A téma fagyasztva! OFF-topic (archivum)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 73 74 75 76 77 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2069   2007. 02. 18. vasárnap 21:22
édespille édespille
nyugodtság van, dako, nyugodtság. vigyor2 vigyor2 vigyor2 nevess egyet: van diesel vigyor2 vigyor2 vigyor2
#2068   2007. 02. 18. vasárnap 21:20
X Törölt felhasználó (69371)
Az agyamra megy, hogy végig sem olvassa amit írok! Tutti szőke! Az avatorból is látszik!
#2067   2007. 02. 18. vasárnap 21:19
édespille édespille
eplus2 eplus2 eplus2 milyen érdekes! ha nem velem offolnak, tisztára mókás tud lenni :):):)
#2066   2007. 02. 18. vasárnap 21:15
X Törölt felhasználó (69371)
Te sem vagy 100-as! Nem látod, hogy nem azért mondtam amit mondtam, nem kötözködni akarok! Tanulj meg olvasni baszod! Különben is Te szoktál okoskodni!
Vedd észre magad! Csak egy percre! Lécci!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 18. vasárnap 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 18. vasárnap 21:12


Már sajnálom is, kispille, de úgy látszik, ez már az öregedés jele...Lassan nem bírom cérnával a tudálékoskodást, de hát nekem is szabad néha kiborulni...:)Azért bocsánatot kérek tőle, és megkérem, hogy legalább két napig ne keresztezze semmiletteképpen a hszeimet, mert nem állok jót magamért! Hogyisne: az ember segíteni akar, aztán holmi akadékoskodásokban kapja ki a bérét... :)
Szép hetet Nektek! smile wave
#2065   2007. 02. 18. vasárnap 21:12
X Törölt felhasználó (7767)


Már sajnálom is, kispille, de úgy látszik, ez már az öregedés jele...Lassan nem bírom cérnával a tudálékoskodást, de hát nekem is szabad néha kiborulni...:)Azért bocsánatot kérek tőle, és megkérem, hogy legalább két napig ne keresztezze semmiletteképpen a hszeimet, mert nem állok jót magamért! Hogyisne: az ember segíteni akar, aztán holmi akadékoskodásokban kapja ki a bérét... :)
Szép hetet Nektek! smile wave
#2064   2007. 02. 18. vasárnap 21:00
édespille édespille
látom, bekeményitettél! eplus2 eplus2 eplus2
#2063   2007. 02. 18. vasárnap 20:53
X Törölt felhasználó (7767)
Komoly dolgokban soha nem viccelek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 18. vasárnap 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 18. vasárnap 20:51
Te OFF-oltad megint! A faszomat nem fogok szerkesztésekkel szarakodni!
Látom nem érted a magyar nyelvet!
Írtam, hogy kössz a segítséget, de szerintem nem jó ötlet! És azt is írtam, hogy nem kötözködöm! Mert legalább kiírom! Nem úgy sértegetem a másikat, hogy ha észre veszi, akkor azt mondom neki, hogy csak vicceltem! Mert ez a Te szokásod! Néha észre vehetnéd magad is!
#2062   2007. 02. 18. vasárnap 20:51
X Törölt felhasználó (69371)
Te OFF-oltad megint! A faszomat nem fogok szerkesztésekkel szarakodni!
Látom nem érted a magyar nyelvet!
Írtam, hogy kössz a segítséget, de szerintem nem jó ötlet! És azt is írtam, hogy nem kötözködöm! Mert legalább kiírom! Nem úgy sértegetem a másikat, hogy ha észre veszi, akkor azt mondom neki, hogy csak vicceltem! Mert ez a Te szokásod! Néha észre vehetnéd magad is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 18. vasárnap 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 18. vasárnap 20:48
Katicika #804 | ma 20:45
Mi a faszodat okoskodsz, próbáld meg, s azután verd a szádat! KELL szerkeszteni, mert ha a GG szerkeszti, akkor a betűket mikroszkópon nézed majd, s akkor sem látod! A már megszerkesztett mezőbe szerkeszted bele a kellő méretű betűket, te török!És ne OFFold ezt a topikot, ez itt figyelemfelhívásokra volt kitalálva.

