Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#390   2020. 08. 07. péntek 09:38
fazonpar fazonpar
Szia, ezek nem fantaziak smile vannak fantaziak is, de azokat nem írom le. Az analt sosem fogom kívánni férfival.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 07. péntek 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2020. 08. 07. péntek 09:12
Már régóta követem a beírásaidat nagyon tetszik,jó megfogalmazással! Valós,vagy csak fantázia akkor is!!! De nagyon kíváncsi lennék,hogy mikor kívánod meg análisban is,mert az lenne hab a tortán,hogy teljes legyen az egész! További izgató beírást,és sok sikert!
#389   2020. 08. 07. péntek 09:21
marinor marinor
Hihetetlen jó a fantáziád, és a megfogalmazásért is dicséret illet. Csak azt nem értem miért nem a megfelelő topikba írsz?
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 07. péntek 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 08:16
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#388   2020. 08. 07. péntek 09:12
X Törölt felhasználó (4181652)
Már régóta követem a beírásaidat nagyon tetszik,jó megfogalmazással! Valós,vagy csak fantázia akkor is!!! De nagyon kíváncsi lennék,hogy mikor kívánod meg análisban is,mert az lenne hab a tortán,hogy teljes legyen az egész! További izgató beírást,és sok sikert!
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 07. péntek 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 08:16
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#387   2020. 08. 07. péntek 08:16
fazonpar fazonpar
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#386   2020. 08. 07. péntek 07:53
fazonpar fazonpar
Ahogy ígértem, elmeselem a tegnapunkat smile este 6ra voltunk hivatalosak a párom baratnőjéhez és parjahoz. Ahogy már anno írtam róluk, az eddigi egyetlen parcserénk velük volt. Már a fogadtatás is izgi volt, a srác (Ádám) csókkal köszöntötte a páromat, majd racsapott egyet a popsijára. Ezek után még sem lepődtem ahogy a leányzó (Niki) engem is szajrapuszival várt. Hoztam egy nagy csokor vorosrozsat Nikinek, aki nagyon boldogan vette át a virágot, immáron nyelvész csókkal halalkodott. Hoztunk egy üveg pezsgőt is, amit gyorsan fel is szolgáltak. Röviden beszélgettünk, de most nem volt az a feszültség, mint az első alkalommal. Niki beult az ölembe, atkarolt, és úgy beszélgettünk. Pezsgozes közben ittunk 1-2 vodkát, hogy mindenki maximálisan el tudjon lazulni. Aztan nemsokára Niki csokolgatni-nyaldosni kezdte a nyakamat, majd a fülemet izgatta nyelvvel. Szép lassan elkezdett merevedni a farkam. Aztán belesugta a fülembe búgó hangon, hogy hallotta hogy le akarom szopni Ádámot... Mondanom sem kell, egyrészt rák vörös lettem hirtelen, másrészt hirtelen úgy felallt a farkam, hogy csak na... Válaszoltam, hogy igen, részben ezért is jöttünk. Aztán mondta, hogy akkor tegyem meg most. Hát kicsit váratlanul ért a felszólítás, még fejben nem álltam készen, illetve ittam volna még egy kicsit előtte. Ádám felallt, odahivott magához, és mondta hogy terdeljek elé. Nagyon határozott volt ő is, Niki is. Közben a lányok fehérneműre vetkoztek. Én elé terdeltem, és elkezdett kalapalni a szívem... Nagyon izgultam. Először Lehuztam a nadrágját, addig ő ledobta az ingjet. A lányok két oldalról figyelték mit ugykodok. Már az alsó nadrágom keresztül is szépen átdomborodott a tekintélyt parancsoló ferfiassaga... Először végig simitottam így gatyan keresztül, majd lehuztam az alsógatyajat is. Az a pillanat, amikor elobukkant a méretes, lógó farka, kB 20 centire az arcomtol, örökre beleegett a retina bá. Gyönyörű volt már így lógva is. Ugyanúgy volt borotvalva, ahogy nekem. Egy téglalap volt meghagyva, a többi részén csupasz. Baromi szexi volt. Én csak gyönyörködtem benne, mire a lányok biztatni kezdtek, hogy kapjam már be stb. Nem kellett kétszer mondani, de azért izgultam. Gyengéden megmarkoltam, húztam rajta párat, majd finoman vegignyaltam a hereitol a makkjaig. Közben megint szóltak, hogy kapjam be. Én úgy is tettem. Megfogtam a még puha farkát, és az ajkaim közé vettem... Isteni volt. Csak lassan jarattam a számba ki-be. Ahogy csináltam, elgondolkodtam, hogy milyen lesz majd amikor felall, mert így is alig fér el a számban. De már nem sokáig voltam a fantáziámra bízva, mert miközben ezen járt az agyam, éreztem, hogy kezd kemenyedni. Közben kineztem oldalra, és azt láttam, hogy a két lány már ledobta a tangát és a melltartót, és tekintélyes terpeszben a puncijukat cirogattak. Ettől a látványtól még keményebb lettem. Közben Ádám is egyre csak kemenyedett a számban. Ahogy egyre csak pumpalodott a vér a farkaba, éreztem, hogy már nem tudom annyira bekapni, már maximálisra f.
