Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 302 303 304 305 306 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3933   2017. 12. 21. csütörtök 14:48
X Törölt felhasználó (2809312)
Sziasztok!Egyet értek! buck Igen is lehet találni ha az ember türelmes,és persze magához valót keres,és mer lépni!
(Ez egy válasz agibeby28 üzenetére (2017. 12. 21. csütörtök 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 21. csütörtök 13:32
Sziasztok. Lehetséges itt találni nagyon is. Mi már több párral, még több pasival, és amit azt hitük lehetetlen, 2 aranyos egyedül álló lányt is találtunk. Mind tartós kapcsolat volt. És jó pár kapcsolat még mindég él. Aki komolyan gondolja és mer lépni az talál. Puszi mindenkinek Köszi hogy olvastátok. Ágnes
#3932   2017. 12. 21. csütörtök 14:30
egysportospasi egysportospasi
Most mindenféle negatív hozzáállás nélkül, tisztán reálisan szemlélve a dolgokat. Nyilván azért nem véletlen, hogy ennyien leírják milyen sok kamus van, mennyire kevés a nő, mennyire nem válaszolnak emberek a megkeresésekre, nem mennek el a megbeszélt találkozókra, stb. Annak is oka lehet, hogy a srácok bepróbálkoznak olyan pároknál, akik lányt keresnek, tehát esélyük sincs. Ha lenne jó sok olyan pár, nő aki pasit keres, valószínűleg ők is inkább azokkal foglalkoznának. Az is rendben van, ha valaki pontosan leírja, hogy kiket, milyen paraméterekkel rendelkező partnereket keres. Aztán elképzelhető hogy valaki a megfelelően beállított keresés után talál mondjuk 3 megfelelő jelöltet, akikre jut 300 versenytárs.
(Ez egy válasz inkognitopasi üzenetére (2017. 12. 21. csütörtök 05:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 21. csütörtök 05:52
Többen úgy nyilatkoznak, mintha teljes lehetetlenség lenne itt partnert találni.
Nincs itt semmi gond, hiszen elvileg mindenki ugyan azzal a céllal regisztrált az oldalra. Akik (párokra értem) csak párt vagy egyedülálló lányt keresnek, ott egyértelműen nincs esélye egy srácnak és ezt sokan szerintem nem tudják feldolgozni, tudomásul venni. Amikor egy pár egyértelműen leírja, hogy kit-kiket keres, és ebbe nem fér bele egy srác, akkor nem csodálkozom, hogy nincs válasz, vagy elutasítás a reakció.
Én kétszer lendültem bele a keresésbe és mindkét alkalommal megismerkedtem egy korrekt párral, akikkel felejthetetlen élményt adtunk egymásnak.
Negatív hozzáállással esélytelen, hogy bárki is találjon valakit, ilyenkor jobb, ha törli is megát azonnal és inkább az "életben" próbálkozik, vagy elmegy kurvázni. smile
Ez csak a saját véleményem persze, vagyis inkább tapasztalatom. wink
#3931   2017. 12. 21. csütörtök 13:32
agibeby28 agibeby28
Sziasztok. Lehetséges itt találni nagyon is. Mi már több párral, még több pasival, és amit azt hitük lehetetlen, 2 aranyos egyedül álló lányt is találtunk. Mind tartós kapcsolat volt. És jó pár kapcsolat még mindég él. Aki komolyan gondolja és mer lépni az talál. Puszi mindenkinek Köszi hogy olvastátok. Ágnes
#3930   2017. 12. 21. csütörtök 11:38
Fr33dom Fr33dom
Pedig elnézve az adatlapod, hát mit is mondjak, nem pont a hihető kategória nyes férfiként, egy női képpel, nem is értem. "Nekünk" most akkor pár vagytok vagy egyedül keresel(adatlap alapján)?! Akkor mégis hogy sikerült? nyes
#3929   2017. 12. 21. csütörtök 06:00
inkognitopasi inkognitopasi
Pinaszomorito:
Az számodra miért gond, ha Loláék fent vannak több társkeresőn? Szerintem ez csak jó dolog, több lábon kell állni. smile
Vagy most be vagy rájuk sértődve esetleg, mert az "ellenállhatatlan" stílusod ellenére kaptál tőlük egy elutasítást?!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 21. csütörtök 04:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1393402)
2017. 12. 21. csütörtök 04:43
Most te beszélsz és legalább 5 vagy 6 társkereső adatlapján láttam már a képeidet. Akkor most ez hogy is van? Vagy ti Így szoktátok csinálni a keresgélést ?
#3928   2017. 12. 21. csütörtök 05:52
inkognitopasi inkognitopasi
Többen úgy nyilatkoznak, mintha teljes lehetetlenség lenne itt partnert találni.
