Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 213 214 215 216 217 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5688   2019. 03. 21. csütörtök 21:40
jirzi jirzi
Hello ........... vagyok Sopron 43 eves.Majusban egy hetveget felegyhazan vagyok,szivesen csatlakoznek hozatok.emailben tudok kepet kuldeni.koszi Erre mit válaszolnátok?
#5687   2019. 03. 19. kedd 16:35
X Törölt felhasználó (4045692)
Sziasztok!
Hát biztosan lehet, ha kitartó és kedves az ember (mellőzve a farok szelfiket), de szerintem inkább párok keresnek 3. szereplőt. Egyébként, ha nyitott szemmel jár az ember, akkor számtalan lehetőség adódik a valós életben és azt a nők is tudják. Szóval minek tennék ki magukat a sok bunkónak. smile Röviden... smile
#5686   2019. 03. 19. kedd 13:11
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Oldalunk az anyagiaktól mentes partnerkeresésről szól, ezért minden olyan hozzászólás, amely anyagiakért kínál szexuális szolgáltatást - vagy anyagiakat kínál szexért - egyaránt törlésre kerül. A pénzes szexre vágyóknak javasoljuk, böngésszék az olyan hirdető oldalakat, ahol csak fizetős szexpartnerek vannak. A GG-t szeretnénk megőrizni ismerkedős szexpartnerkereső oldalnak
(Ez egy válasz mmmggg üzenetére (2019. 03. 19. kedd 06:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 19. kedd 06:25
Véleményekre lennék kíváncsi,engem az izgat ha a feleségem pénzért kefélik.Nem arra a pár ezer ft-ra van szűkségünk,szerencsére elég jól keresek de néha nem rendszeresen kiélnénk ezt a perverziónkat.Mert természetesen a feleségem is benne van a játékban és nem csak az én kedvemért.De innen letiltanak profi oldalon meg nem hírdetünk.Kiváncsi lennék azok véleményére akiket izgat v csak tetszik ez a dolog.Bár az adminéra is
#5685   2019. 03. 19. kedd 11:12
X Törölt felhasználó (4030862)
Szerintem csak copy es paste. vigyor5
#5684   2019. 03. 19. kedd 09:44
X Törölt felhasználó (2704462)
Szerintem, ha kinéztél valakit, nézd meg a hozzászólásait és a naplóit. Ebből valamennyire képbe helyezheted magad, hogy ne legyél túl kevés-, vagy túl sok. Aztán vegyél egy nagy levegőt és nem túl lakonikusan, de azért szabatosan 1.) köszönj, 2.) írj egy mondatot magadról, 3.) írd meg, mi fogott meg benne, 4.) jelezd, hogy milyen elképzeléseid vannak 5.) köszönj el! Általában nem érkezik válasz, de feltehetően több az esélyed, mint a "Halóka? Egy kis nyalóka?" - szerű beköszönésekkel. Persze az esetek döntő többségében ne várj válasz! smile
#5683   2019. 03. 19. kedd 06:25
mmmggg mmmggg
Véleményekre lennék kíváncsi,engem az izgat ha a feleségem pénzért kefélik.Nem arra a pár ezer ft-ra van szűkségünk,szerencsére elég jól keresek de néha nem rendszeresen kiélnénk ezt a perverziónkat.Mert természetesen a feleségem is benne van a játékban és nem csak az én kedvemért.De innen letiltanak profi oldalon meg nem hírdetünk.Kiváncsi lennék azok véleményére akiket izgat v csak tetszik ez a dolog.Bár az adminéra is
#5682   2019. 03. 18. hétfő 11:38
X Törölt felhasználó (3989732)
Ja, hát nekem sem ment nagyon sokáig ezeknek a jeleknek a pontos értelmezése, de ez így is van rendjén, kell hozzá idő, amíg beletanul az ember. Nálam is sok olyan volt, hogy egészen addig nem is gondoltam volna, hogy van esélyem a csajnál, amíg oda nem húzott magára a sátorban. nyes (Tőle tanultam meg például azt, hogy azért 99%-ban ha egy nő melléd fekszik, akkor ott már igen komolyak az esélyek a szexre.)
