Nem függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem vagy független? titokban? független vagy, de szeretsz tilosban járni ? Itt megtalálhatod.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 370 371 372 373 374 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5183   2018. 02. 11. vasárnap 20:59
X Törölt felhasználó (1053042)
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy párt 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is! smile

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!
#5182   2018. 02. 10. szombat 16:28
just4fun84 just4fun84
Sziasztok! Ma kényeztetnék nőt, csatlakoznék párhoz. Képeket és infókat megtalálod a profilomban, helyem természetesen van, a Városliget közelében. Privátban elérsz illetve a leonaprofi@live.com címen is. Szép napot!
#5181   2018. 02. 10. szombat 15:49
X Törölt felhasználó (3075902) VIP
Sziasztok utazni tudo pasit keresünk a hétvégére gyula környékéröl. arc és intimképet kérünk. parcsere32@gmail.com
#5180   2018. 02. 10. szombat 14:04
colamatyi colamatyi
Kecskeméti nőt vagy párt keresek
#5179   2018. 02. 10. szombat 13:59
BoniCloude BoniCloude
Sziasztok smile
23eves egyedulalló biszex fiú vagyok. Nem.voltam meg sem fiúval, sem párral. .
De nagyon nagyon nagyvágyam. Ha nyaljak egy gyönyörű puncit. És hatulrol meg dugja valaki a szuzpopsim .
Benne lennék szerepjatekokban. Rabszolga stb.

Erdekel az is nagyon milyen érzés ketten.lenni egy nőben (punci-popo) vagy egy helyen mindketten :P
A holgy kezéből megtanulnek szopni.
Várom válaszotokat csók alázatos szolgálótok. . TOMI
#5178   2018. 02. 10. szombat 11:54
norbesz norbesz
Sziasztok ! Két nem független , intelligens, diplomás , sportos hetero pasi szívesen ismerkedne hölggyel, hölgyekkel . Diszkréten teljesítenénk vágyaidat - megadnánk mindent, amire régóta vágysz smile Elsősorban Heves, Borsod, Nógrád megyéből . Kérdezz bátran ! smile
#5177   2018. 02. 10. szombat 10:43
mészi82 mészi82 VIP
Sziasztok. Ma ismerkednék Bükkfürdőn. Estig itt vagyok.
#5176   2018. 02. 10. szombat 09:27
just4fun84 just4fun84
Sziasztok! Ma kényeztetnék nőt, csatlakoznék párhoz. Képeket és infókat megtalálod a profilomban, helyem természetesen van, a Városliget közelében. Privátban elérsz illetve a leonaprofi@live.com címen is. Szép napot!
#5175   2018. 02. 10. szombat 08:59
X Törölt felhasználó (1417012)
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki az adatlapomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#5174   2018. 02. 09. péntek 21:26
negyvenes.par negyvenes.par
Hosszú évek óta együtt lévő egymást szerető 40-es kíváncsi (biszex hajlamú) kezdő pár keres hasonló korú párokat közös huncutkodásokhoz..
Olyan párokat keresnénk ahol a férfi tag aktív.
A hölgy pedig biszex .
Férfi részről elsőre szeretnénk kipróbálni milyen amikor a hölgyek előtt megszopatnál illetve megdugnál... (Átlagos vagy kisebb mérettel rendelkezz...) természetesen a későbbiekben a lányok is beszállnának.
A hölgy részéről pedig elsőre punci nyalást szeretnénk ahol a párod előttünk jól kinyalná az én páromat majd ha minden igaz akkor ugyan ez fordítva is..

Aztán ha ezek összejöttek a későbbieket már közösen találnánk ki..

Elsősorban csak is a leírtaknak megfelelően párokat keresnénk!

Köszönjük, hogy elolvastad..
#5173   2018. 02. 09. péntek 21:10
lasanya lasanya
Sziasztok, hölgyet vagy párt keresek hetero alapon miskolci 24 éves srác vagyok. Utazni tudok, helyem sajnos nincs.
#5172   2018. 02. 09. péntek 19:54
X Törölt felhasználó (3174932)
Sziasztok. Ma vagy holnap este hölgyet kényeztetne egy 22 éves diszkrét pasi Szegeden! Találkozzunk nálam! írj üzenetet.
#5171   2018. 02. 09. péntek 19:25
rickyvp rickyvp
Intelligens hölgyet keresek ismerkedés céljából, Veszprém és környéke.
#5170   2018. 02. 09. péntek 14:12
just4fun84 just4fun84
Sziasztok! Holnap bármelyik napszakban kényeztetnék nőt, csatlakoznék párhoz. Képeket és infókat megtalálod a profilomban, helyem természetesen van, a Városliget közelében. Privátban elérsz illetve a leonaprofi@live.com címen is. Szép napot!
#5169   2018. 02. 09. péntek 11:39
X Törölt felhasználó (767668)
Sziasztok.Biszex párhoz csatlakoznék.
#5168   2018. 02. 08. csütörtök 16:45
mészi82 mészi82
Sziasztok. Szombaton Bükkfürdőn ismerkesnék.
#5167   2018. 02. 08. csütörtök 16:09
Gyula196 Gyula196
Sziasztok! Ismerkednék mindenre nyitott és gátlásoktól mentes 35-55 közötti átlagos párral házaspárral diszkrét tartós együttlétekre hosszabb távon. Válaszokat privát üzenetben várok!
#5166   2018. 02. 08. csütörtök 14:16
Dexter70 Dexter70
Ismerkednék csinos lányokkal párokkal , Milfekkel. házibulik is érdekelnének igényes srác vagyok , 29 Hetero . Diszkréció adott elvárt .Swinger gruppen is érdekelne .
#5165   2018. 02. 08. csütörtök 08:02
X Törölt felhasználó (820933)
Sziasztok! Győri lányt, asszonyt, párt keresek huncutkodásra!Igényes, izmos, szolis pasi vagyok! 20/5 fazonos, kitartó, mindig kemény farok! Többes tapasztalattal rendelkezem! Hétköznap 7-15 között érek rá leginkább! Hely, kocsi megoldható! Írjatok!! Üdv
#5164   2018. 02. 08. csütörtök 07:46
colamatyi colamatyi
Kecskeméti nőt vagy párt keresek
 
... 370 371 372 373 374 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 12603db
Utolsó üzenet: tegnap 08:55
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!