Holnap Délegyházán leszek. Aki egy kicsit tovább forrósítaná az amúgy sem hűvös időt, írjon! Sportos, 39 éves, masszírozni szerető pasi vagyok.
Az a répa nem is sejtette, hogy milyen jó helyre fog kerülni...
Szisztok! Holnap Budapesten leszek. A Glory mindig izgatta a fantáziám, de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Hová érdemes menni holnap délután, ahol lehet egy jót gloryzni? (39 éves, sportos pasi vagyok)
Sziasztok!
Holnap Budapesten leszek. Ha valaki egy kis huncutkodással dobná fel amúgy is forró napot, írjon egy üzenetet. Sportos, massszírozni szerető pasi vagyok jó fantáziával.
Holnap Budapesten leszek. Ha valaki egy kis huncutkodással dobná fel amúgy is forró napot, írjon egy üzenetet. Sportos, massszírozni szerető pasi vagyok jó fantáziával.
Csodálatos punci!
Jól hangzik, Gárdonyban szívesen összefutnék Veletek a nyáron, ha nem bánjátok.
Délegyházán nem jártok valamikor?
Holnap Délegy! Sportos, masszírozni szerető pasi társaságot keres.
Sziasztok! Holnap és kedden Délegyházán barnulok, SUP-ozok. Ki szeretne csatlakozni?
Sziasztok! Hétfő-kedden Délegyházán barnulok.
Van aki csatlakozna egy sportos pasihoz?
Van aki csatlakozna egy sportos pasihoz?
D1-én ma valaki? Egy közös napfürdő esetleg?
Holnap valaki Délegyen lebarnulna velem?
Szia!
Most már jó a víz, kifejezetten kellemes. Reggel még mínusz tíz centi volt, de jól felmelegítette a napsütés. Igazi nyári nap lett, 30 fok, víz is fürödhető és néha megélénkül a szél.
Most már jó a víz, kifejezetten kellemes. Reggel még mínusz tíz centi volt, de jól felmelegítette a napsütés. Igazi nyári nap lett, 30 fok, víz is fürödhető és néha megélénkül a szél.
Sziasztok!
Hétfőn-kedden sportos harmincas masszírozni szerető pasi társaságot keres Délegyházán.
Hétfőn-kedden sportos harmincas masszírozni szerető pasi társaságot keres Délegyházán.
Sziasztok!
Hétfő-kedden Délegyházán leszek. Aki szintén ott lesz és összefutna egy sportos, masszírozni szerető harmincas pasival írjon egy üzit. Itt a jó idő, kezdjük meg a szezont!
Hétfő-kedden Délegyházán leszek. Aki szintén ott lesz és összefutna egy sportos, masszírozni szerető harmincas pasival írjon egy üzit. Itt a jó idő, kezdjük meg a szezont!
Hiányodat kitölteném !
Sziasztok! Holnap a gárdonyi nudin lesz valaki?
Nagyon jó videó! Egy ilyenben benne lennék!
Köszi Professzor! Jó volt, jöhet még!
Sziasztok! Van itt aki kipróbálná velem a Shibarit?
(Intelligens, sportos, 38 éves pasi vagyok)
(Intelligens, sportos, 38 éves pasi vagyok)
Sziasztok!
Szilveszterkor vagy a két ünnep közötti időszakban keresek felnőtt nudista programot.
Szilveszterkor vagy a két ünnep közötti időszakban keresek felnőtt nudista programot.
Hú, ez komoly. Én azért október vége felé már nem mennék ki. Grat!
És a hölgy is csinos!
És a hölgy is csinos!
Sziasztok!
Shiubari és kinbaku iránt érdeklődő hölgyet keresek, akivel a kötéseket gyakorolhatnám.
Shiubari és kinbaku iránt érdeklődő hölgyet keresek, akivel a kötéseket gyakorolhatnám.
A jó időre való tekintettel holnap még egyszer kimegyek Délegyre. Idén utoljára...
Aki ismerkedne egy sportos pasival, aki a nudizmust szereti, írjon.
Aki ismerkedne egy sportos pasival, aki a nudizmust szereti, írjon.
Sziasztok! Jön ma valaki Délegyházára?
Sziasztok! Jön ma valaki Délegyházára?
Vége a szezonnak. Aug 20-a után hatalmas csökkenés volt a létszámban. És úgy átlagban is kevesebben voltak idén, mint tavaly. (szerintem)
Utolsó nyári napom idén Délegyházán. Aki ismerkedne egy sportos, mudizást kedvelő pasival írjon egy üzenetet. Masszírozni is szeretek.
Sziasztok! Holnap-holnapután megyek Délegyházára. Idén valószínűleg az utolsó lehetőség jó időben. Masszírozni is szeretek. Aki ismerkednek egy fiatal, sportos pasival, dobjon egy üzenetet.
Sziasztok! Aug. 20-án Délegyházára megyek. Szívesen ismerkedek SUP-ozást és windsurf-öt kedvelőkkel. Masszírozni is szeretek. Én 38 éves 180 magas, sportos pasi vagyok.
Pedig szerintem nem olyan bonyolult ez …
Sziasztok! Holnap Délegyházán valaki?
Sziasztok! Holnap megyek Délegyházára. SUP, napozás, grillezés és egyéb programok...
Akit csatlakozna egy 38 éves, sportos pasihoz, írjon!
Akit csatlakozna egy 38 éves, sportos pasihoz, írjon!
Nagyon cuki kis farok!
Csodálatos!
Ja, benn a házakban.
Ez hogy nőtt meg ekkorára?
Gratulálok! Király életed lehet!
Gratulálok! Király életed lehet!
Irány Délegy!
Szerdán már nagyon kellemes volt, azóta szerintem csak jobb lesz. De holnap és holnapután újra megyek, szóval lesz frissebb infóm.
Sziasztok!
Holnap és holnapután Délegyházán fogom élvezni a jó időt. Társaságot keresek, aki jön még, írjon!
Holnap és holnapután Délegyházán fogom élvezni a jó időt. Társaságot keresek, aki jön még, írjon!
Nagyon jók vagytok! Szuper ez a vidi!
Sziasztok! Szerdán Délegyházán leszek. Aki összefutna, főleg, ha SUP-ozni is szeret, írjon üzenetet!
Sziasztok! Szerdán Délegyházán leszek, ismerkednék nudista társakkal.
Sziasztok! Csütörtökön Délegyházán leszek. Aki összefutna, írjon.
Sziasztok! Csütörtöki délegyházi nudizáshoz partneremet keresem. Ha szeretsz sUP-ozni vagy vitorlás SUP-ozni az csak előny.
Sziasztok!
Jövő héten már úgy látom jó idő lesz nudizni. Ezért csütörtökön kilátogatok Délegyházára. Aki csatlakozna és ott lesz, írjon. Ez lesz az első idén...
Jövő héten már úgy látom jó idő lesz nudizni. Ezért csütörtökön kilátogatok Délegyházára. Aki csatlakozna és ott lesz, írjon. Ez lesz az első idén...
Szia! Szerintem Délegyháza van a legközelebb, nyaranta én is oda járok.
Szexi!
Sziasztok!
Holnap dél körül Gárdonyban leszek és megnyitom a nudista szezont. Aki csatlakozna, írjon!
Holnap dél körül Gárdonyban leszek és megnyitom a nudista szezont. Aki csatlakozna, írjon!
Halihó! Május 1-jén valaki Gárdonyban?




Regisztrálás ideje: 2009. január 21.




Tanya James