#385   2020. 08. 06. csütörtök 16:09
fazonpar fazonpar
Igen, rajottem, hogy teljesen megnyilok, és a párom is, akkor sok minden jó vár még ránk smile
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2020. 08. 06. csütörtök 07:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 06. csütörtök 07:49
Nagyon beindultàl. Kiszabadult a szellem a palackbol. Ismerös a dolog, pont ezt a rèszt èlveztük mi is legjobban.
#384   2020. 08. 06. csütörtök 07:49
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nagyon beindultàl. Kiszabadult a szellem a palackbol. Ismerös a dolog, pont ezt a rèszt èlveztük mi is legjobban.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 05. szerda 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 05. szerda 12:11
Tegnap atbeszeltuk a dolgot, és úgy néz ki belecsapunk a lecsóba... Akarom mondani a spermaba smile akikkel múltkor volt a parcsere, mondták, hogy ha szeretnénk megismetelni, azonnal szóljunk. Akkor abban állapodtunk meg, hogy várunk kicsit, nem akarunk rendszert csinálni belőle. Ahogy az előző irasaimban olvasható, elojott belőlem, hogy nagyon megkivantam a srác farkát. Egyre jobban kívánom, egyre többet gondolok rá. Egyre többet beszélünk erről a párommal. Arra jutottunk, hogy ma reggel beszél a barátnőjével, hogy szeretnénk ismét osszehozni egy parcseret,es kiegesziti azzal, hogy én kiprobalnám a szopást. Idáig rendben is vagyunk, a parcserebe azonnal belement ismét a csajszi, a szopás részéről annyit mondott, hogyha jól csinálom, biztos nem bánja majd a párja, de megkerdezi. Szerencsére elég nyitottak az új dolgokra, amennyire megismertem a szexuális életüket, de féltem, hogy ez sok lesz neki. Szerencsére kár volt az aggodalom, pár perc múlva jött a válasz, hogy benne van a párja, csak ne fogazzak nyes és sok röhögő fej nyes aztán azt még hozzatette, hogy viszonzasra ne számítsak. (az nem is vonz, nem is érdekel). Úgyhogy nagyon izgatott vagyok, úgy néz ki, hogy holnap este megyünk át... Amióta le is van zsirozva, megjobban izgulok, szinte egész nap áll a farkam... Nagyon várom már. A parcsere kapcsán csak annyit még, hogy nagyon figyelmes a leányzó, rám írt, hogy ne haragudjak, de már gyantaztatni nem lesz ideje elmenni, úgyhogy írjam meg, milyenre borotvalja a puncijat...azert ez nem semmi... Ezzel is csak fel akart megjobban húzni, ami sikerült is. Megirtam neki, hogy én a fazonosat szeretem, úgyhogy egy kis csíkot vagy valamilyen mintát hagyjon meg mindenképpen, de ha tényleg lehet választani, akkor "V" betű formára borotvalja. Utána mondtam a páromnak, hogy ő is írjon rá a sracra, és mérje fel az igényeket. A srác babapuncit rendelt (full csupasz). Hát már nagyon várom, még jobban, mint a múltkori 4est.azert itt most lesznek komoly dolgok... A torkom is elveszti majd a szüzességét...
#383   2020. 08. 06. csütörtök 07:37
fazonpar fazonpar
Tarts ki! Anno az én párom is elzarkozott
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 05. szerda 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (143878)
2020. 08. 05. szerda 21:33
Üdv.Sok sikert.Egy kicsit irigyellek,mert nekem is hasonló vágyaim vannak.....Az én párom hallani sem akar a többesről.