Válasz dako84 üzenetére (803)
#2061   2007. 02. 18. vasárnap 20:50
X Törölt felhasználó (7767)
eljen eljen eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 18. vasárnap 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 02. 18. vasárnap 20:48
Katicika #804 | ma 20:45
Mi a faszodat okoskodsz, próbáld meg, s azután verd a szádat! KELL szerkeszteni, mert ha a GG szerkeszti, akkor a betűket mikroszkópon nézed majd, s akkor sem látod! A már megszerkesztett mezőbe szerkeszted bele a kellő méretű betűket, te török!És ne OFFold ezt a topikot, ez itt figyelemfelhívásokra volt kitalálva.

Válasz dako84 üzenetére (803)
#2060   2007. 02. 18. vasárnap 20:48
X Törölt felhasználó (69371)
Katicika #804 | ma 20:45
Mi a faszodat okoskodsz, próbáld meg, s azután verd a szádat! KELL szerkeszteni, mert ha a GG szerkeszti, akkor a betűket mikroszkópon nézed majd, s akkor sem látod! A már megszerkesztett mezőbe szerkeszted bele a kellő méretű betűket, te török!És ne OFFold ezt a topikot, ez itt figyelemfelhívásokra volt kitalálva.

Válasz dako84 üzenetére (803)
#2059   2007. 02. 18. vasárnap 15:42
X Törölt felhasználó (7767)
A Google-be írd be a képkeresőbe: ceratosoma amoena , hátha rátalálsz arra, amit keresel...
#2058   2007. 02. 17. szombat 15:27
Szoni Szoni
Ooo...te draga Szobafestmenyek....
Nem vagyok aggastyan,Katyo meg... meg kevesbbe...
Es elek..elünk,mindig egy nagy testverhez kapaszkodva.....abban a remenyben elve,hogy nem veszünk el,nem hagynak minket elveszni,mi is tartozunk "valahova ".....Es ha nem is segit senki,legalabb az erzest megadni....nem kerül semmibe.
Fekete barany,kerül mindig. De a nyajunk HOFEHER,tiszta lelekkel...
#2057   2007. 02. 17. szombat 14:53
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem szabad...az emberek manapság már nem tudnak higgadtan beszélni róla....maradjunk a szexnél finom smile
#2056   2007. 02. 17. szombat 14:11
Szoni Szoni
A Tünderkerteben BIZTOS NEM !!! ejnye1 ejnye1 ejnye1
Mashol sajat felelössegre.... wave
Jaa,nem valaszoltal,tehat elfogadom,igy ahogy van. wave
#2055   2007. 02. 15. csütörtök 17:25
Szoni Szoni
Halas köszönet ! De miert nem megy kek linknek ? szomoru1 wave
#2054   2007. 02. 15. csütörtök 17:12
Szoni Szoni
Szia Tom ! Legyszi segits ki a Tünderkertben,mind cseszem el.. wave
#2053   2007. 02. 14. szerda 20:05
Szoni Szoni
Diszno...de rosszul interpretaltal....
(tenyleg van egy sajatos,utanozhatatlan stilusa,mar mint az en szememben.) wink wink wink wink wave
(Ez egy válasz riska üzenetére (2007. 02. 14. szerda 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 14. szerda 19:58
Dehogy! Csak ezt nem lehetett kihagyni nyes wave
#2052   2007. 02. 14. szerda 19:59
Szoni Szoni
Az hat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 14. szerda 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 02. 14. szerda 19:33


vigyor2 wave
#2051   2007. 02. 14. szerda 19:58
riska riska
Dehogy! Csak ezt nem lehetett kihagyni nyes wave
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 02. 14. szerda 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 14. szerda 19:18
Fel akarod fujni ? smile
#2050   2007. 02. 14. szerda 19:33
X Törölt felhasználó (7767)


vigyor2 wave
 
... 73 74 75 76 77 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2005. 01. 09. vasárnap
Üzenetek: 3549db
Utolsó üzenet: 2008. 04. 13. vasárnap
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!