Valahol ez az idősebb nőkkel való kapcsolatsorozat kényelmes is volt, mert azért ők már biztosabban tudják, hogy mit akarnak, és nincs annyi forró kását kerülgetés, mint az azonos korúakkal. (Bár ahogy nézem, mára ez már majdnem mindegy. A mostani generációban a lányok udvarolnak a fiúknak...)
Meg nálam a szex inkább azzal függött össze, hogy minimum kedvelnem kellett az illetőt ahhoz, hogy meg is dugjam. Márhogy nem volt elég az, hogy dübörögtek a hormonok, és szembejött egy bombázó testű lány: ha buta volt, mint a tök, ha nem lehetett vele beszélgetni, nem volt számomra megfelelő a színvonal, akkor lehetett ő akármennyire dögös és hiába tüzelt éppen, akkor se jött össze a dolog. Viszont ellenkezőleg is igaz, néhány barátnőm nem volt kifejezetten szép, de annyira jó fej volt, annyira passzolt a gondolatvilága, értelmi szintje az enyémhez, hogy összebarátkoztunk és akár szex is lehetett (lett) a dologból. A külső nálam mindig kicsit másodlagosabb volt.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 03. 18. hétfő 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 18. hétfő 11:02
Azt hiszem félénk voltam és vagyok a mai napig. Meg én az ilyen jeleket sosem tudtam olvasni. Akinél azt hittem hogy lehet esélyem annál nem volt, akiről meg nem is gondoltam volna annál igen. De inkább kedveltem mindig a netes világot. Én csak egy átlagos férfi vagyok a mennyiséget illetően, egyszer megnéztem a statisztikákat. Szívesen beszélgettem mindig nőkkel és én meg a fiatalabbakat kedveltem, de nekem az volt a tapasztalatom hogy ők azért jobban szívatják az embert mint az idősebbek. Bár ez relatív ki számít fiatalnak az emberhez képest. Az emberben mindig dolgoznak a hormonok vagy mik és előfordulhat hogy megtetszik egy nő.
#5681   2019. 03. 18. hétfő 11:02
egysportospasi egysportospasi
Azt hiszem félénk voltam és vagyok a mai napig. Meg én az ilyen jeleket sosem tudtam olvasni. Akinél azt hittem hogy lehet esélyem annál nem volt, akiről meg nem is gondoltam volna annál igen. De inkább kedveltem mindig a netes világot. Én csak egy átlagos férfi vagyok a mennyiséget illetően, egyszer megnéztem a statisztikákat. Szívesen beszélgettem mindig nőkkel és én meg a fiatalabbakat kedveltem, de nekem az volt a tapasztalatom hogy ők azért jobban szívatják az embert mint az idősebbek. Bár ez relatív ki számít fiatalnak az emberhez képest. Az emberben mindig dolgoznak a hormonok vagy mik és előfordulhat hogy megtetszik egy nő.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 18. hétfő 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 03. 18. hétfő 10:03
...mondjuk az egyetemista kor már érdekesebb... Túl frusztrált voltál?
Sok emberkét ismerek, aki simán kitartott 18 éves koráig, de azon túl szerintem már természetes a rendszeres nemi élet. Ha nincs, akkor ott vagy túl félénk az illető, vagy valami komolyabb frusztráció van.

