Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 150 151 152 153 154 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6990   2020. 07. 29. szerda 12:37
X Törölt felhasználó (4273752)
Ezen az oldalon nem nagyon vannak nők. Ha van is általában nem mernek találkozni. Ha meg véletlenül nagyobb mérettel rendelkezel akkor felejtsd is el, hogy itt nőt találsz rá!!! Előbb ülne bele egy pali mint az itt magukat futtató "nők,,.
#6989   2020. 07. 29. szerda 11:41
Kávébab Kávébab
Azért egyik oldalon sincsenek kifizethetetlen árak, én pl. a diszkréció hiánya miatt nem fizetek elő ilyen helyeken.
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2020. 07. 29. szerda 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 29. szerda 10:41
Láttam már olyat, hogy csak az tudja megnézni az adatlapodat, aki megfelel a feltételeidnek, szerintem ez elég jó megoldás. Azt is be lehetne vezetni, hogy akit mondjuk hárman tiltanak az nem léphet be egy hónapig, ha még ketten tiltják akkor 3 hónapig, vagy valami ilyesmi. Persze ez nem feltétlenül jó marketing szempontból, de sok idiótát ki lehetne szűrni...
#6988   2020. 07. 29. szerda 11:14
LeonKatja LeonKatja
Vannak ilyen oldalak, nagyon jó szűrőkkel, de ehhez zsebbe kell nyúlni. Minél több az extra, annál mélyebben smile
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2020. 07. 29. szerda 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 29. szerda 10:41
Láttam már olyat, hogy csak az tudja megnézni az adatlapodat, aki megfelel a feltételeidnek, szerintem ez elég jó megoldás. Azt is be lehetne vezetni, hogy akit mondjuk hárman tiltanak az nem léphet be egy hónapig, ha még ketten tiltják akkor 3 hónapig, vagy valami ilyesmi. Persze ez nem feltétlenül jó marketing szempontból, de sok idiótát ki lehetne szűrni...
#6987   2020. 07. 29. szerda 10:41
Kávébab Kávébab
Láttam már olyat, hogy csak az tudja megnézni az adatlapodat, aki megfelel a feltételeidnek, szerintem ez elég jó megoldás. Azt is be lehetne vezetni, hogy akit mondjuk hárman tiltanak az nem léphet be egy hónapig, ha még ketten tiltják akkor 3 hónapig, vagy valami ilyesmi. Persze ez nem feltétlenül jó marketing szempontból, de sok idiótát ki lehetne szűrni...
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 07. 29. szerda 00:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 29. szerda 00:09
Nem feltétlenül az én szemléletemről van szó, de szoktam olvasni hozzászólásokat, adatlapokat és próbálom értelmezni. Sokszor olvasom, hogy "szóló pasikat nem keresünk", "ha férfi ír azonnal tiltjuk", meg hasonlókat. Ebben a topic-ban is nagyon sokan kaptak már kritikát, főképp a férfiak. Hogy nem olvasnak adatlapot, nem tudnak leírni egy értelmes mondatot, ha nem kapnak választ bunkók, stb.
A nőket, illetve párokat elárasztják levelekkel, napi 50-60 levelet nem lehet kezelni, aztán ha lesz egy-két csalódásuk elmegy a kedvük az egésztől. Így a nagy férfi túlsúly tovább romlik, sok ember kiábrándul az egészből. Erre kellene valami megoldás.
#6986   2020. 07. 29. szerda 10:31
X Törölt felhasználó (3989732)
Mondjuk ja, amikor első randira mentünk, mi is úgy szerveztük, hogy ha nem jön el a srác, akkor is túrázunk egy jót a környéken, ha meg eljön, akkor örülünk... Mi értünk oda a hamarabb a célfalu célfogadójába, amikor aztán belépett a srác, odaköszönt és az égre emelt tekintettel hálát adott az úrnak, hogy nem egy újabb kamus pár vagyunk. nyes

Mi is egész úton azon treníroztunk, hogy a páromnak ne legyen nagy csalódás, ha a kutya nem lesz ott (a nőknek azért ez zsigeri szinten mégiscsak valami visszautasításféle), meg mint kiderült a srác is úgy volt vele, hogy sokadjára próbál ismerkedni, és csak reménykedni tudott, hogy ezúttal nem vágják át és tényleg lesz ott valaki...