#382   2020. 08. 05. szerda 21:33
X Törölt felhasználó (143878)
Üdv.Sok sikert.Egy kicsit irigyellek,mert nekem is hasonló vágyaim vannak.....Az én párom hallani sem akar a többesről.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 05. szerda 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 05. szerda 12:11
Tegnap atbeszeltuk a dolgot, és úgy néz ki belecsapunk a lecsóba... Akarom mondani a spermaba smile akikkel múltkor volt a parcsere, mondták, hogy ha szeretnénk megismetelni, azonnal szóljunk. Akkor abban állapodtunk meg, hogy várunk kicsit, nem akarunk rendszert csinálni belőle. Ahogy az előző irasaimban olvasható, elojott belőlem, hogy nagyon megkivantam a srác farkát. Egyre jobban kívánom, egyre többet gondolok rá. Egyre többet beszélünk erről a párommal. Arra jutottunk, hogy ma reggel beszél a barátnőjével, hogy szeretnénk ismét osszehozni egy parcseret,es kiegesziti azzal, hogy én kiprobalnám a szopást. Idáig rendben is vagyunk, a parcserebe azonnal belement ismét a csajszi, a szopás részéről annyit mondott, hogyha jól csinálom, biztos nem bánja majd a párja, de megkerdezi. Szerencsére elég nyitottak az új dolgokra, amennyire megismertem a szexuális életüket, de féltem, hogy ez sok lesz neki. Szerencsére kár volt az aggodalom, pár perc múlva jött a válasz, hogy benne van a párja, csak ne fogazzak nyes és sok röhögő fej nyes aztán azt még hozzatette, hogy viszonzasra ne számítsak. (az nem is vonz, nem is érdekel). Úgyhogy nagyon izgatott vagyok, úgy néz ki, hogy holnap este megyünk át... Amióta le is van zsirozva, megjobban izgulok, szinte egész nap áll a farkam... Nagyon várom már. A parcsere kapcsán csak annyit még, hogy nagyon figyelmes a leányzó, rám írt, hogy ne haragudjak, de már gyantaztatni nem lesz ideje elmenni, úgyhogy írjam meg, milyenre borotvalja a puncijat...azert ez nem semmi... Ezzel is csak fel akart megjobban húzni, ami sikerült is. Megirtam neki, hogy én a fazonosat szeretem, úgyhogy egy kis csíkot vagy valamilyen mintát hagyjon meg mindenképpen, de ha tényleg lehet választani, akkor "V" betű formára borotvalja. Utána mondtam a páromnak, hogy ő is írjon rá a sracra, és mérje fel az igényeket. A srác babapuncit rendelt (full csupasz). Hát már nagyon várom, még jobban, mint a múltkori 4est.azert itt most lesznek komoly dolgok... A torkom is elveszti majd a szüzességét...
#381   2020. 08. 05. szerda 18:52
turorudi92 turorudi92
Hajrá! Várjuk az élménybeszámolót wink
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 05. szerda 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 05. szerda 12:11
Tegnap atbeszeltuk a dolgot, és úgy néz ki belecsapunk a lecsóba... Akarom mondani a spermaba smile akikkel múltkor volt a parcsere, mondták, hogy ha szeretnénk megismetelni, azonnal szóljunk. Akkor abban állapodtunk meg, hogy várunk kicsit, nem akarunk rendszert csinálni belőle. Ahogy az előző irasaimban olvasható, elojott belőlem, hogy nagyon megkivantam a srác farkát. Egyre jobban kívánom, egyre többet gondolok rá. Egyre többet beszélünk erről a párommal. Arra jutottunk, hogy ma reggel beszél a barátnőjével, hogy szeretnénk ismét osszehozni egy parcseret,es kiegesziti azzal, hogy én kiprobalnám a szopást. Idáig rendben is vagyunk, a parcserebe azonnal belement ismét a csajszi, a szopás részéről annyit mondott, hogyha jól csinálom, biztos nem bánja majd a párja, de megkerdezi. Szerencsére elég nyitottak az új dolgokra, amennyire megismertem a szexuális életüket, de féltem, hogy ez sok lesz neki. Szerencsére kár volt az aggodalom, pár perc múlva jött a válasz, hogy benne van a párja, csak ne fogazzak nyes és sok röhögő fej nyes aztán azt még hozzatette, hogy viszonzasra ne számítsak. (az nem is vonz, nem is érdekel). Úgyhogy nagyon izgatott vagyok, úgy néz ki, hogy holnap este megyünk át... Amióta le is van zsirozva, megjobban izgulok, szinte egész nap áll a farkam... Nagyon várom már. A parcsere kapcsán csak annyit még, hogy nagyon figyelmes a leányzó, rám írt, hogy ne haragudjak, de már gyantaztatni nem lesz ideje elmenni, úgyhogy írjam meg, milyenre borotvalja a puncijat...azert ez nem semmi... Ezzel is csak fel akart megjobban húzni, ami sikerült is. Megirtam neki, hogy én a fazonosat szeretem, úgyhogy egy kis csíkot vagy valamilyen mintát hagyjon meg mindenképpen, de ha tényleg lehet választani, akkor "V" betű formára borotvalja. Utána mondtam a páromnak, hogy ő is írjon rá a sracra, és mérje fel az igényeket. A srác babapuncit rendelt (full csupasz). Hát már nagyon várom, még jobban, mint a múltkori 4est.azert itt most lesznek komoly dolgok... A torkom is elveszti majd a szüzességét...
