Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#409   2020. 09. 05. szombat 14:26
X Törölt felhasználó (4030412)
Akit zavar a saját spermája az nem is élvezi igazán a szexet szerintem smile
#408   2020. 09. 05. szombat 13:40
X Törölt felhasználó (4406002)
Még nem próbáltam,de szívesen kipróbálnám!
#407   2020. 09. 05. szombat 13:01
zolka74 zolka74
Ès mi tart vissza attól hogy megèld ezt a vàgyad?? kacsint
(Ez egy válasz Cuncikam4 üzenetére (2020. 09. 04. péntek 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 04. péntek 16:03
Ez az egyik dolog ami nagyon izgat smile
#406   2020. 09. 05. szombat 12:58
Schefszex Schefszex
Jó lenne kipróbálni.
#405   2020. 09. 04. péntek 16:03
Cuncikam4 Cuncikam4
Ez az egyik dolog ami nagyon izgat smile
#404   2020. 09. 04. péntek 07:55
andrew88 andrew88
Még nem próbáltam, de érdekel a dolog smile
#403   2020. 08. 31. hétfő 14:54
baden07 baden07
Most nagyon izgatna.
#402   2020. 08. 30. vasárnap 08:35
fazonpar fazonpar
Életemben egyszer próbáltam, de csodás élmény volt smile
(Ez egy válasz toratoratora üzenetére (2020. 08. 29. szombat 13:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 29. szombat 13:13
Nem akarlak bántani, kaptál már eleget..... hehe hehe
#401   2020. 08. 29. szombat 13:13
toratoratora toratoratora
Nem akarlak bántani, kaptál már eleget..... hehe hehe
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 07. péntek 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 08:16
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#400   2020. 08. 29. szombat 12:42
zolka74 zolka74
Nàlunk tegnap este is volt.. bee1
#399   2020. 08. 29. szombat 09:55
Schefszex Schefszex
Mèg nem próbáltam,de izgat.
#398   2020. 08. 29. szombat 09:36
fazonpar fazonpar
Nincs is jobb annál mikor egy eres fasz beleömlik a szádba. Majd rá fogsz érezni a szépségére, és rajossz hogy jobb mint puncit nyalni
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 07. péntek 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 08:16
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#397   2020. 08. 27. csütörtök 11:48
Dawszi Dawszi
Mi is szeretjük a spermás csókot! Egyszer voltunk egy 60 as úrral aki hatalmasat élvezett és nekem is jutott véletlen egy kicsi. Izgalmas volt érezni ahogy rám is jött belőle.
#396   2020. 08. 15. szombat 08:00
fazonpar fazonpar
Tegnap brutális nagyot élveztem a párom szájába.... Közben szinte rakiabaltam hogy le ne nyelje... A végén az egészet átcsokolta... Hmmm
#395   2020. 08. 08. szombat 17:14
jatekosmel jatekosmel
Teljesen természetes smile
#394   2020. 08. 08. szombat 10:12
Krumplisteszta Krumplisteszta
Azt hiszem ha a pàrunktol elvàrjuk, akkor ez forditva is müködik.