Azért ez okat elárul a netes szextárskeresőkről. :/
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 29. szerda 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4382602)
2020. 07. 29. szerda 07:21
Na a találkozó témával én is elakadtam kicsit. Mert ugye elindul egy levelezés, még mondjuk még is van a szikra meg az összhang. Tapasztalat alapján a többség mégsem jut el egy találkozóra. Persze szabadideje kevéske van mindkét félnek, de annál nincs rosszabb amikor az ember lánya csinál egy délutánt, ne adj isten egy egész estét és a delikvens aznap szól, néha az időpont után, h na esett, sok volt a meló és egyébként is fáj a bal bokája... Előtte chaten már falakat mozgat a gerjedelme de pár esőcsepp már hazazavarja..oh persze tudom, hogy sokan mernek találkozni, de mindig meglep amikor egy-egy ilyen egyedbe akadok.
#6985   2020. 07. 29. szerda 10:24
laci197412 laci197412
Itt senki nem akar semmit, nők játszák az agyukat,örülsz ha egyáltalán választ kapsz confused
#6984   2020. 07. 29. szerda 10:14
X Törölt felhasználó (4382602)
Tényleg jó a leírásotok és bár nincs az az adatlap ami a "mindenkinél bepróbálkozok ctrlc-ctrlv és a nagy számok törvénye alapján..." - tól megóv, viszont jó eséllyel aki hasonló humorral és érdeklődési körrel van fent megirja azt a bizonyos levelet...
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2020. 07. 29. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 29. szerda 08:36
Az adatlapunkon az van: nem keresünk senkit, de ha visszautasithatatlan ajànlat jön, azt megfontoljuk. Azt megèrtem, hogy pàran beprobàlkoznak irni egy normàlis bemutatkozàst, hàtha pont ök lesznek azok. De mit akarnak az olyanok, akik egy pàr soros sablonlevelet küldenek? Ràadàsul pàr nap különbsèggel többször is, szorol szora ugyanazt?
#6983   2020. 07. 29. szerda 08:36
Krumplisteszta Krumplisteszta
Az adatlapunkon az van: nem keresünk senkit, de ha visszautasithatatlan ajànlat jön, azt megfontoljuk. Azt megèrtem, hogy pàran beprobàlkoznak irni egy normàlis bemutatkozàst, hàtha pont ök lesznek azok. De mit akarnak az olyanok, akik egy pàr soros sablonlevelet küldenek? Ràadàsul pàr nap különbsèggel többször is, szorol szora ugyanazt?
#6982   2020. 07. 29. szerda 07:21
X Törölt felhasználó (4382602)
Na a találkozó témával én is elakadtam kicsit. Mert ugye elindul egy levelezés, még mondjuk még is van a szikra meg az összhang. Tapasztalat alapján a többség mégsem jut el egy találkozóra. Persze szabadideje kevéske van mindkét félnek, de annál nincs rosszabb amikor az ember lánya csinál egy délutánt, ne adj isten egy egész estét és a delikvens aznap szól, néha az időpont után, h na esett, sok volt a meló és egyébként is fáj a bal bokája... Előtte chaten már falakat mozgat a gerjedelme de pár esőcsepp már hazazavarja..oh persze tudom, hogy sokan mernek találkozni, de mindig meglep amikor egy-egy ilyen egyedbe akadok.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 07. 29. szerda 00:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 29. szerda 00:24
Egyetértek Veled és úgy gondolom, vannak értelmes, szimpatikus emberek, akikkel lehet jól társalogni a neten akár hónapokon, éveken át is. De találkozni már sokkal nehezebb, mert jó eséllyel távol él, nincs idő, lehetőség rá, különböző okok miatt. Az önfeledt élvezésről már ne is beszéljünk.
#6981   2020. 07. 29. szerda 00:24
egysportospasi egysportospasi
Egyetértek Veled és úgy gondolom, vannak értelmes, szimpatikus emberek, akikkel lehet jól társalogni a neten akár hónapokon, éveken át is. De találkozni már sokkal nehezebb, mert jó eséllyel távol él, nincs idő, lehetőség rá, különböző okok miatt. Az önfeledt élvezésről már ne is beszéljünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 28. kedd 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4382602)
2020. 07. 28. kedd 15:40
Most ezt én úgy tudnám neked leirni, hogy sokunk akkor élvezi igazán a szexet ha megvan az összhang más téren is. Tudom tudom nem férjet/feleséget keresünk... De akkor se működik igazán olyannal akire rá se tudsz hangolódni. Lehet persze dugni egy jót, de igazán önfeledten élvezni... Na az más tészta, szerintem de hangsúlyozom csak szerintem. Ezért fontos, hogy a másik képességeiről, állapotáról és az egészhez való viszonyáról kapj egy képet. Persze a személyes találkánál nincs jobb, de jól be lehet lőni első körben már egy két levél alapján is a dolgot
#6980   2020. 07. 29. szerda 00:09
egysportospasi egysportospasi
Nem feltétlenül az én szemléletemről van szó, de szoktam olvasni hozzászólásokat, adatlapokat és próbálom értelmezni. Sokszor olvasom, hogy "szóló pasikat nem keresünk", "ha férfi ír azonnal tiltjuk", meg hasonlókat. Ebben a topic-ban is nagyon sokan kaptak már kritikát, főképp a férfiak. Hogy nem olvasnak adatlapot, nem tudnak leírni egy értelmes mondatot, ha nem kapnak választ bunkók, stb.