Engem sem úgy kell elképzelni, hogy én mekkora macsó vagyok. Volt jópár nőm, de jópár mellényúlás is. Mindig úgy voltam a szexszel, hogy jött, ha jött, de különösebben nem hajkurásztam. Nekem ez a menetrend teljesen természetesnek tűnt. Anyakomplexusom sincs egyébként, de a saját korosztályomban nagyon ritkán találtam meg az olyan lányokat, akikkel remekül el tudtam beszélgetni. A nálam 4-5-6 (vagy 10) évvel idősebb nők sokkal jobban megfogtak, sokkal több közös témánk volt. Középsuliban jellemzően egyetemista lányokkal voltam, rövidebb-hosszabb ideig. Középsuli után nem mentem tovább, de az egyetemista lányok utáni rajongásom megmaradt, abban a közegben éreztem jól magam.

A feleségem viszont csak 6 hónappal idősebb nálam, mégis ő az, aki olyan, mintha a másik felem lenne.
#5680   2019. 03. 18. hétfő 10:03
X Törölt felhasználó (3989732)
...mondjuk az egyetemista kor már érdekesebb... Túl frusztrált voltál?
Sok emberkét ismerek, aki simán kitartott 18 éves koráig, de azon túl szerintem már természetes a rendszeres nemi élet. Ha nincs, akkor ott vagy túl félénk az illető, vagy valami komolyabb frusztráció van.

Engem sem úgy kell elképzelni, hogy én mekkora macsó vagyok. Volt jópár nőm, de jópár mellényúlás is. Mindig úgy voltam a szexszel, hogy jött, ha jött, de különösebben nem hajkurásztam. Nekem ez a menetrend teljesen természetesnek tűnt. Anyakomplexusom sincs egyébként, de a saját korosztályomban nagyon ritkán találtam meg az olyan lányokat, akikkel remekül el tudtam beszélgetni. A nálam 4-5-6 (vagy 10) évvel idősebb nők sokkal jobban megfogtak, sokkal több közös témánk volt. Középsuliban jellemzően egyetemista lányokkal voltam, rövidebb-hosszabb ideig. Középsuli után nem mentem tovább, de az egyetemista lányok utáni rajongásom megmaradt, abban a közegben éreztem jól magam.

A feleségem viszont csak 6 hónappal idősebb nálam, mégis ő az, aki olyan, mintha a másik felem lenne.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 03. 17. vasárnap 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 17. vasárnap 21:40
Micsoda férfiak vannak itt, én nem is tudom mit keresek errefelé. Nemhogy középiskolában nem latolgattam milyen esélyeim lennének a tanárnőknél de még egyetemista koromban se nagyon tudtam mi fán terem a nő. Biztos ezért nem tudom én ezeket a jeleket sem értelmezni, ha néha próbáltam is csak összezavarodtam. smile
#5679   2019. 03. 18. hétfő 06:06
X Törölt felhasználó (3989732)
Engem 16 évesen szűztelenített egy (akkor) 22 éves lány. A középiskolában már az osztálytársaim fele túl volt az első szexuális kalandon.
Viszont utána is rendszeresen nálam idősebb barátnőim voltak. Némelyik sokkal idősebb volt.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 03. 17. vasárnap 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 17. vasárnap 21:40
Micsoda férfiak vannak itt, én nem is tudom mit keresek errefelé. Nemhogy középiskolában nem latolgattam milyen esélyeim lennének a tanárnőknél de még egyetemista koromban se nagyon tudtam mi fán terem a nő. Biztos ezért nem tudom én ezeket a jeleket sem értelmezni, ha néha próbáltam is csak összezavarodtam. smile
#5678   2019. 03. 17. vasárnap 21:40
egysportospasi egysportospasi
Micsoda férfiak vannak itt, én nem is tudom mit keresek errefelé. Nemhogy középiskolában nem latolgattam milyen esélyeim lennének a tanárnőknél de még egyetemista koromban se nagyon tudtam mi fán terem a nő. Biztos ezért nem tudom én ezeket a jeleket sem értelmezni, ha néha próbáltam is csak összezavarodtam. smile
#5677   2019. 03. 14. csütörtök 12:55
X Törölt felhasználó (3989732)
Én (saját magamon kívül) csak egy ilyen tanár-diák viszonyról tudok, de ott a tanárnő matekot tanított. Márhogy matekot IS. nyes

Jellemzően magyarból mindig jó voltam, szerettek a tanárok, már nyolcadikos koromban is haverkodtam az akkori magyartanárnőmmel, aki elvitt magával a Fekete Lyukba. smile Igazi alter csaj volt, persze akkor még kisfiú voltam nagyon, nem volt semmi más a haverságon kívül.
