Üdv mindenkinek! Újra keresek, csak pasikat párokat és nőket nem. Csak fiatal sportos srácokat méretes fasszal, ne legyen rövid és vagy vékony. A 22 éves 21cm-es volt szeretőm akarom pótolni. 25 felett 19cm alatt ne írj. Házas vagyok csak szexre keresek.
Hölgyek irjatok
Sziasztok !
40 éves nem független pasi szeretőt , szex társat keres !
40 éves nem független pasi szeretőt , szex társat keres !
Diszkrét nőt keresek kis kalandozásra, megadok mindent amit otthon nem kapsz meg

Sziasztok ma estére keresek hölgyeket vagy párokat,Budapest!!!
Sziasztok..Nyíregyházán ismerkednék..

Sziasztok. Budapesten szerdán reggel (06.22) 7 órától 12-ig keresek párt lányt. Írjon akinek szimpatikus lennék. Hozzunk össze egy találkozót és érezzük jól magunkat.
Sziasztok ! Biszex fiú vagyok Biszex párt /fiú - lány //keresek minden jóra
/ Dunaújvárosból / 50 km - ig
max


Nagykanizsai szopni szeretőt keresek
27 éves Győri srác keres szexpartnert. Nem számít ha nem vagy független, szőrös punci sem akadály. Hely megoldható! Várlak!

Nagykanizsán ismerkednék fiúkkal,lányokkal
Lányt vagy párt keresek ma estére autós franciára, vagy többre.Budapesten vagy Kecskemét Békéscsaba vonalon, akár támogatásért is
kocsiszopi@gmail.com
kocsiszopi@gmail.com
sziasztok...Nyíregyháza??
Július 02. szombat estére keresünk igényes, fiatal párt, vagy pasit Miskolcon

Sziasztok. Bük -Sopron környékén keresek lányt,unatkozó elhanyagolt nőt. Egymás előtti maszturbálás,kézi munka, szereted ha sokáig nyalnak az még jobb. A többihez a fantázia szab határt. Írj minél előbb, annál hamarabb élvezkedünk.
Sziasztok.Ma estére keresünk gyula környéki utazni tudo pasit jo mérettel ,párt ,vagy lányt. cucncus84@gmail.com emailre kérünk bemutatkozo levelet, intim és arcos képel skype elérhetöséggel.
Egerben keresek olyan nőt aki házibarátot keres. Én egy 35 éves 20 as mérettel rendelkező srác vagyok aki eleg sok szabadidővel rendelkezik. Akad itt olyan aki szivesen eltöltené velem néha a szabadidejét?
Sziasztok!
Keszthely környéki hölgyet keresek. Lehetőleg 25 és 45 év között.
Részleteket privátban megbeszéljük, ha érdekel írj.
Keszthely környéki hölgyet keresek. Lehetőleg 25 és 45 év között.


Skype:zizike732
Fiatal (18-28 ) csinos Lányt keresnék orális örömökre, támogatásért cserébe, akár hosszú távra is.
kocsiszopi@gmail.com
kocsiszopi@gmail.com