A nőket, illetve párokat elárasztják levelekkel, napi 50-60 levelet nem lehet kezelni, aztán ha lesz egy-két csalódásuk elmegy a kedvük az egésztől. Így a nagy férfi túlsúly tovább romlik, sok ember kiábrándul az egészből. Erre kellene valami megoldás.
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2020. 07. 28. kedd 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 16:51
Ez a szemlélet úgy hangzik, mintha a nők- párok hibátlan tökéletes felsőbbrendű lények lennének, akiket meg kell védeni a gonosz, alsóbbrendű egyedülálló pasiktól. Úgy igazságos, hogy aki keres azt kereshessék is. Sokan úgy gondolják, hogy feljönnek, leakasztanak valakit akit elképzeltek unalmukban, de ne szóljon hozzájuk senki. Akihez lehajolnak az küldjön képet, videót, TAJ- számot, de ő ne kérjen semmit, örüljön, hogy egy szó-, vagy köszönés nélkül kapcsolatra jelölték. Visszajelölöm, szintén szó nélkül, és egyből letilt, mert nem engedélyeztem a képeimet. Miért engedélyezném, amikor a néma még csak nem is köszön? Ki akar ilyen sügértől bármit is? nyes D Az értetlen idiótákat el kell küldeni a francba, de ahogy ujdonsult fórumtárs írta " Hülyék minden felállásban, oldalon és formában vannak. smile", szóval kár ezt a férfiakra korlátozni. Szerencsére vannak itt normális emberek is, csakúgy, mint bárhol az életben, de tény, hogy a neten túl nagy arccal válogatnak olyanok, akiknél a sokkal kisebb is túlzás lenne.
#6979   2020. 07. 28. kedd 19:11
Moongooz Moongooz
Sziasztok,
Ma 22 utan fent leszek ditryroulette-en.
Akinek van kedve csatlakozzon!
#6978   2020. 07. 28. kedd 17:28
X Törölt felhasználó (2912422)
Nagyon rég keresgélek, de valahogy nem igazándiból jön össze,pedig jó lenne,de talán egyszer sikerül.
#6977   2020. 07. 28. kedd 16:58
X Törölt felhasználó (1326792)
ugyanígy látjuk mi is a dolgokat.
olyan jó néhány alkalommal beszélgetni előtte, megismerni a másik párt.
utána nagyobb az összhang...és sokkal jobban sikerül az este
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 28. kedd 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4382602)
2020. 07. 28. kedd 15:40
Most ezt én úgy tudnám neked leirni, hogy sokunk akkor élvezi igazán a szexet ha megvan az összhang más téren is. Tudom tudom nem férjet/feleséget keresünk... De akkor se működik igazán olyannal akire rá se tudsz hangolódni. Lehet persze dugni egy jót, de igazán önfeledten élvezni... Na az más tészta, szerintem de hangsúlyozom csak szerintem. Ezért fontos, hogy a másik képességeiről, állapotáról és az egészhez való viszonyáról kapj egy képet. Persze a személyes találkánál nincs jobb, de jól be lehet lőni első körben már egy két levél alapján is a dolgot
#6976   2020. 07. 28. kedd 16:53
Kávébab Kávébab
Szerintem elég jól meg lehet saccolni az elemzés eredményét. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 28. kedd 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4382602)
2020. 07. 28. kedd 07:16
Na hát ez meg olyan ördögi kör féle lehet, hogy ameddig valaki nem értelmezi az adatlapot addig jó páran inkább "nem keresnek" csakhogy ők kereshessenek. De olvasva a tiédet, vicces lenne egy politikai, gazdasági elemzés a ggn változó társaság hirdetések és prosti tükrében. nyes ezt még én is végigolvasnám
#6975   2020. 07. 28. kedd 16:51
Kávébab Kávébab
Ez a szemlélet úgy hangzik, mintha a nők- párok hibátlan tökéletes felsőbbrendű lények lennének, akiket meg kell védeni a gonosz, alsóbbrendű egyedülálló pasiktól. Úgy igazságos, hogy aki keres azt kereshessék is. Sokan úgy gondolják, hogy feljönnek, leakasztanak valakit akit elképzeltek unalmukban, de ne szóljon hozzájuk senki. Akihez lehajolnak az küldjön képet, videót, TAJ- számot, de ő ne kérjen semmit, örüljön, hogy egy szó-, vagy köszönés nélkül kapcsolatra jelölték. Visszajelölöm, szintén szó nélkül, és egyből letilt, mert nem engedélyeztem a képeimet. Miért engedélyezném, amikor a néma még csak nem is köszön? Ki akar ilyen sügértől bármit is? nyes D Az értetlen idiótákat el kell küldeni a francba, de ahogy ujdonsult fórumtárs írta " Hülyék minden felállásban, oldalon és formában vannak. smile", szóval kár ezt a férfiakra korlátozni. Szerencsére vannak itt normális emberek is, csakúgy, mint bárhol az életben, de tény, hogy a neten túl nagy arccal válogatnak olyanok, akiknél a sokkal kisebb is túlzás lenne.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 07. 28. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 15:31
