Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#284   2010. 01. 06. szerda 14:18
ati0107 ati0107
Én szeretek csókolózni a partneremmel úgy, hogy a szájába élveztem és még nem nyelte le. Illetve szeretek ráélvezni a testére, utána lenyalni és úgy csókolózni. Viszont a mostani partnerem csak azt engedi, hogy az arcára vagy a testére élvezzek, mert nem szereti az ízét (mondjuk ettől több problémám ne legyen).
#283   2010. 01. 06. szerda 10:36
X Törölt felhasználó (259500) VIP
Önmagunk elfogadása szerintem alapvető feladat az életünkben. Aki ezt igyekszik elkerülni, sok kellemetlenségben lesz része élete folyamán. Az európai "civilizáció" katolikus dogmatikája jól beprogramozta társadalmunkat a polaritásba. Vagy fehér vagy fekete. Vagy egészséges vagy buzi. Őrület. Tombol a szélsőségek nézete. Szerintem nincs semmi abban, ha valaki izgatónak találja azt a részét a testének, amely részben egy új élet forrása. Az új élet forrása akkor gusztustalan és megvetendő téma vagy mi? smile Én még nem kóstoltam eddig, de szerelmeskedés közben egyszer majd sor kerül rá bizonyára. Izgalmas és felszabadító. Az is "csak" én vagyok. Persze nem kiforgatni szavaimat. A széklet és vizeletnek más szerepe van. Az a tisztulással és a felesleges elhagyásával analóg. Azzal semmi dolgunk, hisz pont azért "hagyjuk" el. Ezen gondolkozzunk el: bűn-e szeretni magunkat. Aki továbbmegy ezen a szálon: bűn-e szeretni egymást? Nemtől függetlenül. Rossz hír a mocskolódóknak: buzi sem vagyok, bár sok meleg ismerősöm tisztább lelkű , mint a nagy átlag. Ez feltűnő...
Szóval mindenki tegye amit szeret. Csak próbáljunk meg a természetes gondolkodást előtérbe helyezni az elidegenedéstől meg tartózkodni, főleg ha megunkról van szó. Hova jutottunk emberek smile Ugye? Már magunkat is undorítónak tartjuk?!
#282   2009. 12. 21. hétfő 07:08
hhuuu hhuuu
Igazából szerintem irtó hülyén nézhettem ki smile
(Ez egy válasz sophie29 üzenetére (2009. 12. 20. vasárnap 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 20. vasárnap 19:50
Azért ezt megnéztem volna wow1
#281   2009. 12. 20. vasárnap 19:50
sophie29 sophie29
Azért ezt megnéztem volna wow1
(Ez egy válasz hhuuu üzenetére (2009. 12. 19. szombat 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 19. szombat 14:41
Azok a régi szép idők mikor még le tudtam szopni magam smile
Voltam olyan hajlékony, hogy a farkam végét be tudtam kapni. Párszor a saját számba élveztem, és nem mondanám hogy rossz volt smile
Meg kell mondjam: jól szopok smile
#280   2009. 12. 20. vasárnap 11:16
tomponia tomponia
én imádom kinyalni a puncit, miután telespricceltem
#279   2009. 12. 19. szombat 14:41
hhuuu hhuuu
Azok a régi szép idők mikor még le tudtam szopni magam smile
Voltam olyan hajlékony, hogy a farkam végét be tudtam kapni. Párszor a saját számba élveztem, és nem mondanám hogy rossz volt smile
Meg kell mondjam: jól szopok smile
#278   2009. 12. 12. szombat 18:33
DrDexter DrDexter
Az a baj sokakkal , hogy csak a péniszre kiváncsiak, nem pedig a folytatódó testre vagy arcra, ami férfi... Gloryholeal meg lehetne oldani..
#277   2009. 11. 23. hétfő 23:09
FélénkDeBuja FélénkDeBuja
Én a helyedben nem rögtön a szopás témájával indítanék vigyor0 Szerintem először csak probálkozzatok azzal, hogy a párodról vagy -ból nyalod magad. Sok minden kiderül abból, arra az ötletre hogy reagál. Ha már attól is idegenkedik, akkor lassíts! Viszont ha neki is tetszik, pláne izgatja, hogy szereted a spermát, akkor szép lassan lehet pedzegetni azt is, mi lenne, ha te játszadoznál egy fasszal.
És az is előfordulhat, hogy már a sajátodat megkóstolását sem tartod jó ötletnek, és csak egy jó fantázia marad az egész. Jobb erre a pároddal kettesben rájönni, mint amikor már ott terdelsz egy ágaskodó fasz előtt....
