Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 239 240 241 242 243 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1995   2013. 05. 22. szerda 19:35
X Törölt felhasználó (775593)
Amiről írtál elég elszomorító,bár mi így is tudjuk jól érezni magunkat Délegyházán , nem mással vagyunk elfoglalva,oda sem járnak különb emberek, mint máshová,csak jó Magyar módjára szeretünk mindent és mindenkit kritizálni,attól biztos jobb lesz" de hidd el' akkor sem fogod jobban érezni magad" minden naturista helyen örök probléma a 100%-os meztelenség ,csak ép a betartatása nem könnyű ,van még mit tanulunk az biztos,de gondolom ezt nem a soraidat olvasva fogjuk" Ha egy hely neked nem tetszik ,nem kötelező oda járni,de leendő naturistákat is elijeszteni, kárt okozni ,nem biztos hogy javára válik bármely naturista helynek .Délegyháza igen is két éve fejlődésnek indult ,de 23 hektár terület felett gazdálkodni nem egyszerű,ha jó helyet akarsz ,ne rombolj' hanem építs"
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2013. 05. 22. szerda 14:38
Hát, nekem meg nagyon is feltűnik, mert kábé 3 legális naturista strand van az egész országban, és egész egyszerűen kikérem magamnak, hogy 1500 forint belépő kicsengetése ellenében egyesek textilezzenek a jelenlétemben. Ez a legnagyobb prosztóság, amit a naturistákkal el lehet követni. Persze, nem tudom, mennyit vagy hátul, a Bermuda felé, és a hátul élő bennszülöttek smile vidékén, mert ott sokkal jellemzőbb, mint a napi belépősök strandrészén.

Nem csak a férfiasságról van szó, hanem úgy en bloc (esetleg a - szintén meztelen - párod "kritikus női szemmel" megvizslatásáról), de mindegy, nem ragozom.

Az egyik legeklatánsabb eset amúgy az volt, mikor egy egész fürdőruhás-bícsgatyás pereputty jött elő a Bermuda büfé mögül, letelepedtek az asztaloknál a p.csös-p.ncis vendégek közt, és vodkázni-sörözni-fröccsözni kezdtek. És komolyan, én éreztem magam feszélyezve. A büfés ösmerősei-rokonai lehettek.
#1994   2013. 05. 22. szerda 16:22
batka.mano batka.mano
Ezt mondjuk én is alátámasztom. Valóban ez a tendencia. Persze mi is paráztunk az első alkalommal sok évvel ezelőtt. De amit írsz az valóban így van. Egy kultúrált helyen sokkal jobban elfogadják egymást a naturisták olyannak amilyen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2013. 05. 22. szerda 15:45
Ennek több oka is lehet. Van, hogy a hölgy csak a párja unszolására jött el, de mivel alapvetően szégyellős, nem hajlandó tovább vetkőzni egy bugyinál. Ez gáz, szerintünk. Vagy a másik, amikor meg van győződve róla, hogy mindenki majd őt nézi- pedig a mi tapasztalatunk szerint pont fordítva van. Textiles strandon hatványozottabban többször bámulnak meg mindkettőnket az ellenkező neműek, mint Délegyen, vagy más nudis helyen. hehe
#1993   2013. 05. 22. szerda 15:56
X Törölt felhasználó (857648)
Az én feleségem is az unszolásomra jött el, de nem volt probléma levette a bugyit is minden további nélkül.
Megkértem, hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe, mert én rendszeresen járok. Ezt szemelőt tartva viselkedett és próbálta élvezni a strandolás eme formáját.
#1992   2013. 05. 22. szerda 15:54
X Törölt felhasználó (819517)
Kedvet kaptam meggyőződni róla személyesen,már úgyis régóta készülünk ki!
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2013. 05. 22. szerda 15:45
Ennek több oka is lehet. Van, hogy a hölgy csak a párja unszolására jött el, de mivel alapvetően szégyellős, nem hajlandó tovább vetkőzni egy bugyinál. Ez gáz, szerintünk. Vagy a másik, amikor meg van győződve róla, hogy mindenki majd őt nézi- pedig a mi tapasztalatunk szerint pont fordítva van. Textiles strandon hatványozottabban többször bámulnak meg mindkettőnket az ellenkező neműek, mint Délegyen, vagy más nudis helyen. hehe
#1991   2013. 05. 22. szerda 15:45
X Törölt felhasználó (762450)
Ennek több oka is lehet. Van, hogy a hölgy csak a párja unszolására jött el, de mivel alapvetően szégyellős, nem hajlandó tovább vetkőzni egy bugyinál. Ez gáz, szerintünk. Vagy a másik, amikor meg van győződve róla, hogy mindenki majd őt nézi- pedig a mi tapasztalatunk szerint pont fordítva van. Textiles strandon hatványozottabban többször bámulnak meg mindkettőnket az ellenkező neműek, mint Délegyen, vagy más nudis helyen. hehe
(Ez egy válasz TomTailor üzenetére (2013. 05. 22. szerda 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 22. szerda 15:36
Nem tudom megérteni miért jön valaki naturista strandra ha nem hajlandó levenni a gatyáját. A bejáratnál világosan ki van írva minden sőt le is van rajzolva a gyengébbek kedvéért.
#1990   2013. 05. 22. szerda 15:36
TomTailor TomTailor
Nem tudom megérteni miért jön valaki naturista strandra ha nem hajlandó levenni a gatyáját. A bejáratnál világosan ki van írva minden sőt le is van rajzolva a gyengébbek kedvéért.
#1989   2013. 05. 22. szerda 15:00
X Törölt felhasználó (857648)
Én hátrafelé csak sétálni szoktam. Elmegyek a Spiccig meg vissza, a büfét hanyagolom.
Ezért nem találkozom bermudás idiótákkal!
Igen valóban bosszantó, hogy ilyen egyének is vannak a közösségben és hogy nem tesznek ellene a jelentős belépő ellenére sem.. Ezt kiküszöbölve ezek után is maradok elől és max egy sétára megyek hátra a bennszülöttek földjére.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2013. 05. 22. szerda 14:38
Hát, nekem meg nagyon is feltűnik, mert kábé 3 legális naturista strand van az egész országban, és egész egyszerűen kikérem magamnak, hogy 1500 forint belépő kicsengetése ellenében egyesek textilezzenek a jelenlétemben. Ez a legnagyobb prosztóság, amit a naturistákkal el lehet követni. Persze, nem tudom, mennyit vagy hátul, a Bermuda felé, és a hátul élő bennszülöttek smile vidékén, mert ott sokkal jellemzőbb, mint a napi belépősök strandrészén.

