Csajok! Miért nyelitek le, vagy miért nem?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#833   2007. 11. 06. kedd 23:25
szabkat szabkat
nálunk nem jött be ez az ananászlé dolog. A barátnőm szerint jobb lett az íze, de az "alapíz" az továbbra is megvan. Bár én már nagyon rákaptam az ízére, ugyhogy iszom azóta is rendületlenül.
#832   2007. 11. 06. kedd 22:14
bandili bandili
Te is ajánlhatod az ananászlét a párodnal,de elárulom,hogy ettől nem lesz jobb ízű a puncija
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 11. 06. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 06. kedd 22:08
Kiváncsságból utána olvastam,én ezekhez az orvosi dolgokhoz nem értek,de az lejött hogy az ananászlé az tényleg tutti,ezt kiis fogom próbálni remélem a páromnak fog izleni smile
#831   2007. 11. 06. kedd 22:08
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Kiváncsságból utána olvastam,én ezekhez az orvosi dolgokhoz nem értek,de az lejött hogy az ananászlé az tényleg tutti,ezt kiis fogom próbálni remélem a páromnak fog izleni smile
(Ez egy válasz bandili üzenetére (2007. 11. 06. kedd 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 06. kedd 21:59
Szia,elmagyarázom.Amit megiszol,Pl.Ananászlé a szervezetedben lebontódik,és a cukortartalom ugyanúgy belekerűl a spermádba,mint máshova.Ez megváltoztatja az ízét.A barátnőm,aki nagy sperma-szerető,rámszól,ha nagyon rossz ize van.Egyébként Ő a spermára élvez el.Szinte hihetetlen,de így van
#830   2007. 11. 06. kedd 21:59
bandili bandili
Szia,elmagyarázom.Amit megiszol,Pl.Ananászlé a szervezetedben lebontódik,és a cukortartalom ugyanúgy belekerűl a spermádba,mint máshova.Ez megváltoztatja az ízét.A barátnőm,aki nagy sperma-szerető,rámszól,ha nagyon rossz ize van.Egyébként Ő a spermára élvez el.Szinte hihetetlen,de így van
#829   2007. 11. 06. kedd 21:35
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Hát ha még ezt valaki elis magyarázzná hogy miért?
Eü dolgokban nem vagyok jártas és kiváncsi lennék hogy az ananászlétől hogy lesz édesebb izű a sperma?
mert ha tényleg igy van holnaptól csak ananász levet iszom és sok gyümölcsöt eszem az úgyis egészséges,és kiváncsi leszek a párom véleményére. smile
#828   2007. 11. 06. kedd 20:23
pongrác pongrác
Pedig így van.
Hozzáértők szerint ananászlétől édesebb lesz, kávétól keserűbb.
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 11. 06. kedd 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 06. kedd 20:14
Számomra ez ujdonság hogy egyes ételek italok befolyásolják a sperma izét confused
#827   2007. 11. 06. kedd 20:14
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Számomra ez ujdonság hogy egyes ételek italok befolyásolják a sperma izét confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 06. kedd 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 11. 06. kedd 15:36
Olvass vissza, sok szó volt errôl már!!
Pl sok ananászlé, no alkohol, erôs fűszerek sem...
#826   2007. 11. 06. kedd 20:10
peta69 peta69
Köszi!
#825   2007. 11. 06. kedd 15:36
X Törölt felhasználó (729)
Olvass vissza, sok szó volt errôl már!!
Pl sok ananászlé, no alkohol, erôs fűszerek sem...
(Ez egy válasz peta69 üzenetére (2007. 11. 06. kedd 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 06. kedd 14:33
A barátnőm nem akarja lenyelni, mit tegyek? Azt mondja, h nem jó az íze, mert csípős. Mit egyek v. igyak? Rá akarom venni már végre! Már elég régóta próbálkozom, sikertelenül. :(
#824   2007. 11. 06. kedd 14:33
peta69 peta69
A barátnőm nem akarja lenyelni, mit tegyek? Azt mondja, h nem jó az íze, mert csípős. Mit egyek v. igyak? Rá akarom venni már végre! Már elég régóta próbálkozom, sikertelenül. :(
#823   2007. 11. 02. péntek 17:14
indy155 indy155
mennyi idős vagy? nagyon érettnek tünsz.
(Ez egy válasz gépont üzenetére (2007. 10. 26. péntek 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 13:30
Kezdetben csak azért mentem bele a sok szopásba, meg a szájba élvezésbe, mert tudtam, hogy a párom ezt nagyon szeretné... aztán rájöttem, hogy nekem is nagyon jó! Nálunk nincs utána köpködés, fogmosás... imádom, ha a számba, vagy az arcomra élvez (na jó, ha a szemembe megy, az csíp), és a számban ernyed el teljesen...és a farkával letörli az arcomról, rá a nyelvemre... imádom ilyenkor látni az arcát, a szemét, amiből süt, hogy "megőrülök ezért a nőért!" És ha ez perverz, akkor én az vagyok! nyes
#822   2007. 11. 02. péntek 10:53
yanee84 yanee84
egs!!! nyes
(Ez egy válasz Vilibácsi üzenetére (2007. 11. 01. csütörtök 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 01. csütörtök 21:16
Amikor kiverem a farkam én is lenyelem pedig én pasi vagyok. egyszert megkóstoltam azóta lenyelem. nekem tetszik az íze
#821   2007. 11. 01. csütörtök 21:16
Vilibácsi Vilibácsi
Amikor kiverem a farkam én is lenyelem pedig én pasi vagyok. egyszert megkóstoltam azóta lenyelem. nekem tetszik az íze
#820   2007. 10. 31. szerda 16:36
Columbus Columbus
Bár minden nő így gondolkodna a szopásról,mint te,nem lenne annyi félrelépés,meg tönkrement kapcsolat,csak azért,mert valaki nem kapja meg az ágyban,amire vágyik.