#380   2020. 08. 05. szerda 17:04
mester47 mester47
Drukkolok Neked, ha meg kaptad az adagot, csókolt át az asszony a,...Ő már ismeri az ízét....!
#379   2020. 08. 05. szerda 12:11
fazonpar fazonpar
Tegnap atbeszeltuk a dolgot, és úgy néz ki belecsapunk a lecsóba... Akarom mondani a spermaba smile akikkel múltkor volt a parcsere, mondták, hogy ha szeretnénk megismetelni, azonnal szóljunk. Akkor abban állapodtunk meg, hogy várunk kicsit, nem akarunk rendszert csinálni belőle. Ahogy az előző irasaimban olvasható, elojott belőlem, hogy nagyon megkivantam a srác farkát. Egyre jobban kívánom, egyre többet gondolok rá. Egyre többet beszélünk erről a párommal. Arra jutottunk, hogy ma reggel beszél a barátnőjével, hogy szeretnénk ismét osszehozni egy parcseret,es kiegesziti azzal, hogy én kiprobalnám a szopást. Idáig rendben is vagyunk, a parcserebe azonnal belement ismét a csajszi, a szopás részéről annyit mondott, hogyha jól csinálom, biztos nem bánja majd a párja, de megkerdezi. Szerencsére elég nyitottak az új dolgokra, amennyire megismertem a szexuális életüket, de féltem, hogy ez sok lesz neki. Szerencsére kár volt az aggodalom, pár perc múlva jött a válasz, hogy benne van a párja, csak ne fogazzak nyes és sok röhögő fej nyes aztán azt még hozzatette, hogy viszonzasra ne számítsak. (az nem is vonz, nem is érdekel). Úgyhogy nagyon izgatott vagyok, úgy néz ki, hogy holnap este megyünk át... Amióta le is van zsirozva, megjobban izgulok, szinte egész nap áll a farkam... Nagyon várom már. A parcsere kapcsán csak annyit még, hogy nagyon figyelmes a leányzó, rám írt, hogy ne haragudjak, de már gyantaztatni nem lesz ideje elmenni, úgyhogy írjam meg, milyenre borotvalja a puncijat...azert ez nem semmi... Ezzel is csak fel akart megjobban húzni, ami sikerült is. Megirtam neki, hogy én a fazonosat szeretem, úgyhogy egy kis csíkot vagy valamilyen mintát hagyjon meg mindenképpen, de ha tényleg lehet választani, akkor "V" betű formára borotvalja. Utána mondtam a páromnak, hogy ő is írjon rá a sracra, és mérje fel az igényeket. A srác babapuncit rendelt (full csupasz). Hát már nagyon várom, még jobban, mint a múltkori 4est.azert itt most lesznek komoly dolgok... A torkom is elveszti majd a szüzességét...
#378   2020. 08. 05. szerda 04:09
Sopianae01 Sopianae01 VIP
Volt már benne részem,és izgató volt
#377   2020. 08. 05. szerda 01:30
Palesz Palesz
Szerintem sincs ezzel baj. Én is csak a lányokat szeretem de egy négyes hanci esetén lehet én is odanyúlnék a srácnak. Párommal együtt lehet bekapnám de csak a kíváncsi kedvéért. Mi is beszélgettünk erről és az asszony is szívesen nézné, izgatja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 04. kedd 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4141232)
2020. 08. 04. kedd 08:47
Ez teljesen normális, aki szereti az erotikát.