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2019. 03. 14. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 14. csütörtök 11:35
Minden magyartanárnő ilyen? 3 középiskolába jártam, mindháromban volt vagy nekem, vagy valamelyik osztálytársnak, vagy mindkettő... viszony a magyartanárnénivel. smile
Egyébként pontosan leírtad, egy mosoly önmagában még nem jelenti azt, hogy akar valamit az ember. Ez nem átverés, meg kell tanulni értelmezni a nonverbális kommunikációt. A hetero férfi haverok is mosolyognak egymásra elég sűrűn, de a legritkább esetben akarnak huncutkodni egymással...
#5676   2019. 03. 14. csütörtök 11:51
X Törölt felhasználó (4025412)
smile
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2019. 03. 14. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 14. csütörtök 11:35
Minden magyartanárnő ilyen? 3 középiskolába jártam, mindháromban volt vagy nekem, vagy valamelyik osztálytársnak, vagy mindkettő... viszony a magyartanárnénivel. smile
Egyébként pontosan leírtad, egy mosoly önmagában még nem jelenti azt, hogy akar valamit az ember. Ez nem átverés, meg kell tanulni értelmezni a nonverbális kommunikációt. A hetero férfi haverok is mosolyognak egymásra elég sűrűn, de a legritkább esetben akarnak huncutkodni egymással...
#5675   2019. 03. 14. csütörtök 11:35
Kávébab Kávébab
Minden magyartanárnő ilyen? 3 középiskolába jártam, mindháromban volt vagy nekem, vagy valamelyik osztálytársnak, vagy mindkettő... viszony a magyartanárnénivel. smile
Egyébként pontosan leírtad, egy mosoly önmagában még nem jelenti azt, hogy akar valamit az ember. Ez nem átverés, meg kell tanulni értelmezni a nonverbális kommunikációt. A hetero férfi haverok is mosolyognak egymásra elég sűrűn, de a legritkább esetben akarnak huncutkodni egymással...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 14. csütörtök 07:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4025412)
2019. 03. 14. csütörtök 07:10
Az ember sohasem tud elég pc lenni. De, élvezettel olvasom a véleményeket. smile
#5674   2019. 03. 14. csütörtök 08:06
X Törölt felhasználó (3989732)
Erre mondta kamaszkorom nagy szerelme (a volt magyartanárnőm), hogy ha neki egy férfi megtetszik, akkor azt az a férfi öt percen belül tudni fogja. Aztán küzdhet. nyes
És valóban, az első hosszabb elbeszélgetésünkkor (már akkor is, 17 évesen!) éreztem valami bizsergést, hogy nem csak a kitűnően megírt dolgozatom miatt akar beszélgetni velem, mert sokkal mélyebbek, személyesebbek a kérdései. Nem volt addig sok tapasztalatom (kettő kapcsolatom volt odáig, amiben volt szex), de simán levágtam, hogy ennél a nőnél van esélyem valami többre. Nem volt semmi konkrét célozgatás, vagy ilyesmi, de a kérdései inkább csak felszínesen érintették magát a dolgozatot, sokkal inkább az érdekelte, hogy én miért és miért úgy, és honnan vettem ez vagy azt: szóval sokkal inkább ÉN érdekeltem, mint a kész anyag. Amikor egy nő ilyen szinten érdeklődik a férfi iránt, akkor abban szerintem már benne van a lehetőség, hogy ha olyasmit mutatok neki, ha azt látja bennem, amit keres egy férfiban, akkor akár az ágyig is eljuthatunk. És így is lett. smile