Gondolom itt a szexuális képességeire gondolsz, mert ha jól értelmezem itt az a fontos az ismerkedni vágyó hölgyeknek, uraknak vagy pároknak. Bevallom nem teljesen értem azért, hogy ez hogyan derül ki abból amit ír valaki. smile
#6974   2020. 07. 28. kedd 16:24
X Törölt felhasználó (3989732)
Egáltalán nem arra gondolok, ezt nem is tudom, honnan szedted. Arra gondolok, hogy íráskép alapján majdnem pontosan be lehet lőni, hogy mennyire értelmes, tájékozott, humoros stb. Lehet az illető egy tenyészcsődör, görög típusú isteni testtel, ha emellett egy sötét tajparaszt; - akkor egyikünket se érdekli a teljesítménye. wink
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 07. 28. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 15:31
Gondolom itt a szexuális képességeire gondolsz, mert ha jól értelmezem itt az a fontos az ismerkedni vágyó hölgyeknek, uraknak vagy pároknak. Bevallom nem teljesen értem azért, hogy ez hogyan derül ki abból amit ír valaki. smile
#6973   2020. 07. 28. kedd 15:40
X Törölt felhasználó (4382602)
Most ezt én úgy tudnám neked leirni, hogy sokunk akkor élvezi igazán a szexet ha megvan az összhang más téren is. Tudom tudom nem férjet/feleséget keresünk... De akkor se működik igazán olyannal akire rá se tudsz hangolódni. Lehet persze dugni egy jót, de igazán önfeledten élvezni... Na az más tészta, szerintem de hangsúlyozom csak szerintem. Ezért fontos, hogy a másik képességeiről, állapotáról és az egészhez való viszonyáról kapj egy képet. Persze a személyes találkánál nincs jobb, de jól be lehet lőni első körben már egy két levél alapján is a dolgot
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 07. 28. kedd 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 15:31
Gondolom itt a szexuális képességeire gondolsz, mert ha jól értelmezem itt az a fontos az ismerkedni vágyó hölgyeknek, uraknak vagy pároknak. Bevallom nem teljesen értem azért, hogy ez hogyan derül ki abból amit ír valaki. smile
#6972   2020. 07. 28. kedd 15:37
egysportospasi egysportospasi
Én mindig azt mondtam hogy ez a normális módszer. Írja ki minden nő és pár, illetve aki pasit keres, hogy nem keresnek senkit, vagy ne is csináljanak adatlapot, aztán keresgéljenek és írjanak annak akit megfelelőnek találnak. Sok bosszankodástól lehetne így mentesülni, mert ha jól értelmezem szinte minden probléma forrása az, hogy az értetlen férfiak nem tudnak adatlapot értelmezni és mindenkinek írogatnak.
(Ez egy válasz Kávébab üzenetére (2020. 07. 27. hétfő 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 27. hétfő 17:18
Eddig 4 olyan pár keresett meg, akik az adatlapjuk szerint nem keresnek senkit. Háromtól megkérdeztem, hogy ha ők nem keresnek senkit, minek akarják látni a képeimet? A negyedik párral találkoztam, mert ők egyébként értelmesek...
#6971   2020. 07. 28. kedd 15:31
egysportospasi egysportospasi
Gondolom itt a szexuális képességeire gondolsz, mert ha jól értelmezem itt az a fontos az ismerkedni vágyó hölgyeknek, uraknak vagy pároknak. Bevallom nem teljesen értem azért, hogy ez hogyan derül ki abból amit ír valaki. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 23. csütörtök 08:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 07. 23. csütörtök 08:19
Az íráskép nem csak a helyesírásról szól. Sokkal összetettebb, és igenis nagyon árulkodó az illető képességeiről, idegállapotáról, majdhogynem mindenről.

Persze itt most nem a klasszikus grafológiai írásképről beszélek, csak hirtelen nem tudok jobb szót erre a digitalizált változatra. smile
 
... 150 151 152 153 154 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10010db
Utolsó üzenet: ma 10:53
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!