Tuning topic (autók, motorok, csajok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 37 38 39 40 41 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1826   2007. 08. 21. kedd 16:03
gazosgyuri gazosgyuri
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1825   2007. 08. 20. hétfő 18:00
Moncy Moncy
#1824   2007. 08. 19. vasárnap 13:20
yanee84 yanee84
Talma 4. lett. lehetett volna első is...
#1823   2007. 08. 18. szombat 16:35
numlOck numlOck VIP
Csak hogy szem előtt legyen.
Mindenki nyaral ?
#1822   2007. 08. 14. kedd 22:45
simishake simishake
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1821   2007. 08. 14. kedd 22:16
Moncy Moncy
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1820   2007. 08. 13. hétfő 15:35
DrAnthony DrAnthony






#1819   2007. 08. 11. szombat 08:30
gazosgyuri gazosgyuri
Ezt a pályát nagyon wárom...kiwáncsi leszek mert szerintem a maláj pálya nm sikerült túl jól...és ha jól tudom a Wurz papája(apja) építette...remélem ezt nm ő fogja.. eplus2
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 10. péntek 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 10. péntek 20:20
A jövő hónapban megkezdődnek Szingapúrban a jövő évi Forma-1-es futam előkészületi munkálatai, az ázsiai városállam első alkalommal látja majd vendégül a száguldó cirkuszt.
A kormány pénteki beszámolója szerint az 5050 méter hosszúságú pálya gyors kanyarokból és néhány technikás, megterhelő szektorból áll majd, és a tervek szerint remek előzési lehetőségeket kínál majd a pilóták számára.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A múlt nagysága:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

és a jővő nagysága:



és aki nélkül ez nem jöhetne létre:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1818   2007. 08. 10. péntek 20:20
tom1019 tom1019 VIP Admin
A jövő hónapban megkezdődnek Szingapúrban a jövő évi Forma-1-es futam előkészületi munkálatai, az ázsiai városállam első alkalommal látja majd vendégül a száguldó cirkuszt.
A kormány pénteki beszámolója szerint az 5050 méter hosszúságú pálya gyors kanyarokból és néhány technikás, megterhelő szektorból áll majd, és a tervek szerint remek előzési lehetőségeket kínál majd a pilóták számára.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A múlt nagysága:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

és a jővő nagysága:



és aki nélkül ez nem jöhetne létre:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1817   2007. 08. 06. hétfő 11:03
surdapapa surdapapa
pár éve a "lepusztult bulgáriába" jártunk, ahol csak kopóréteget vagy 15 centit tettek rá. míg nálunk egy barátom vmelyik útépítőnél dolgozik. aztán 6 centi az előírás, de Ők mondják meg, h ellenőrzéskor honnan vegyék a mintát. a többi helyen jó ha a 4 centit eléri.
az utakról, mindig a legnagyobb magyar gondolkodó jut eszembe, mikor ezt mondta:
"Svédország és Norvégia egy mediterrán vidék.
Ott a hó olvadva esik!
Itt meg minden szarrá fagy!"

mondjuk én nem a pálya minőségére utaltam /de vélhetően abban is igazad van/, hanem arra, h tele rakták a pályát kanyarral, de elfeledkeztek arról, h az F1 a versenyzésről szól, így elfelejtették, h hagyni kéne helyet az előzésekre is ...
mindent elmond, h nehezebb előzni, mint az utcai pályás Monacoban ...
#1816   2007. 08. 06. hétfő 10:34
surdapapa surdapapa
ilyenre nem emléxel?????????