Amit te írsz, hogy átvágás a nő részéről, abban benne lehet az, hogy valóban direkt szivat (bár talán az is észrevehető), de az is, hogy a kis spermiumok a golyóidban annyira ki akarnak már törni, hogy egy szimpla kedves mosolyt a nő részéről is annak veszel, hogy szeretne leszopni. nyes Legalábbis én figyeltem meg ilyen állapotot magamon, amikor hajtanak a hormonok, és minden apró, hétköznapian természetes viselkedést azonnal jelzésnek akartam venni. smile
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 03. 13. szerda 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 13. szerda 23:28
Sajnos ezzel sem tudok egyetérteni. Olyan eset is lehet, amikor a szem, a mosoly, a gesztusok alapján azt hinné az ember, hogy elvileg megvan a lehetőség, de a verbális kommunikáció meg gyökeresen ellentétes és nem is konkrétan szexre vonatkozóan. Valahol tehát valami ellentmondás van, amivel nincs mit tenni, mert ha valaki azt jelzi nem, akkor nem, mindegy hogyan mosolyog. Legfeljebb akire mosolyog azt érezheti hogy jól bepalizták, mert félreértett valamit.
#5673   2019. 03. 14. csütörtök 07:10
X Törölt felhasználó (4025412)
Az ember sohasem tud elég pc lenni. De, élvezettel olvasom a véleményeket. smile
#5672   2019. 03. 14. csütörtök 06:58
X Törölt felhasználó (3977362)
Nincs ezzel baj. Másként érzékekünk , másként értékelünk. Vannak akik olvasni, érezni tudják a jeleket. Ugyan abban a mosolyban mindketten mást látunk meg.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 03. 13. szerda 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 13. szerda 23:28
Sajnos ezzel sem tudok egyetérteni. Olyan eset is lehet, amikor a szem, a mosoly, a gesztusok alapján azt hinné az ember, hogy elvileg megvan a lehetőség, de a verbális kommunikáció meg gyökeresen ellentétes és nem is konkrétan szexre vonatkozóan. Valahol tehát valami ellentmondás van, amivel nincs mit tenni, mert ha valaki azt jelzi nem, akkor nem, mindegy hogyan mosolyog. Legfeljebb akire mosolyog azt érezheti hogy jól bepalizták, mert félreértett valamit.
#5671   2019. 03. 13. szerda 23:28
egysportospasi egysportospasi
Sajnos ezzel sem tudok egyetérteni. Olyan eset is lehet, amikor a szem, a mosoly, a gesztusok alapján azt hinné az ember, hogy elvileg megvan a lehetőség, de a verbális kommunikáció meg gyökeresen ellentétes és nem is konkrétan szexre vonatkozóan. Valahol tehát valami ellentmondás van, amivel nincs mit tenni, mert ha valaki azt jelzi nem, akkor nem, mindegy hogyan mosolyog. Legfeljebb akire mosolyog azt érezheti hogy jól bepalizták, mert félreértett valamit.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 12. kedd 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3977362)
2019. 03. 12. kedd 16:45
Teljesen igazad van. Az igazi és élvezettel teli játék az amit leírtál. Lehet látni a nő szemén, mosolyán,gesztusain ha nem is az azonnali ágyba bújást de annak lehetőségét. A többi rajtad (is) múlik.
#5670   2019. 03. 13. szerda 21:36
X Törölt felhasználó (3977362)
Bocsánat, ezt kifejtenéd!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4040802)
2019. 03. 13. szerda 21:13
Ma jöttem.
Adok magamnak 1 hetet.
És ha nem, hát megyek. smile
#5669   2019. 03. 13. szerda 21:13
X Törölt felhasználó (4040802)
Ma jöttem.
Adok magamnak 1 hetet.
És ha nem, hát megyek. smile
 
... 213 214 215 216 217 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9968db
Utolsó üzenet: ma 12:57
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!