Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#113   2010. 02. 14. vasárnap 12:33
X Törölt felhasználó (42919)
Segítsetek !!! Jó ideje megismertem párom barátnőjét. Iszonyatosn kívánom első perctől fogva.Tegnap elmentünk hármasban plázázni és nem tudtam levenni róla a szemem. Hazafelé beszélgettünk sokat és mondta,hogy sokat flörtöl és hogy nem akar komoly kapcsolataot hanem ki akarja élni magát.Még a méretekről is beszélt,hogy neki mi az ideál. Ő egy szoliban dólgozik egyébként. Én sokat gondolok rá még masztiztam is egy elég szexis képére. Úgy vettem észre,hogy bejönnék neki. Segítsetek dönteni... felvegyem vele a kapcsolatot vagy haggyam??? Gondóltam felveszem msn-re vagy írok neki e-mailt esetleg felhívom, de mi van ha nem akarja és szól páromnak?!?!?! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem tudom :( de akarom nagyon smile
#112   2010. 02. 09. kedd 23:33
husband35 husband35
Meg lehet kívánni,de meg kell tudni állni,szerintem erről szól a BARÁTSÁG. ejnye1
#111   2010. 02. 07. vasárnap 15:45
vazelinator vazelinator VIP Admin
kit mit? s történet?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 06. szombat 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (98466) VIP
2010. 02. 06. szombat 21:51
végre tegnap sikerült!!!az öcskössel alaposan kiporoltuk a finom kis punciját!
#110   2010. 02. 06. szombat 21:51
X Törölt felhasználó (98466) VIP
végre tegnap sikerült!!!az öcskössel alaposan kiporoltuk a finom kis punciját!
#109   2010. 02. 06. szombat 21:45
X Törölt felhasználó (69371)
ámen!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 06. szombat 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (464927) VIP
2010. 02. 06. szombat 21:39
szerintem meg a világ legtermészetesebb dolga haver, barát barátnőjét megkívánni, és miért kellene itt megállni ? akkor már érdemes meg is dugni alaposan ! ha jó fej a srác, akinek a nőjét elkapod, akkor izgatni fogja a dolog, ha meg seggfej, úgy kell neki, előbb utóbb úgyis minden jó nőt megdug más is, akár házas, vagy jár valakivel, akár nem : ez csak idő és energia kérdése, MINDEN nő megszerezhető, így vagy úgy.
én csakis akkor éreztem jól magam, amikor a nőmet kívánták, ahol végigmentünk, ki is borultam volna, ha nem vizslatják, izgulnak fel tőle, és tesznek ajánlatokat smile sértésnek vettem volna ! második nejem biszex kis szuka volt, és imédtam másokkal párokkal, csajszikkal, férfiakkal kuratni, fenséges látvány volt, és általában be is szálltam smile erre buzdítok mindenkit : le az álasznatséggel !!!!!!!
#108   2010. 02. 06. szombat 21:40
X Törölt felhasználó (464927) VIP
álszentséggel smile rohadz rádiós keyboard smile
#107   2010. 02. 06. szombat 21:39
X Törölt felhasználó (464927) VIP
szerintem meg a világ legtermészetesebb dolga haver, barát barátnőjét megkívánni, és miért kellene itt megállni ? akkor már érdemes meg is dugni alaposan ! ha jó fej a srác, akinek a nőjét elkapod, akkor izgatni fogja a dolog, ha meg seggfej, úgy kell neki, előbb utóbb úgyis minden jó nőt megdug más is, akár házas, vagy jár valakivel, akár nem : ez csak idő és energia kérdése, MINDEN nő megszerezhető, így vagy úgy.
én csakis akkor éreztem jól magam, amikor a nőmet kívánták, ahol végigmentünk, ki is borultam volna, ha nem vizslatják, izgulnak fel tőle, és tesznek ajánlatokat smile sértésnek vettem volna ! második nejem biszex kis szuka volt, és imédtam másokkal párokkal, csajszikkal, férfiakkal kuratni, fenséges látvány volt, és általában be is szálltam smile erre buzdítok mindenkit : le az álasznatséggel !!!!!!!