Nincs itt semmi gond, hiszen elvileg mindenki ugyan azzal a céllal regisztrált az oldalra. Akik (párokra értem) csak párt vagy egyedülálló lányt keresnek, ott egyértelműen nincs esélye egy srácnak és ezt sokan szerintem nem tudják feldolgozni, tudomásul venni. Amikor egy pár egyértelműen leírja, hogy kit-kiket keres, és ebbe nem fér bele egy srác, akkor nem csodálkozom, hogy nincs válasz, vagy elutasítás a reakció.
Én kétszer lendültem bele a keresésbe és mindkét alkalommal megismerkedtem egy korrekt párral, akikkel felejthetetlen élményt adtunk egymásnak.
Negatív hozzáállással esélytelen, hogy bárki is találjon valakit, ilyenkor jobb, ha törli is megát azonnal és inkább az "életben" próbálkozik, vagy elmegy kurvázni. smile
Ez csak a saját véleményem persze, vagyis inkább tapasztalatom. wink
#3927   2017. 12. 21. csütörtök 04:43
X Törölt felhasználó (1393402)
Most te beszélsz és legalább 5 vagy 6 társkereső adatlapján láttam már a képeidet. Akkor most ez hogy is van? Vagy ti Így szoktátok csinálni a keresgélést ?
(Ez egy válasz lola_mia üzenetére (2017. 11. 23. csütörtök 17:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 23. csütörtök 17:13
Nem lehetetlen ezen az oldalon partnert/partnereket találni, de nem is egyszerű. A legtöbben csak kacérkodnak egy lehetséges szexpartner, többes szex gondolatával anélkül, hogy tisztában lennének a saját igényeikkel, esetleg teljesítő képességeikkel. Elég sok " szájkaratéssal" sikerült találkoznunk, akikkel soha többé nem is szeretnénk még csak egy helyiségben sem lenni. Voltak olyan partnereink akik remek beszélgető társak, de a szexuális teljesítő képességeik finoman fogalmazva, kritikán aluliak. Pároknál jellemző, hogy a férj/barát egyenesen leblokkol és nem is érti a felesége/barátnője miért érzi jól magát!? Nem tudnak mit kezdeni egy olyan helyzettel, ahol többen vannak. Sokan próbálnak az ilyen jellegű oldalakon, az anonimitás leple alatt másoktól képeket, személyes adatokat kéregetni. Ők kimondottan arra izgulnak fel, azt élvezik, hogy levelezgethetnek.
Ez kimondottan csak a mi véleményünk az itt regisztrált partner keresőkről és nem szeretnénk általánosítani.
Köszönet azoknak, akikkel találkoztunk és kellemes élményekkel sikerült gazdagodnunk.
#3926   2017. 12. 21. csütörtök 00:22
X Törölt felhasználó (1602422)
És ebben az a legjobb hogy olyan sem képes írni aki elviekben keres gondolom én. nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2017. 12. 20. szerda 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 20. szerda 23:33
Akkor Te nagyon menő vagy ha naponta három ember keres levélben. Van olyan is akihez éveken át nem is szól senki, nemhogy taliról beszélgessen. Gondolom persze pasik szoktak írni, nyilván nem nők.
#3925   2017. 12. 20. szerda 23:33
egysportospasi egysportospasi
Akkor Te nagyon menő vagy ha naponta három ember keres levélben. Van olyan is akihez éveken át nem is szól senki, nemhogy taliról beszélgessen. Gondolom persze pasik szoktak írni, nyilván nem nők.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 14. csütörtök 05:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1743472)
2017. 12. 14. csütörtök 05:14
Csak tegnap hárman akartak partnernek levélben. Kértem talit, ez leredukálódott nullára. És ez nap mint nap így megy.
#3924   2017. 12. 17. vasárnap 16:42
kiskoko34 kiskoko34
Teljesen igazat adok nektek ebben. Sajnos ez leginább a fiatalabb korosztályra jellemző, meg azokra a "párokra", akik "kezdők vagyunk, de érdeklődőek" felkiáltással vannak az oldalon, és van, akik már több éve?!?!?!! Több profillal.. nyes
Ezek az adatlapok 99%-a csak férfi, pár nélkül vagy a párja tudta nélkül, és valójában nem is tudják, hogy mit hagynak ki és soha nem is fogják megtudni
#3923   2017. 12. 14. csütörtök 05:14
X Törölt felhasználó (1743472)
Csak tegnap hárman akartak partnernek levélben. Kértem talit, ez leredukálódott nullára. És ez nap mint nap így megy.
#3922   2017. 12. 13. szerda 22:43
jirzi jirzi
Nem a merítés nagysága hanem a minősége számít! Mi egy fix házibarátot kersünk akár a világ végéről is ha tudunk alkalmazkodni egymáshoz!