(Ez egy válasz gépont üzenetére (2007. 10. 26. péntek 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 13:30
Kezdetben csak azért mentem bele a sok szopásba, meg a szájba élvezésbe, mert tudtam, hogy a párom ezt nagyon szeretné... aztán rájöttem, hogy nekem is nagyon jó! Nálunk nincs utána köpködés, fogmosás... imádom, ha a számba, vagy az arcomra élvez (na jó, ha a szemembe megy, az csíp), és a számban ernyed el teljesen...és a farkával letörli az arcomról, rá a nyelvemre... imádom ilyenkor látni az arcát, a szemét, amiből süt, hogy "megőrülök ezért a nőért!" És ha ez perverz, akkor én az vagyok! nyes
#819   2007. 10. 31. szerda 16:33
Columbus Columbus
Lányok! Szopjátok,nyalogassátok,játszatok rajta a nyelvetekkel,az ajkaitokkal,közben nézzetek a párotok szemébe,élvezzétek az ő élvezetének látványát.Mikor látjátok rajta,hogy már közel van,beszéljetek hozzá,kérdezzétek meg, akarja-e,hogy lenyeljétek.Elég nagy valószínűséggel egy "igen" lesz a válasz.Nyeljétek,ne finnyáskodjatok,ti sem vennétek jó néven,ha nem nyalnának ki titeket rendesen.Figyeljétek közben a párotok arcát és az mindent el fog árulni! Ennyi,nem kell ezen ennyit témázni!A szex a kölcsönös örömszerzésről szól,ugyhogy szerezzetek egymásnak örömet és KÉSZ!
#818   2007. 10. 26. péntek 13:30
gépont gépont
Kezdetben csak azért mentem bele a sok szopásba, meg a szájba élvezésbe, mert tudtam, hogy a párom ezt nagyon szeretné... aztán rájöttem, hogy nekem is nagyon jó! Nálunk nincs utána köpködés, fogmosás... imádom, ha a számba, vagy az arcomra élvez (na jó, ha a szemembe megy, az csíp), és a számban ernyed el teljesen...és a farkával letörli az arcomról, rá a nyelvemre... imádom ilyenkor látni az arcát, a szemét, amiből süt, hogy "megőrülök ezért a nőért!" És ha ez perverz, akkor én az vagyok! nyes
#817   2007. 10. 23. kedd 02:43
j j
párom is határozottan finomnak szokta találni, mindig lenyeli. talán mert sok gyümilét iszom smile
(Ez egy válasz jkidd üzenetére (2007. 10. 02. kedd 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 02. kedd 06:49
kedves carol01! köszönöm,színvonalas és kedves megszólításodat,de magasröptű véleményeddel ellentétben jól vagyok,nem vagyok beteg és érzem az ízeket is. valóban,ha gasztronómia felöl közelítjük meg a kérdést,hát tény van finomabb ízű étel a világ konyháiban.DE számomra nincs egyetlen olyan étel sem aminek az íze és az ízéhez társuló illat, vizuális és érzelmi élmény olyan szinten lenne amiről hasonló módon tudnék nyilatkozni. egyébként egy már azóta törölt topicban leírtam,hogy szexuális életem része,hogy nagy kedvel fogyasztom a spermát valamilyen étellel vagy iszom meg pohárból.És még valami.A te véleményed szerint a spermának nincs jó íze.Oké,ez a te véleményed tiszteletben tartom.Az enyém más,de megvitathatjuk érvekkel pro és kontra.Viszont,ha neked ez csak úgy megy,hogy a más véleményen lévőknek azt írod te beteg vagy akkor kérlek kimélj meg a választól.
#816   2007. 10. 16. kedd 22:15
pucer_pasi pucer_pasi
megrontod a fiatalságot? smile
adj csak tippet a lányoknak smile
(Ez egy válasz babycica üzenetére (2007. 09. 24. hétfő 08:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 24. hétfő 08:39
Van egy borzaszto jo dolog amit a párodnak meg tudsz csinálni! ha érdekel megírom! garantáltan az ágynemüt fogja tépkedni! Akarsz ilyet csinálni?
#815   2007. 10. 08. hétfő 14:40
X Törölt felhasználó (88129)
Leánykák! Ha nem nyelitek le, minek végigcsinálni? Rendkívűl negatív élmény, (szerintem)ha kellemesen "leápolnak", és utána pzs. vagy "kirohanás" következik. Akkor inkább csak "előjátéknak" kellene használni ezt.
#814   2007. 10. 08. hétfő 12:13
X Törölt felhasználó (54854)
az enyém lenyeli, ha éppen kedve van, ha pedig nem, akkor az azért van, mert azt akarja látni, ahogy ráverem, azt is nagyon élvezi nyes finom wink
 
... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 26. kedd
Üzenetek: 1273db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 20. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!