#106   2010. 02. 06. szombat 19:40
naruto88 naruto88
azt hiszem egy igazi barátságot nem éri meg kockáztatni akármien szexért sem
#105   2010. 01. 31. vasárnap 08:59
szerelmes pár szerelmes pár
Szia! Szerintünk is jó ha kihagyod a figurát!
Undorító hozzáállásunk van az ilyen embereknek!
Nem lenne jó vége a kalandnak hidd el és ha esetleg titokban csinálod még a kapcsolatod is rámenne!!
Diszkréció ilyentől ?? Kizárt!!
Mi épp ezért ki is hagyjuk az ismerősöket ebből pedig itt is lehetne 1-2 jó partit összehozni akár párral pasival...csajjal...
Megnéztük a képeiteket! Nagyon jók !!
puszi
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 16. csütörtök 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 16. csütörtök 12:05
Sziasztok smile
Engem évek óta szeretne lefektetni a férjem barátja.Ráadásul azt is tudja, hogy mi párok felé és szóló, urak, hölgyek felé is nyitottak vagyunk, alkalmanként.
Még be is jön a srác.
Ettől függetlenül, soha nem feküdnék le vele, semmi esetre.Az oka ennek az a tulajdonság ami hiányzik belőle, a korrektség, tisztesség, őszinteség.
Nem tudom hogyan lehetséges hogy valaki ennyire méltatlan legyen egy barátságra, valamint miért nem lehet elénk állni. és megkérdezni nyíltan hogy esetleg el lehet e képzelni valamit.
Ez az ami engem nőként elrettent, és el bírom képzelni ha sunyi módon megtenném.. vajon mit kaphatnék cserébe olyan embertől, aki sutba dobna egy barátságot 1-2 óra élvezetért.
#104   2010. 01. 02. szombat 20:16
X Törölt felhasználó (438114)
nincs helyzet . jól tetted . semmi baja nem lett . végül is nem a kezét törted el . dugott egy jót és kész . csá
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2010. 01. 02. szombat 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 02. szombat 17:43
apró megjegyzés, kit is tekintek baátnak?
Engedély nélkül barátom asszonyát.. hmmm.
Biztos, hogy barátom?
Nekem sok ismerősöm, sok haverom és irtózatosan kevés barátom van..
Az Övékét sosem....
#103   2010. 01. 02. szombat 20:12
vazelinator vazelinator VIP Admin
státus ugyan az lett, bár a téma konkrétan arra gondol, hogy most barátod és az asszonyát, mellete répázod
#102   2010. 01. 02. szombat 17:43
GUMMIMACI GUMMIMACI VIP
apró megjegyzés, kit is tekintek baátnak?
Engedély nélkül barátom asszonyát.. hmmm.
Biztos, hogy barátom?
Nekem sok ismerősöm, sok haverom és irtózatosan kevés barátom van..
Az Övékét sosem....
#101   2010. 01. 02. szombat 16:31
X Törölt felhasználó (438114)
én nagyon sok barátom nőjét megdugtam . ha rámereszkednek mit csináljak .
#100   2009. 12. 30. szerda 20:40
dzivka dzivka
nekem, nagyon tetszik az eggyik baratom felesege de nalam alap szabaj hogy hazinyulra nem lovok (no esetleg ha o kerne)
#99   2009. 08. 05. szerda 17:16
X Törölt felhasználó (339817)
Ha csak nem közösen kérik, én nem nyomulnék a haver asszonyára. Ha van egyezség akkor meg természetes az elfogadás.