csak nézd vissza az istenített 7*es világbajnok pályafutását!
az egész pályafutása és a világbajnoki címei az ilyen sportszerűtlenségeiről szóltak! levele

de abban igazatok van, h dögunalom volt!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 05. vasárnap 13:26
Most nézem...jóóó nagy port kawartak fel...pfff...igazán nm értem...pár éwe (15-18) nézem az F1-et de ilyenre nm emlékszem...wégül is ezt mi sosem fogjuk tisztán látni...csapaton belüli megegyezések...bah...arról nm is beszélwe,hogy rengeteg pénz wan ebben a sportban...szerintem ennek még lesz wiszhangja...Ha meg tényleg wolt megegyezés csapaton belül akkor a kis Hamilton nagyot hibázik
mert alig melegedett meg az F1-ben...a csapat nagyon megszíwathatja és jöwőre milyen autóba fog ülni...kiwáncsian wárom a folytatást...
#1815   2007. 08. 06. hétfő 10:19
surdapapa surdapapa
persze, mert eddig ott nem volt csapatsorrend! emiatt fura a számomra az egész történet, mert nem hiszem, h a csapat vezetése most beleszólna az egészbe.


tudom Te azt szeretted, h Irvinet és Barricellot utasították, h nehogy meg merje előzni a pártfogoltad!
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 05. vasárnap 12:20
Ez így elég szemét húzás...mondjuk én sosem ugráltam
a mclaren-ért sem a csapatfőnökért... levele
#1814   2007. 08. 06. hétfő 10:17
surdapapa surdapapa
ez így igaz!
örüljön, h megúszta ennyivel!

csak érdekes, míg a szent tehenetek /az F1 történetének eddigi legnagyobb marhája/ volt addig a spanyol bikával is elnézőbb volt az F1 vezetése ...

eddig mindegy volt, h ki csak ne a kerpeni g..i, most mind1, csak ne a kisköcsög spanyol ...

egyébként miért is fos az összes magyar nagydíj?

mert az építéskor a legtechnikásabb pályát akartuk építeni.

nagyzolni akartunk, de belelógott a kezünk a bilibe!
#1813   2007. 08. 05. vasárnap 22:12
tom1019 tom1019 VIP Admin
egészségedre,
majdnem zenész!
valóban az év legunalmasabb versenye volt!
(edző meccs volt az "istálóknak"!)

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez





Klikkelj a normál/tömörített mérethez




(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 05. vasárnap 20:25
Hááát...bazi uncsi werseny wolt...többször elbóbiskoltam közben... hehe ...majd amikor csak 6 kör wót hátra jóóól bejaludtam... nyes ...kb. ötkor keltem fel...
#1812   2007. 08. 05. vasárnap 20:25
gazosgyuri gazosgyuri
Hááát...bazi uncsi werseny wolt...többször elbóbiskoltam közben... hehe ...majd amikor csak 6 kör wót hátra jóóól bejaludtam... nyes ...kb. ötkor keltem fel...
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 05. vasárnap 15:40
Hamilton
1.
Rajt - cél gyözelem! (kicsit uncsi verseny volt, de jó!)
Gratula!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

70. kör: Heidfeld a dobogó harmadik fokán, Alonso 4., Robert Kubica a BMW-vel az 5., Ralf Schumacher pontokat szerzett a Toyotának a 6. helyen, Nico Rosberg a 7. és Kovalainen az utolsó pontszerző helyen

Hamilton a győztes, Kimi Räikkönen az utolsó körben megfutotta a verseny leggyorsabb körét.

1. Lewis Hamilton
2. Kimi Räikkönen
3. Nick Heidfeld
------------------------------------------------
a magyarok is szeretik a F1 gurut nyes
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


de szerintem a magyar lányok többet érnek:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


És a GYÖZTES autó:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1811   2007. 08. 05. vasárnap 15:40
tom1019 tom1019 VIP Admin
Hamilton
1.
Rajt - cél gyözelem! (kicsit uncsi verseny volt, de jó!)
Gratula!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

70. kör: Heidfeld a dobogó harmadik fokán, Alonso 4., Robert Kubica a BMW-vel az 5., Ralf Schumacher pontokat szerzett a Toyotának a 6. helyen, Nico Rosberg a 7. és Kovalainen az utolsó pontszerző helyen

Hamilton a győztes, Kimi Räikkönen az utolsó körben megfutotta a verseny leggyorsabb körét.