#393   2020. 08. 08. szombat 07:35
X Törölt felhasználó (1474922)
Teljesen jo es vallalhato a spermas csok ❤️❤️❤️❤️
#392   2020. 08. 07. péntek 10:44
Dbpasi57 Dbpasi57
Jó írás smile Az is kedvet kaphat hozzá, aki még nem csinálta
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 08. 07. péntek 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 08:16
Ki kell tarnom a szamat. Ez így ment percekig, közben már betonkemeny volt Ádám. KB a feléig sikerült bekapnom. Próbáltam minél jobban betolni a számba, de nem ment. Ádám közben kerlelt, hogy jobban kapjam be, de akkor sem ment. Örültem, hogy a fele befér. Így is alig kaptam levegőt. Egyszer sakk a párom felkelt, odaterdelt mellém, és mondta, hogy megtanit hogy kell. Ahogy kivette a számból, akkor realizalodott bennem, hogy milyen brutál nagy, és azt is nyugtázta magamban, hogy ennek a felét is durva bekapni. Gyönyörű volt ahogy ez a hatalmas, fazonos farok pár centire az arcomtol agaskodott. Megfogta a párom, és mondta, hogy figyelem hogy csinálja. Elsőre nem vettem észre semmi különbséget, viszont egy pillanat alatt eltűnt a torkában az egész... Ádám közben felnyogott. Lent tartotta egy darabig a párom, majd kihuzta. Kicsit könnyes lett a szeme, de semmi egyéb gondja nem volt. Kérdeztem, hogy hogy csinálta, és magyarázni kezdte, hogy emeljem meg a fejem, hogy a "legutat" szabaddá tegyem, meg hogy ahol indul a torkom, az a holtponton, ha azon attolom, akkor már lemegy az egész. Gyorsan ledobtam a ruháimat, és újra elé terdeltem. Próbáltam mindent úgy csinálni ahogy a párom mondja. Amikor éreztem a makkjat a garatomnal, akkor vettem egy nagy levegőt, és próbáltam tövig bekapni. Képzeljétek el, silerult smile igyekeztem minél tovább lent tartani, közben Ádám egyre hangosodott. Aztán ki kellett vennem kicsit a számból, mert elfogyot a levegő. A lányok közben tovább masztiztak. Én folytattam a szopást, mostmar keményebben, mint az elején. Durva volt, mert mikor levettem ismét torokra, odanyultam a nyakamhoz, és kívülről is lehetett érezni, hogy bennem van a farka. Én csak szoptam keményen, mikor hallottam, hogy Niki kezd egyre hangosodni. Kineztem oldalra, pont jókor, mert osszerandult az egész teste, és óriásit élvezett... Nagyon szexi volt. Aztán nemsokkal rá következett a párom is, akire mikor kineztem, kicsit meglepodtem, mert olyan vadul dörzsölte a csiklojat, mint amikor egy odaegett serpenyőt mosogat nyes ő kB üvöltve élvezett, szintén nagyon szexin.na erre már Ádámnak sem kellett több, egyre hangosodott, majd szólt hogy jön, és kérdezte hogy mehet e a számba. Egyrészt időm sem volt válaszolni, mert azonnal elkezdett frocskolni, másrészt nem is tudtam volna válaszolni, mert tele volt a szám. Nagyon fel izgatott, ahogy a számba lovell... Sosem hittem volna hogy ez ennyire izgató, nem is értem némely lány miért nem szereti. Szóval vadul frocskolt a számba, én meg nem győztem nyelni, hogy elferjen az újabb és újabb adag. Rengeteg spermaja volt, ami ráadásul jobban is ízlett nekem, mint a sajátom. A végén megkoszonte a szopasom, megdicsert hogy nagyon ügyes vagyok. Mondták hogy tartsunk egy cigiszunetet, aztán folytassuk. Hát ez volt életem első szopása, amit nagyon is élveztem, nagyon felizgatott, es boldog vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű pénisz vette el a szám szüzességét. Ha érdekel az est további része, megirom az izgat ha megdugjak a feleségem
#391   2020. 08. 07. péntek 09:38
fazonpar fazonpar
Szia, igazad van, a topik nem a legmegfelelobb, csak ide kezdtem el a történetet egy előző irasommal. Azt folytattam
(Ez egy válasz marinor üzenetére (2020. 08. 07. péntek 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 07. péntek 09:21
Hihetetlen jó a fantáziád, és a megfogalmazásért is dicséret illet. Csak azt nem értem miért nem a megfelelő topikba írsz?
#390   2020. 08. 07. péntek 09:38
fazonpar fazonpar
Szia, ezek nem fantaziak smile vannak fantaziak is, de azokat nem írom le. Az analt sosem fogom kívánni férfival.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 07. péntek 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2020. 08. 07. péntek 09:12
Már régóta követem a beírásaidat nagyon tetszik,jó megfogalmazással! Valós,vagy csak fantázia akkor is!!! De nagyon kíváncsi lennék,hogy mikor kívánod meg análisban is,mert az lenne hab a tortán,hogy teljes legyen az egész! További izgató beírást,és sok sikert!
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 11. 20. szerda
Üzenetek: 609db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 16. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!