#98   2009. 08. 02. vasárnap 22:03
zorn zorn
Igazán mindenki másképp látja mint én is.Ha én nem nyomulok a barátom nőjére nem itatom le nem erőszakolom meg addig az én lelkiismeretem tiszta.De mi van ha a csaj nyomul szóljak a havernak,hogy csináljon már valamit a nőjével mert úgy érzem azt akarja ,hogy megdugjam csaj letagadja én a szarban egyszerübb megdugni mert úgye az ember csak nem kiván egy ilyen csalfa nőt a barátjának utána ráérek neki elmondani.
#97   2009. 08. 02. vasárnap 07:14
zsadi zsadi VIP
szió a barátom feleségével gyengéd szálak fűztek minket össze. de hozzá érni sem tudtam volna. nekem a barátom felesége szent és érínthetetlen.
(Ez egy válasz Senorita üzenetére (2009. 07. 28. kedd 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 28. kedd 21:24
Azt hiszem, hogy ebbe a topicba tartozik az én esetem is. Egy alkalommal cudarul megszoptatott és megdugott a pasim haverja! Kettö kell a dologhoz, de ö kezdeményezett! Szivem elutazott és én, amíg távol volt, "csak" a barátnöm puncijával (és ö az enyémmel) szórakoztam. Egy este szépen gyalogoltam haza az edzésröl és a zebránál kiszólt az autója ablakán a haver, hogy szálljak be, hazavisz. Ekkor még nem gondoltam semmire sem. Aztán amikor hozzánk értünk, felhívtam udvariasságból egy italra, amiért hazapasszolt. A fenekem fogdosásával és mocskos dolgok sugdalózásával kezdödött az egész, nem tudtam ellenállni! Mivel öszinte vagyok mindig a barátomhoz, elmondtam neki. Ahogy ecseteltem a történteket, felizgult. Azt hittem, hogy bepöccen, de nem úgy történt. Felizgatta az, hogy egy másik pasival, ráadásul a haverjával, dugtam! Végülis, ez mégis a jobb reakció. smile
#96   2009. 07. 29. szerda 19:01
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nem tért el! A topic címe "Barátod asszonya".
Csak más megközelítésből értelmezi a topic címét. Abszolút helyesen. Valljuk be, így is érdekes a dolog.
Nagyon az... hawaii
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 28. kedd 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 28. kedd 10:56
Ez kerek és szép kis történet, azonban eltértél a tárgytól.Nem arról volt szó hogy közös megegyezés, barátság, szimpátia, alapon lefekszünk egymással.Mint tudod az nálunk is belefér.Ebben a topicban ahogy a szőke kis fejemmel kivettem, az a téma, amikor tudtod nélkül, párod tudta nélkül történik mindez.
Amit Te elmondtál az pedig egy full extrás élmény lehet(kicsit irigykedek) és szép.
Ezt nem ítélem el, sőt.. biztos hogy nagyon szuper lehet.Csak gratulálni tudunk a szerencsétekhez smile Vigyázz a helyzetedre és becsüljétek meg. smile
#95   2009. 07. 29. szerda 14:26
X Törölt felhasználó (58613)
Az eset óta másképp nézek sokmindent és bizony felvetődött egy nyitottabb kapcsolatlehetősége.Ami azt jelenti hogy ha izgatott a kedvesem akkor bene van de normál esetben még nem,csak kérdezgeti hogy de mégis kivel,hogy kiviteleznénk meg ááá neem.Viszont rajta vagyok hogy sikerüljön
#94   2009. 07. 29. szerda 11:04
pár8476 pár8476 VIP
Mázlid volt.
Azóta is történnek ilyenek? smile
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 07. 28. kedd 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 28. kedd 19:58
Kikérem magamnak.. soha nem szekálnám ki a pasikat!!
Fordulj meg.. !Told le a nadrágod! Fogd meg a bokádat! smile
 
... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: clacko clacko
Nyitás ideje: 2005. 03. 13. vasárnap
Üzenetek: 273db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 03. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!