Nem csak a férfiasságról van szó, hanem úgy en bloc (esetleg a - szintén meztelen - párod "kritikus női szemmel" megvizslatásáról), de mindegy, nem ragozom.

Az egyik legeklatánsabb eset amúgy az volt, mikor egy egész fürdőruhás-bícsgatyás pereputty jött elő a Bermuda büfé mögül, letelepedtek az asztaloknál a p.csös-p.ncis vendégek közt, és vodkázni-sörözni-fröccsözni kezdtek. És komolyan, én éreztem magam feszélyezve. A büfés ösmerősei-rokonai lehettek.
#1988   2013. 05. 22. szerda 14:38
X Törölt felhasználó (843711)
Hát, nekem meg nagyon is feltűnik, mert kábé 3 legális naturista strand van az egész országban, és egész egyszerűen kikérem magamnak, hogy 1500 forint belépő kicsengetése ellenében egyesek textilezzenek a jelenlétemben. Ez a legnagyobb prosztóság, amit a naturistákkal el lehet követni. Persze, nem tudom, mennyit vagy hátul, a Bermuda felé, és a hátul élő bennszülöttek smile vidékén, mert ott sokkal jellemzőbb, mint a napi belépősök strandrészén.

Nem csak a férfiasságról van szó, hanem úgy en bloc (esetleg a - szintén meztelen - párod "kritikus női szemmel" megvizslatásáról), de mindegy, nem ragozom.