#376   2020. 08. 05. szerda 00:23
fazonpar fazonpar
Igen, sokkal jobban...ma sajnos nem éltem át újra, mert a párom nagyon fáradt volt. Bedolt az ágyba és kB elajult. Na majd holnap smile
(Ez egy válasz cvz456 üzenetére (2020. 08. 04. kedd 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 04. kedd 22:27
Gratulálok! Jobban sikerült, mint gondoltad smile
#375   2020. 08. 04. kedd 22:27
cvz456 cvz456
Gratulálok! Jobban sikerült, mint gondoltad smile
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 04. kedd 07:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 04. kedd 07:37
Megtettem smile kellett ugyan hozzá némi ital, de vettem a bátorságot végre! Szexeltunk egy fantasztikusat, a végén elvezesig nyaltam + ujjaztam a párom puncikáját. Utána kérdezte hogy akarom a végét. Mondtam neki, hogy terdeljen elém és szopjon le. Istenien szopott. Most egész jól bírtam, mert dolgozott bennem az ital. Ügyre keményebben és keményebben szopattam. Kértem hogy kéz nélkül csinálja most. Megfogtam a fejét két kézzel, és szó szerint még asztal a száját. Időnként lenyomtam a torkán, és mikor már fogyott a levegője, és ki akarta húzni, nem hagytam azonnal. (szereti amikor ilyen durván van leszopatva). Egyszercsak elkezdett azon járni az agyam, hogy most meg fogom csókolni élvezés után... És annyira be is indított, ahogy fantáziáltam a spermas csokrol, hogy éreztem, jön a vég... Annyit még ki tudtam nyogni, hogy : "most ne nyeld le!" és ahogy ezt kimondtam, belerobbantottam a szájába. Alapból sokkal nagyobbat spriccelek az átlagnál, de most talán még több spermam volt. El se fért a szájában, ahogy élveztem hosszasan, kicsurgott egy nagyobb adag a cickojara. Ahogy vége lett az orgazmusom ám leterdeltem mellé, és vadul vegignyaltam a melleit, betakaritva az összes spermat, utána forrón megcsokoltom. Nem számított rá, mert először nem nyitotta ki a száját, csak meglepodott, majd mikor kinyitott, és atengedte a nyelvemet, először kifolyt egy kis cucc, de amikor rajott hogy mit akarok, ügyesen atcsokolta a maradék spermat. Én nem nyeltem le azonnal, kicsit csokoloztunk még, majd nemsokára egy jól hallható nyelessel mindet lenyeltem. Isteni volt... Annyira, hogy a farkam közben megint felallt. Kértem hogy megint szopjon le. Most a hátamra feküdtem, és egy finomabb szopást kértem, mert ilyenkor már érzékenyebb a farkam. Ismét Istenien leszopott, nagyon finom mozdulatokkal, most a kezét is használta. Amikor jött a vég, kicsit gyorsított. Nem is kellett sok idő, sokkal előbb elmentem, mint először. Ismét szájba élveztem, és nem is kellett mondanom semmit. Odahajolt hozzám, és atcsurgatta az újabb adag spermat, én pedig most azonnal lenyeltem. Nagyon izgató volt minden, biztosan rendszeresiteni fogjuk. Viszont volt egy kis kellemetlenség is, ahogy azt sejtettem. Mikor végeztünk, megkerdezte a párom, hogy mi volt ez? Elmagyaraztam neki, hogy ez nekem fétisem. Meg is értette. Utána jött a kellemetlenebb kérdés, hogy mióta vagyok bisex? Hát ott lesapadtam... Elmagyaraztam hogy nem vagyok bisex, csak a sperma vonz, erre visszavágott, hogy amikor parcsereztunk, ott megcsokoltam amikor a másik srác spermaja volt a szájában... És hogy folyamat a másik srác farkát bámultam... Hát én erre nagyon zavarba jöttem, mert igencsak váratlanul ért, annak ellenére, hogy sejtettem hogy még fog lepődni. Elmondtam, hogy attól hogy megcsokolom úgy hogy előtte mást leszopott, még nem vagyok se bisex, se b*zi.ok a másik srác farkát tényleg bámultam, de sose láttam még ekkorát, illetve érdekelt mi dolgozza meg a páromat. Egyébként tényleg gyönyörű farka van. Egyszerűen folyt