(Ez egy válasz anarchon üzenetére (2017. 12. 13. szerda 21:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 13. szerda 21:04
nyes Legközelebb több sikert/élvezetet kívánok! A környékről próbálkoztok csak? Pl. Budapest Kecskeméttől csak 1 óra, itt azért nagyobb a "merítés" wink
#3921   2017. 12. 13. szerda 21:04
anarchon anarchon
nyes Legközelebb több sikert/élvezetet kívánok! A környékről próbálkoztok csak? Pl. Budapest Kecskeméttől csak 1 óra, itt azért nagyobb a "merítés" wink
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 12. 13. szerda 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 13. szerda 19:58
Mi egy pár vagyunk Nekünk írtak ,de minek Remélem ezeknek az embereknek nem jut más csak a matyi smile
#3920   2017. 12. 13. szerda 19:58
jirzi jirzi
Mi egy pár vagyunk Nekünk írtak ,de minek Remélem ezeknek az embereknek nem jut más csak a matyi smile
(Ez egy válasz anarchon üzenetére (2017. 12. 13. szerda 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 13. szerda 17:48
Egyedülálló férfiként azért nem egyszerű keresgélni. Sokan még csak nem is válaszolnak, bár gondolom a sok irreleváns levél után már fárasztó mindenkivel beszélgetni cél nélkül. De azért a normális hangvételű üzenetekkel célt lehet érni kellő kitartással. Párhoz még nem volt szerencsém. smile
#3919   2017. 12. 13. szerda 17:48
anarchon anarchon
Egyedülálló férfiként azért nem egyszerű keresgélni. Sokan még csak nem is válaszolnak, bár gondolom a sok irreleváns levél után már fárasztó mindenkivel beszélgetni cél nélkül. De azért a normális hangvételű üzenetekkel célt lehet érni kellő kitartással. Párhoz még nem volt szerencsém. smile
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 12. 12. kedd 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 12. kedd 21:22
Ír az ember hogy Ő milyen tünemény és hogy bárhol bármit! Ok Írunk neki hogy gondolja az ismerkedést ,elolvassa ,semmi! Írunk hogy a héten minden nap ok ,semmi Hát remeljük innetől ez lesz a legnagyobb örömex az életben. Ja es sz....ál sünt smile
#3918   2017. 12. 12. kedd 21:22
jirzi jirzi
Ír az ember hogy Ő milyen tünemény és hogy bárhol bármit! Ok Írunk neki hogy gondolja az ismerkedést ,elolvassa ,semmi! Írunk hogy a héten minden nap ok ,semmi Hát remeljük innetől ez lesz a legnagyobb örömex az életben. Ja es sz....ál sünt smile
#3917   2017. 11. 26. vasárnap 03:09
kiskoko34 kiskoko34
Biztos kamu volt ő is.. nyes más nem lehetett.
#3916   2017. 11. 23. csütörtök 18:32
kvadam kvadam
sZIASZTOK
rÉGEN VOLT FENT EGY Andyka990 nevű fiatal lány! tud róéa valaki valamit? privátba várom!
#3915   2017. 11. 23. csütörtök 17:13
lola_mia lola_mia
Nem lehetetlen ezen az oldalon partnert/partnereket találni, de nem is egyszerű. A legtöbben csak kacérkodnak egy lehetséges szexpartner, többes szex gondolatával anélkül, hogy tisztában lennének a saját igényeikkel, esetleg teljesítő képességeikkel. Elég sok " szájkaratéssal" sikerült találkoznunk, akikkel soha többé nem is szeretnénk még csak egy helyiségben sem lenni. Voltak olyan partnereink akik remek beszélgető társak, de a szexuális teljesítő képességeik finoman fogalmazva, kritikán aluliak. Pároknál jellemző, hogy a férj/barát egyenesen leblokkol és nem is érti a felesége/barátnője miért érzi jól magát!? Nem tudnak mit kezdeni egy olyan helyzettel, ahol többen vannak. Sokan próbálnak az ilyen jellegű oldalakon, az anonimitás leple alatt másoktól képeket, személyes adatokat kéregetni. Ők kimondottan arra izgulnak fel, azt élvezik, hogy levelezgethetnek.
Ez kimondottan csak a mi véleményünk az itt regisztrált partner keresőkről és nem szeretnénk általánosítani.
Köszönet azoknak, akikkel találkoztunk és kellemes élményekkel sikerült gazdagodnunk.
#3914   2017. 11. 19. vasárnap 08:36
maturefriend maturefriend
Szia. Valamiért nem tudom tudok válaszolni a prividre. Amint sikerül válaszolok.
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 22:10
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
 
... 302 303 304 305 306 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9993db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 09. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!