1. Lewis Hamilton
2. Kimi Räikkönen
3. Nick Heidfeld
------------------------------------------------
a magyarok is szeretik a F1 gurut nyes
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


de szerintem a magyar lányok többet érnek:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


És a GYÖZTES autó:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1810   2007. 08. 05. vasárnap 13:26
gazosgyuri gazosgyuri
Most nézem...jóóó nagy port kawartak fel...pfff...igazán nm értem...pár éwe (15-18) nézem az F1-et de ilyenre nm emlékszem...wégül is ezt mi sosem fogjuk tisztán látni...csapaton belüli megegyezések...bah...arról nm is beszélwe,hogy rengeteg pénz wan ebben a sportban...szerintem ennek még lesz wiszhangja...Ha meg tényleg wolt megegyezés csapaton belül akkor a kis Hamilton nagyot hibázik
mert alig melegedett meg az F1-ben...a csapat nagyon megszíwathatja és jöwőre milyen autóba fog ülni...kiwáncsian wárom a folytatást...
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 05. vasárnap 12:17
A kétszeres világbajnok Fernando Alonso elveszítette a Magyar Nagydíj időmérő edzésén megszerzett pole pozícióját, és a mai versenyen csak a hatodik helyről fogja megkezdeni a körözést. Csapata, a McLaren-Mercedes még súlyosabb büntetést kapott.

A spanyol pilóta a szombati kvalifikáció utolsó etapjában már befejezte a kerékcseréjét, de nem hajtott vissza a pályára, pedig már Lewis Hamilton ott várakozott mögötte. Alonso úgy ment ki a pályára, hogy ő még meg tudta kezdeni utolsó gyors körét, ám márkatársa erről néhány másodperccel már lemaradt. Hamiltonnak emiatt esélye sem volt küzdeni az első rajtkockáért.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez

#1809   2007. 08. 05. vasárnap 12:20
gazosgyuri gazosgyuri
Ez így elég szemét húzás...mondjuk én sosem ugráltam
a mclaren-ért sem a csapatfőnökért... levele
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 05. vasárnap 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 05. vasárnap 12:17
A kétszeres világbajnok Fernando Alonso elveszítette a Magyar Nagydíj időmérő edzésén megszerzett pole pozícióját, és a mai versenyen csak a hatodik helyről fogja megkezdeni a körözést. Csapata, a McLaren-Mercedes még súlyosabb büntetést kapott.

A spanyol pilóta a szombati kvalifikáció utolsó etapjában már befejezte a kerékcseréjét, de nem hajtott vissza a pályára, pedig már Lewis Hamilton ott várakozott mögötte. Alonso úgy ment ki a pályára, hogy ő még meg tudta kezdeni utolsó gyors körét, ám márkatársa erről néhány másodperccel már lemaradt. Hamiltonnak emiatt esélye sem volt küzdeni az első rajtkockáért.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez

#1808   2007. 08. 05. vasárnap 12:17
gazosgyuri gazosgyuri
Sajnos nm láttam tegnap az edzést...és elfelejtettem felwenni is...de már alig wárom,hogy mutassák...mert mutatni fogják az biztos... wow3
#1807   2007. 08. 05. vasárnap 12:17
tom1019 tom1019 VIP Admin
A kétszeres világbajnok Fernando Alonso elveszítette a Magyar Nagydíj időmérő edzésén megszerzett pole pozícióját, és a mai versenyen csak a hatodik helyről fogja megkezdeni a körözést. Csapata, a McLaren-Mercedes még súlyosabb büntetést kapott.

A spanyol pilóta a szombati kvalifikáció utolsó etapjában már befejezte a kerékcseréjét, de nem hajtott vissza a pályára, pedig már Lewis Hamilton ott várakozott mögötte. Alonso úgy ment ki a pályára, hogy ő még meg tudta kezdeni utolsó gyors körét, ám márkatársa erről néhány másodperccel már lemaradt. Hamiltonnak emiatt esélye sem volt küzdeni az első rajtkockáért.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez

 
... 37 38 39 40 41 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 02. 09. péntek
Üzenetek: 2586db
Utolsó üzenet: 2012. 11. 05. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!