#374   2020. 08. 04. kedd 18:34
X Törölt felhasználó (4141232)
Hajrá! Próba szerencse! Anyát már izgatja, baj nem lehet. Csak a srácot kell megkérdezni.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 04. kedd 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 04. kedd 18:23
Nem tudom mennyire normális, de ma is egész nap csak arra a gyönyörű farokra tudtam gondolni... Egész nap arról fantáziátlan, hogy még puhán bekapom, és az ajkaim között duzzad kokemenyre. Aztán elképzeltem, hogy bekapom tövig, és addig tartom lent a torkomban, ameddig csak bírom... Aztán a legjobban az izgatott fel, ahogy elképzeltem amint telefrocskoli ez az óriási fasz a számat,en meg lenyelem minden cseppjet. A spermajabol kaptam egy minimális "kostolot", mert a parcsere alkalmából a páromat szájba élvezte, aki a nyelés után megcsokolt. Volt még egy kevés a szájában smile nem tudom mit szólna egy ilyen felveteshez a srác, hogy legközelebb le szeretném szopni... De tegnap este óta ez jár a fejemben. Egész nap másra sem tudtam gondolni, csak a farkara. Közben a párommal ezzel kapcsolatban irogattunk, meg hogy őt is mennyire izgatná ha vegignezhetné ahogy leszopom... Egész nap kB állt a farkam, tiszta nedves volt... Most. Mikor végre hazaertem, egyből ki kellett vernek, annyira fel voltam izgulva. Rohadt nagyot élveztem. Talán még sosem jött ennyi sperma. Nemsokára hazáér a párom, és megbeszeljuk mit tudunk tenni az ügy érdekében. Életemben nem izgatott fel még egy farok sem ezelőtt... De ez annyira gyönyörű és szexi, hogy hihetetlen. Lehet hogy a mérete miatt izgulok fel tőle, de egyszerűen tökéletes... A formája, hossza, vastagsága... Minden... Nagyon szeretném leszopni.
#373   2020. 08. 04. kedd 18:23
fazonpar fazonpar
Nem tudom mennyire normális, de ma is egész nap csak arra a gyönyörű farokra tudtam gondolni... Egész nap arról fantáziátlan, hogy még puhán bekapom, és az ajkaim között duzzad kokemenyre. Aztán elképzeltem, hogy bekapom tövig, és addig tartom lent a torkomban, ameddig csak bírom... Aztán a legjobban az izgatott fel, ahogy elképzeltem amint telefrocskoli ez az óriási fasz a számat,en meg lenyelem minden cseppjet. A spermajabol kaptam egy minimális "kostolot", mert a parcsere alkalmából a páromat szájba élvezte, aki a nyelés után megcsokolt. Volt még egy kevés a szájában smile nem tudom mit szólna egy ilyen felveteshez a srác, hogy legközelebb le szeretném szopni... De tegnap este óta ez jár a fejemben. Egész nap másra sem tudtam gondolni, csak a farkara. Közben a párommal ezzel kapcsolatban irogattunk, meg hogy őt is mennyire izgatná ha vegignezhetné ahogy leszopom... Egész nap kB állt a farkam, tiszta nedves volt... Most. Mikor végre hazaertem, egyből ki kellett vernek, annyira fel voltam izgulva. Rohadt nagyot élveztem. Talán még sosem jött ennyi sperma. Nemsokára hazáér a párom, és megbeszeljuk mit tudunk tenni az ügy érdekében. Életemben nem izgatott fel még egy farok sem ezelőtt... De ez annyira gyönyörű és szexi, hogy hihetetlen. Lehet hogy a mérete miatt izgulok fel tőle, de egyszerűen tökéletes... A formája, hossza, vastagsága... Minden... Nagyon szeretném leszopni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 04. kedd 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4141232)
2020. 08. 04. kedd 08:47
Ez teljesen normális, aki szereti az erotikát.
