karcsi 61karcsi
Nekem is volt egy csajom aki a szájából nekem adta, szupi volt!
De imádom a punciból, popsiból, a vágatból a kezéből, vagy a testéről felnyalni!
Viszont ha egyedül csinálom nem igen megy, úgy nem olyan jó.
#356   2011. 01. 27. csütörtök 14:48
sonder67 sonder67
nem rossz az...az ember ha nem fogadja el magát, akkor mit akar a másiktól? smile
#355   2011. 01. 27. csütörtök 14:24
X Törölt felhasználó (758512)
egyedül nem olyan jó. de rászoltam spriccelni a puncijára és úgy nyalom ki. na ugy már jó.
#354   2010. 10. 04. hétfő 18:29
rmisi rmisi
Hát igen, mi pasik csak dumálunk róla, de amikor először hoz minket össze a sors egy ilyen huncut lánnyal, mint amilyen Te is lehetsz... Szerencsére ez nekem összejött és amikor csak eszembe jut... smile
(Ez egy válasz Fruty üzenetére (2010. 09. 24. péntek 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 24. péntek 17:47
Sziasztok! Az én pasim is mindig dumált róla, h milyen jó lenne, meg milyen az íze, de ő sem akarta lenyalni rólam miután elment. Egyszer amikor leszoptam nem nyeltem le hanem meglepiből elkezdem az arcára, szájára csorgatni a számból és közben veretem az akkor még nem megduzzadt farkát. Nagyon gyorsan megdagadt, és megfogta a fejem és a szájára húzta a számat és kinyalta a számból! Abban a pillanatban azt éreztem, ha MOST belémhatolna sikítva élveznék. De inkább vertem neki, Megint elélvezett. Azóta nyaggat, h megint megint, de megigértem, neki, h meglepi lesz majd!
#353   2010. 09. 30. csütörtök 05:46
X Törölt felhasználó (458947)
én simán bele élvezek a számba smile nyami
#352   2010. 09. 24. péntek 17:47
Fruty Fruty
Sziasztok! Az én pasim is mindig dumált róla, h milyen jó lenne, meg milyen az íze, de ő sem akarta lenyalni rólam miután elment. Egyszer amikor leszoptam nem nyeltem le hanem meglepiből elkezdem az arcára, szájára csorgatni a számból és közben veretem az akkor még nem megduzzadt farkát. Nagyon gyorsan megdagadt, és megfogta a fejem és a szájára húzta a számat és kinyalta a számból! Abban a pillanatban azt éreztem, ha MOST belémhatolna sikítva élveznék. De inkább vertem neki, Megint elélvezett. Azóta nyaggat, h megint megint, de megigértem, neki, h meglepi lesz majd!
#351   2010. 09. 24. péntek 17:13
X Törölt felhasználó (217424)
Ezért szeretem én inkább a másét .Ha magamnak csinálom miután elélveztem már nem igazán van hozzá kedvem,de ha egy másik srácnak szopom és a számba,vagy arcomba élvez,és én ugye ekkor még nem mentem el,ugyanolyan felspanolt állapotban vagyok,tehát nem megy el a kedvem tőle.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 24. péntek 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (467170)
2010. 09. 24. péntek 16:27
Ez nálam is így van, előtte szoktam néha kívánni, de amikor gyertyában az arcomra, számba élvezek már nem mindíg akarom lenyelni
#350   2010. 09. 24. péntek 16:27
X Törölt felhasználó (467170)
Ez nálam is így van, előtte szoktam néha kívánni, de amikor gyertyában az arcomra, számba élvezek már nem mindíg akarom lenyelni
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 12. vasárnap 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (415476)
2010. 09. 12. vasárnap 19:04
hat most olvasgatom hogy miket is irtatok ide. engem is vonz hogy milyen a sperma ize. probaltam mar a kezembe elvezni meg gyertyat is, csakhogy engem az elelvezesem elott erdekel ez a dolog mikor elvezek el akkor mar nem igy a gyertyanal is mikor mar kezd kilovelni belolem mindig szinte akaratlanul is de elhuzom magam. maga a gondolathoz is kell par szexmentes nap hogy igazabol kanos legyek.
#349   2010. 09. 12. vasárnap 19:04
X Törölt felhasználó (415476)
hat most olvasgatom hogy miket is irtatok ide. engem is vonz hogy milyen a sperma ize. probaltam mar a kezembe elvezni meg gyertyat is, csakhogy engem az elelvezesem elott erdekel ez a dolog mikor elvezek el akkor mar nem igy a gyertyanal is mikor mar kezd kilovelni belolem mindig szinte akaratlanul is de elhuzom magam. maga a gondolathoz is kell par szexmentes nap hogy igazabol kanos legyek.
#348   2010. 09. 08. szerda 09:29
X Törölt felhasználó (731322)
szájába élvezek,nem nyeli le.hosszasan csókolózunk és átadja.jobb mint lenyalni róla.kinyalni a puncibol nem engedi,mondván az övé.igazából élvezi a meleg nedűt.
#347   2010. 09. 07. kedd 15:27
X Törölt felhasználó (34131)
hát igen, elég pár hónap barátnős élet és az ember borzasztóan be tud rozsdásodni...
(Ez egy válasz hhuuu üzenetére (2010. 09. 06. hétfő 19:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 06. hétfő 19:08
Hosszú idő után először megint meg tudtam nyalni a makkomat smile Elég nehéz volt elérni, de még egy kis gyakorlás, és a számba élvezhetek smile
Régen a fél farkam be tudtam kapni, az volt az igazi! smile Akkor jöttem rá hogy szeretem szopni magam smile
#346   2010. 09. 06. hétfő 20:47
X Törölt felhasználó (768733)
imádom puncibol és csokkal is smile
#345   2010. 09. 06. hétfő 19:08
hhuuu hhuuu
Hosszú idő után először megint meg tudtam nyalni a makkomat smile Elég nehéz volt elérni, de még egy kis gyakorlás, és a számba élvezhetek smile
Régen a fél farkam be tudtam kapni, az volt az igazi! smile Akkor jöttem rá hogy szeretem szopni magam smile
 
... 74 75 76 77 78 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!