Az egyik legeklatánsabb eset amúgy az volt, mikor egy egész fürdőruhás-bícsgatyás pereputty jött elő a Bermuda büfé mögül, letelepedtek az asztaloknál a p.csös-p.ncis vendégek közt, és vodkázni-sörözni-fröccsözni kezdtek. És komolyan, én éreztem magam feszélyezve. A büfés ösmerősei-rokonai lehettek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857648)
2013. 05. 22. szerda 14:08
én biztos vak vagyok, de még ilyet se nagyon láttam csak elvétve... de ez tényleg biztos az én hibám, nem járok nyitott szemmel.
azt sajnos még nem tapasztaltam/éreztem, hogy egy nő a nagy napszemüvege mögül a férfiasságomat bámulná lookaround pedig jól esne...
#1987   2013. 05. 22. szerda 14:29
X Törölt felhasználó (373340)
Igaz !!
És a szaunában is. Bejönnek akkora ló gatyákkal a padra leülnek, csöpög ezerrel a víz a textilből.
Igaz egyszer ki kell mosni a szezonban, de pont így?
Annak idején srác korunkban amikor bejött divatba, illetve lehetett már kapni "fecskét" és nem a klott gatyába kellett fürdeni, az Isten áldás volt.
Ezek a baszi nagy gatyák aztán tapadnak a combra. Nem is hiszem, hogy kényelmes.
Na aztán a nudin szintén ez a bunkóság dívik.
Nem is szeretek már ilyen közösségi helyekre menni. Inkább elvonulunk valami nyugis területre, ahol senki sincs.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2013. 05. 22. szerda 13:59
És akkor az egész nap / héten / nyáron textilben (bícsgatyában) mászkáló férfiakról, a különös módon a hónap minden napján menstruáló, ezért tehát folyton bugyiban lévő hölgyekről nem beszéltünk. (Nem csak tinilányokról, húszas nőkről is beszélek.) Akik súlyosbító körülményként tangát (!) vesznek (azt akkor miért?), és hatalmas napszemüveg mögé is rejtik az arcukat, hogy azért azt senki ne lássa, mit, merre néznek. A szembe jövő meztelen strandolótárs se, meg persze a kezüket fogó pasijuk se. Rettentő megalázó és idegesítő! Ez a fajta főként hátrafelé van, nem a strandrészen, és még ha fürdéshez, napozáshoz le is vetkőzik (szigorúan a bungalójuk előtt), ha már büfébe megy vagy vécére, azonnal bugyit húz. Másik ilyen a nyaktól lefele hatalmas fürdőlepedőbe csavarózó fajta...

És még mielőtt nekem esnétek megint: nem, nem az a bajom, hogy tűzrakáshoz vagy főzéshez vagy borult 18 fokhoz ruhát húz magára...
#1986   2013. 05. 22. szerda 14:08
X Törölt felhasználó (857648)
én biztos vak vagyok, de még ilyet se nagyon láttam csak elvétve... de ez tényleg biztos az én hibám, nem járok nyitott szemmel.
azt sajnos még nem tapasztaltam/éreztem, hogy egy nő a nagy napszemüvege mögül a férfiasságomat bámulná lookaround pedig jól esne...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2013. 05. 22. szerda 13:59
És akkor az egész nap / héten / nyáron textilben (bícsgatyában) mászkáló férfiakról, a különös módon a hónap minden napján menstruáló, ezért tehát folyton bugyiban lévő hölgyekről nem beszéltünk. (Nem csak tinilányokról, húszas nőkről is beszélek.) Akik súlyosbító körülményként tangát (!) vesznek (azt akkor miért?), és hatalmas napszemüveg mögé is rejtik az arcukat, hogy azért azt senki ne lássa, mit, merre néznek. A szembe jövő meztelen strandolótárs se, meg persze a kezüket fogó pasijuk se. Rettentő megalázó és idegesítő! Ez a fajta főként hátrafelé van, nem a strandrészen, és még ha fürdéshez, napozáshoz le is vetkőzik (szigorúan a bungalójuk előtt), ha már büfébe megy vagy vécére, azonnal bugyit húz. Másik ilyen a nyaktól lefele hatalmas fürdőlepedőbe csavarózó fajta...

És még mielőtt nekem esnétek megint: nem, nem az a bajom, hogy tűzrakáshoz vagy főzéshez vagy borult 18 fokhoz ruhát húz magára...
#1985   2013. 05. 22. szerda 13:59
X Törölt felhasználó (843711)
És akkor az egész nap / héten / nyáron textilben (bícsgatyában) mászkáló férfiakról, a különös módon a hónap minden napján menstruáló, ezért tehát folyton bugyiban lévő hölgyekről nem beszéltünk. (Nem csak tinilányokról, húszas nőkről is beszélek.) Akik súlyosbító körülményként tangát (!) vesznek (azt akkor miért?), és hatalmas napszemüveg mögé is rejtik az arcukat, hogy azért azt senki ne lássa, mit, merre néznek. A szembe jövő meztelen strandolótárs se, meg persze a kezüket fogó pasijuk se. Rettentő megalázó és idegesítő! Ez a fajta főként hátrafelé van, nem a strandrészen, és még ha fürdéshez, napozáshoz le is vetkőzik (szigorúan a bungalójuk előtt), ha már büfébe megy vagy vécére, azonnal bugyit húz. Másik ilyen a nyaktól lefele hatalmas fürdőlepedőbe csavarózó fajta...