#276   2009. 11. 23. hétfő 13:07
korekt korekt
(NEM társkereső rovat!) felkialtas ejnye1
#275   2009. 11. 20. péntek 19:58
madmaximum madmaximum
én rendszeresen, legutóbb a barátnőm csorgatta át a szájából a számba...finom volt smile
#274   2009. 11. 20. péntek 19:31
DrDexter DrDexter
Hát én nehezen hiszem, hogy bárki is (könnyen) találna olyan jólelkű szintén kiváncsi heterót aki csak annyit tenne, hogy belespriccelne a szájába vagy az arcára...
#273   2009. 11. 19. csütörtök 10:16
csubi80 csubi80
Azt én is szívesen kipróbálnám, hogy egy lányba beleélvezek, majd a párja kinyalja belőle, vagy fordítva. De akár egy kíváncsi heteró arcára, szájába is szívesen. A sajátomat én is kóstoltam már, több, mint egy métert spriccelek, mondjuk így könnyű.. smile Akit érdekel, szívesen beszélgetek róla privátban.
#272   2009. 11. 17. kedd 16:06
X Törölt felhasználó (464448)
Ja és azt nem is írtam, hogy az lenne a legjobb ha lenyalhatnám egy lányról, akire egy fiú élvezett rá, persze előtte együtt szopni...
#271   2009. 11. 17. kedd 14:59
X Törölt felhasználó (464448)
A múltkor, amikor a feleségem rendesen bekapta és keményre masszírozta orálisan, és elélveztem, akkor egy rendes adag a számba ment, le ugyan nem nyeltem le, de nem is undorodtam.
A kíváncsiság engem is hajt, nagyon érdekelne milyen lehet bekapni egy másik fiú farkát, és rendesen leszopni. Kipróbálnám már nagyon.
#270   2009. 11. 13. péntek 18:14
X Törölt felhasználó (463934)
gyorisrac3: Valahogy én is így vagyok ezzel. Nem vagyok homosexuális, de nagyon izgat a dolog. Kipróbálnám és is szívesen, milyen lehet leszopni egy farkat. Sajátomat nem szoktam lenyelni,igaz próbáltam párszor, de mire elélvezem már nem izgat a dolog, ugyanúgy mint tomi147-et sem.
#269   2009. 11. 13. péntek 16:36
X Törölt felhasználó (42315)
az enyemet en sem szeretem nem hajt a vagy hogy lenyeljem, sajat magamat leszopnam, de testi adotssagok nincsenek hozza, mast mar szoptam es barmikor megtennem megim, itt a forumon mar lebuziztak, akkor zavart most mar nem, lehet tenleg meleg vagyok, nem tudom, mar nem zavar
szopni nagyon jo, nem a geci ize nem az amikor elevez hanem elotte egy szep borotvalt allo fasz, nem kell nagyon kemeny legyen de jo fogas legyen rajta ahogy kiverem neki, aki nem probalta nem tud megerteni
#268   2009. 11. 12. csütörtök 23:07
FélénkDeBuja FélénkDeBuja
Szia! Élvezz a puncijába és nyald ki onnan finom Mi mindkettőt rendszeresen csináljuk barátnőmmel, a spermával teli csókolózást és a punciból kinyalást is, mindkettőt nagyon élvezzük. Barátnőm a csókot, én a nyalást szeretem jobban, de mindkettőnknek tetszik a másikunk kedvence is, úgyhogy jut mindkettőből.

A párodnak szerintem nyugodtan mondd meg, hogy izgatna a dolog, a szájából vagy a puncijából (vagy mondjuk ciciről, nálunk az is van néha...)

A párodnak mondtad már a szopás iránti érdeklődésed? Hogy fogadta vagy fogadná szerinted?
#267   2009. 10. 30. péntek 15:38
zsozs70 zsozs70
én imádoma párombol kinyalni vagy lenyalogatni a cicijéröl vagy a gecis szájával csokolozni.finom
#266   2009. 10. 30. péntek 08:51
club club
Hát Én a sajátomat nem tudom lenyelni, nagyon nem kívánom, viszont másét megkóstolnám.
#265   2009. 10. 08. csütörtök 15:57
fibon fibon
(NEM társkereső rovat!) felkialtas ejnye1
(Ez egy válasz 69lili69 üzenetére (2009. 09. 29. kedd 05:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 29. kedd 05:51
sziasztok mi egy pestmegyei párvagyunk és mi is kiszeretnénk probálni az ilyen sexet ha gondoljátok irjatok puszi
 
... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!