#372   2020. 08. 04. kedd 08:47
X Törölt felhasználó (4141232)
Ez teljesen normális, aki szereti az erotikát.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 04. kedd 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 04. kedd 07:50
Tökéletes... Nagyon hosszú, nagyon vastag, gyönyörű mákkal, szexin trimmelve. Szóval mást nem tudok rá mondani, csak azt hogy gyönyörű. Ezzel le is akartam zárni a beszélgetést (azt tudni kell, hogy ez nem vita volt, csak osszebujva, sutyorogva beszélgettünk). És akkor jött egy olyan keresztkerdes amitől leizzadtam: "leszopnád?" egyszerűen nem tudtam hovatenni a kérdést, mert sosem gondoltam ilyenre előtte, eszembe sem jutott. Nem tudtam mit mondani, úgyhogy azt mondtam nem tudom. Tényleg nem tudtam... Erősödött a párom, hogy ha annyira tetszik nekem a srác farka, és magam mondtam, hogy gyönyörű, akkor miért nem tenném meg. Erre valahogy jött a felismerés, hogy valóban nagyon tetszik a farka, és lehet hogy kívánom is!?!? Elmondtam, hogy igen leszopnam. De semmi egyébre nem lennék hajlandó. És akkor a párom indult be, hogy mennyire izgatná nézni ahogy szopom...en meg totál meglepodtem... Nem is azon, hogy milyen vágyai vannak, sokkal inkább azon, hogy nekem milyen vágyaim vannak.... Utána lassan adtunk egy joejt puszit, mert fáradtak voltunk már. Én viszont nem tudtam elaludni, folyamatosan a srác farka volt előttem képzeletben, ahogy beveszem a számba puhán, és ütemesen felall az ajkaim között.. Ahogy erzekien leszopom... Ahogy elonti a számat a spermaja. Nagyon meglepodtem, mert előtte sosem volt ilyen gondolatom. Ma reggel meg tok kellemetlenül érzem magam, kicsit bánom, hogy ezt elmontam a páromnak. Annak örülök hogy őszinte voltam vele, csak tartok a kellemetlen beszelgetesektol. Továbbra sem tartom magam bisexnek, de ez a gyönyörű farok megbabonazott... Az parcsere óta motoszkál a gondolatom ám, többször ki értem már a farkarol készült fotót bámulva, de ilyen gondolatom még nem volt, mint tegnap este... És ma reggel...
#371   2020. 08. 04. kedd 07:50
fazonpar fazonpar
Tökéletes... Nagyon hosszú, nagyon vastag, gyönyörű mákkal, szexin trimmelve. Szóval mást nem tudok rá mondani, csak azt hogy gyönyörű. Ezzel le is akartam zárni a beszélgetést (azt tudni kell, hogy ez nem vita volt, csak osszebujva, sutyorogva beszélgettünk). És akkor jött egy olyan keresztkerdes amitől leizzadtam: "leszopnád?" egyszerűen nem tudtam hovatenni a kérdést, mert sosem gondoltam ilyenre előtte, eszembe sem jutott. Nem tudtam mit mondani, úgyhogy azt mondtam nem tudom. Tényleg nem tudtam... Erősödött a párom, hogy ha annyira tetszik nekem a srác farka, és magam mondtam, hogy gyönyörű, akkor miért nem tenném meg. Erre valahogy jött a felismerés, hogy valóban nagyon tetszik a farka, és lehet hogy kívánom is!?!? Elmondtam, hogy igen leszopnam. De semmi egyébre nem lennék hajlandó. És akkor a párom indult be, hogy mennyire izgatná nézni ahogy szopom...en meg totál meglepodtem... Nem is azon, hogy milyen vágyai vannak, sokkal inkább azon, hogy nekem milyen vágyaim vannak.... Utána lassan adtunk egy joejt puszit, mert fáradtak voltunk már. Én viszont nem tudtam elaludni, folyamatosan a srác farka volt előttem képzeletben, ahogy beveszem a számba puhán, és ütemesen felall az ajkaim között.. Ahogy erzekien leszopom... Ahogy elonti a számat a spermaja. Nagyon meglepodtem, mert előtte sosem volt ilyen gondolatom. Ma reggel meg tok kellemetlenül érzem magam, kicsit bánom, hogy ezt elmontam a páromnak. Annak örülök hogy őszinte voltam vele, csak tartok a kellemetlen beszelgetesektol. Továbbra sem tartom magam bisexnek, de ez a gyönyörű farok megbabonazott... Az parcsere óta motoszkál a gondolatom ám, többször ki értem már a farkarol készült fotót bámulva, de ilyen gondolatom még nem volt, mint tegnap este... És ma reggel...
 
... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 11. 20. szerda
Üzenetek: 610db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 16. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!