És még mielőtt nekem esnétek megint: nem, nem az a bajom, hogy tűzrakáshoz vagy főzéshez vagy borult 18 fokhoz ruhát húz magára...
#1984   2013. 05. 22. szerda 13:53
X Törölt felhasználó (857648)
Tavaly történt Délegyházán a nyár közepén, pont a megérkezésemkor. A már ott strandolók közös erővel penderítettek ki egy kukkolót. Szerintem az összefogás és a közösség nyugalmának a megóvása még mindig működik.
Viszont ez elmúlt években én nem találkoztam olyannal, hogy a vízparton vertek volna sátrat így lezárva a többi embert a fürdési lehetőségtől!
Sexelő párt viszont már igen, de nem a publikum előtt. Szépen elbújva de azért úgy hogy a kíváncsi szemek észrevegyék őket.
#1983   2013. 05. 22. szerda 12:54
X Törölt felhasználó (762450)
Félreértés ne essék, nem lehúzni szeretném Délegyet. Ami az elmúlt pár évben ott történt, példamutató. Csak nem szeretném, ha azt hinnénk, ott maximális biztonságban lesznek a nudizni vágyók az általam alább felsoroltaktól. De volt pl, hogy fürdőnadrágos tizenévesek ugráltak hangosan a vízbe, pár éve, a bejárattól 5 méterre. SENKI nem intézkedett. Az általad említett rendészet sem régóta működik és minimum kétséges, hogy az adatokat (amit elvileg ők be sem hajthatnak a renitens személyen) milyen formában tudnák felhasználni más, hivatalos, fizetős mo.-i helyen. Mert bejáratnál pl semmilyen ellenőrzéssel nem találkoztunk még, Délegyen...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 21. kedd 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (775593)
2013. 05. 21. kedd 16:36
23 hektáros területről beszélsz ,Európa szinten is hatalmas naturista területről,ahol előfordulhatott" talán "egy ilyen is,de Délegyházán a vad kemping.....naturista helyekkel ellentétben ,rendészet működik ,akik kiszűrik az ilyen egyéneket , elküldik az illető adatait ,más fizetős, hasonlóan kulturált helyeknek ,hogy már a bejáratnál kiszűrhessék ezeket az egyéneket! A vad kemping hátrányait sorolhatnám ,ahol szinte semmi nem véd ,se a zaklatóktól ,se a fotósoktól ,se a rendőri intézkedéstől'.........
#1982   2013. 05. 22. szerda 12:22
Lion74 Lion74
Tavaly megbukott egy könyvbe épített kamerás csávó is.
(Ez egy válasz TomTailor üzenetére (2013. 05. 20. hétfő 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 20. hétfő 21:03
Az ilyen kamerás dolgot gusztustalannak tartom. Én sose tapasztaltam ilyet Délegyen. MIllió film van a neten meztelen nőkkel és pasikkal akkor minek kamerázni?
#1981   2013. 05. 22. szerda 09:32
LaVe70 LaVe70
Sziasztok!

Mi is csak hallottunk még róla, de már rég készülünk megnézni.
Annak már utána jártunk hogyan lehet odajutni, ha gondoljátok megnézhetjük együtt,
mi pénteken ráérünk ha esetleg nektek is jó írjatok privátban.
(Ez egy válasz velem üzenetére (2013. 05. 21. kedd 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 21. kedd 20:43
Sziasztok!

Tiszanánáról tud valaki valamit, mert a neten nem sok mindent találni róla?
#1980   2013. 05. 22. szerda 08:47
kapucsino kapucsino
Vasárnap én is voltam bár akkor nem voltak sokan,de nagyon jó volt a víz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 06:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (883905)
2013. 05. 22. szerda 06:29
Gárdony kellemes hely. Hétvégén voltam. Jó volt a víz és sokan voltak.
#1979   2013. 05. 22. szerda 07:21
X Törölt felhasználó (879516)
Sziasztok! Van Somogyban,Tolnában nudizásra lehetőség valahol?
Csendes,nyugodt eldugott helyre gondolok.
#1978   2013. 05. 22. szerda 06:29
X Törölt felhasználó (883905)
Gárdony kellemes hely. Hétvégén voltam. Jó volt a víz és sokan voltak.
#1977   2013. 05. 21. kedd 20:43
velem velem
Sziasztok!

Tiszanánáról tud valaki valamit, mert a neten nem sok mindent találni róla?
#1976   2013. 05. 21. kedd 17:37
csabba csabba
sziasztok. kezdő nudista lennék. azt szeretném kérdezni, hogy idehaza hol találok jó nudista kempinget.
 
... 239 240 241 242 243 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6795db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!